Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Kdy se dovolená promění v peklo? Tři čtenářky se svěřují!

Kdy se dovolená promění v peklo? Tři čtenářky se svěřují!

Kdy se dovolená promění v peklo? Tři čtenářky se svěřují!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 22. 07. 2014

Léto je v plném proudu! S ním přichází dovolené, flirtování, opálená a polonahá těla a romantické šumění moře. Co všechno se může přihodit, když to všechno spojíte dohromady? O tom se na vlastní kůži přesvědčily naše čtenářky! Jejich zajímavé příběhy mohou být i vaše příběhy. O nedovolené lásce, touze i nevěře…

Kdo by se občas nenechal strhnout tou smyslnou a zvláštní atmosférou dovolené, že? A už vůbec, když ji trávíte u moře! Vzduchem se linou žhavé letní rytmy, vůně ryb a slané vody, slunce pálí a atmosféra je velmi uvolněná. A pak se dějí věci…

Petra: „Itálie mě stála partnerství!“ 

S Lukášem jsme měli první velkou vztahovou krizi a mě napadlo, že odjet s kamarádkou na týden do Itálie se jeví jako dobrý nápad,“ říká se smutkem v hlase devětadvacetiletá asistentka Petra. „Když jsem se šla hned po příjezdu projít na pláž, uviděla jsem ho tam! Byl snědý, vysoký, svalnatý, prostě pravý Ital a mě hned padnul do oka,“ krčí rameny čtenářka.

Pár dní jsme po sobě pokukovali, až mne pozval na skleničku. Vykládal mi, jak jsem krásná. Já už měla trochu upito, takže to celé skončilo sexem. Ale tím nejlepším, jaký jsem zažila,“ pokračuje ve vyprávění Petra. A co bylo dál? 

„Tenhle letní románek jsem ukončila s dovolenou. Doma na mne čekala květina a slib, že všechno bude jako dřív, tak jsem si chvíli myslela, jak nám to odloučení náramně prospělo,“ blíží se ke konci vyprávění Petra. Všechno by možná bylo jako dřív, ale osud mě jiné plány. 

Za pár dní se mi zpozdila menstruace, tak jsem si koupila těhotenský test. Byl pozitivní. Ty nervy s tím, že nevíte, kdo je otec, bych nikomu nepřála. Nakonec jsem se rozhodla po potrat a Lukášovi jsem se přiznala. Ještě ten večer se ode mne odstěhoval,“ uzavírá Petra a dodává, že z letních flirtů je už navždy vyléčená. 

Jitka: „V Řecku jsem vystřízlivěla!“ 

Měla jsem nového přítele. David se jmenoval. Byli jsme spolu sotva pár měsíců,“ začíná své vyprávění jednatřicetiletá učitelka Jitka s tím, že jednoho dne si spontánně koupili zájezd do Řecka a těšili se na první společnou dovolenou. „Chtěla jsem, aby byla nezapomenutelná,“ říká se smíchem. Prý rozhodně byla! 

„Nejdřív to začalo tak, že nás ubytovali v úplně jiném hotelu. Potom se nám zatoulala zavazadla, ale to pořád nebylo to úplně nejhorší,“ stěžuje si sympatická čtenářka. „Nejvíc mě překvapilo, jaký je David bordelář, a taky fakt, jak daleko má ke každodenní hygieně,“ říká udiveně Jitka. 

Svůdná krajka: Módní hit, který by neměl chybět ve vašem šatníku

Svůdná krajka: Módní hit, který by neměl chybět ve vašem šatníku

Když muž slyší slovo krajka, okamžitě si vybaví něco sexy, něco smyslně dráždivého, něco žensky s...

Je pravda, že dokud s někým nebydlíte, neznáte ho. A mě k tomu poznání bohatě stačilo těch deset dní u moře,“ dodává s tím, že celá dovolená skončila fiaskem, když svému drahému jemně naznačila, co všechno ji na něm vyvádí z míry. 

Asi nikoho nepřekvapí, že po návratu do Čech jsem vztah ukončila. Já prostě nebudu s tak nepořádným člověkem, který o sebe vůbec nedbá. Vždyť on byl schopný si třeba dva dny nečistit zuby! Ještě, že jsem na to přišla včas,“ říká s úlevou v hlase. „Teď už se tomu musím jenom smát a příště na prázdniny pojedu s kamarádkou. Bude to moc fajn,“ končí  Jitka vyprávění s úsměvem na rtech.

Jolana: „Postel mi zahřívala jiná!“

„S mojí nejlepší kamarádkou už od vysoké jezdíme každý rok pravidelně do Chorvatska, je to takový náš týden,“ říká pětatřicetiletá manažerka Jolana. „Děti necháme u babiček a manžely zase doma,“ vzpomíná s úsměvem. 

„Jako každý rok jsme vyrazily i tentokrát. Užívaly jsme si volna, koupaly se v moři a vychutnávaly zasloužený odpočinek“, vypráví čtenářka s tím, že všechno se obrátilo, když z Čech přišla zpráva, že její kamarádce náhle onemocnělo dítě.  Kamarádky se musely vrátit o dva dny dřív. 

„V tom spěchu s balením jsem ani nestihla zavolat manželovi, že vlivem této nenadálé situace jsme na cestě domů. Jak onemocní dítě, jdou všechny žerty stranou. Jako máma mám pro tohle pochopení,“ pokračuje ve vyprávění, které nabírá zcela jiné obrátky. 

Otevřu dveře bytu a vidím cizí dámské boty. Nebylo těžké si spočítat jedna a jedna! Šla jsem přímo do ložnice a načapala manžela v tom nejlepším s jeho milenkou,“ dodává tichým hlasem Jolana, která se později dozvěděla, že ji manžel takhle podvádí už tři roky. 

Co mám k tomu ještě říct? Jsem ráda, že jsem se to dozvěděla, i když forma mohla být trochu mírnější. Podala jsem žádost o rozvod a odstěhovala se,“ končí Jolana svůj příběh. 

Letní dovolená občas může být příčinou „podzimního problému“. Stalo se vám někdy něco podobného? Podělte se o to s námi v diskuzi pod článkem! Čekáme na vaše příběhy! 

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
27. 07. 2014 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
24. 07. 2014 pepina . (reakcí: 0)
23. 07. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
23. 07. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
23. 07. 2014 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

28. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Blíží se k tobě změna. Život, který se ti v posledních dnech zdál trošku v chaosu, se uklidní a ty s ním. Dopřej si č... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist