Můžu Tě svést Můžeš to zkusit…

Podrobný návod jak svést ženu je zajímavým trhákem doby. Přední světoví psychologové se předhání s bestsellery plnými pouček jak poznat a pochopit druhé pohlaví. Ženy tedy čtou a pro muže, naladěné od přírody vizuálně, jsou připraveny videonahrávky s rituály svádění. Podrobné návody pro moderní muže, byly dokonce báječně zpracovány do filmové podoby. Principem je efektivita, a to jak na poli pracovním i na poli intimním. Snadno, rychle, bezchybně. Není čas, není prostor, nejsou lidi. Že by naše geny opravdu zapomněli Být sveden, či umět svést, může být i předpokladem pro plnohodnotný vztah a rozhodně posiluje naše ženské či mužské prvky.

Která osoba je sexuálně přitažlivá

Není snad nikoho, kdo by nezkusil otestovat svoji přitažlivost ve vhodně sestaveném bodovém systému. I pakliže se necítíme krásní, toužíme být krásní a cítit se krásně. Co je to vlastně krása Fyzická krása je symetrie obličeje a těla. Ta vytváří dojem, že osoba má neobyčejný zájem o sexuální život, vychutnává ho a má zvláštní požitek předávat jej i milencům.

Svádění je hra

Namlouvání je skutečně herní proces už od věků, až moderní obyvatelé staré planety jej začali módně nazývat flirtováním. A takovéto flirtování má svůj herní plán, není to sázka do ruské rulety, pravidla jsou však nikoli vnější, nýbrž vnitřní. Jde o komunikaci gest, pohledů a vůně. Místo feromonů a energie se dnes ale zabýváme teorií. V této komfortní době jsme si zvykli víc přemýšlet, než konat, a to dokonce i o tom, zda by snad někdo ono svádění nemohl udělat za nás. Tak jako pračka vypere, mikrovlnka ohřeje a paní na hlídání se postará o pohádku. Díky té citové vyprahlosti a pohodlnosti, se už necítíme jako ženské a muži jako chlapi, jelikož se snažíme se docílit toho, aby se dělo to, co je v nás hluboce zakořeněno (a pracně mravně potlačeno), pokud možno bez nás.

Protiklady se přitahují

Je na čase, abychom přestaly fňukat, že s tím chlapem prostě nic nehne. Nedivte se, ač to třeba nebylo podle vašich představ, svou pevnost už dobyl. Který blázen (a zvlášť potom muž „řízkař“) by dobýval již dobyté Chcete-li samce, buďte zas samicí. Ne jen pro tento večer…

Není v lásce smutnějšího pohledu, když milenectví přejde ve zvyk a partnerství pak ve stereotypní závislost. Jste „zadanou“ ženou snad méně ženou A pokud jste dokonce zcela „svobodná“ a nerojí se kolem vás hejno mužů, proč neumíte být ženou Pan doktor Plzák, nestor manželského a mileneckého tonutí, je přesvědčen, že hovoří-li žena s mužem, který se jí nesnaží „sbalit“, měla by se cítit vlastně dotčená. Ovšem mnoho mužů si právem stojí na svém názoru, že není žen, o které by stálo „bojovat“. Ano, vlivem doby jsme se odnaučily být ženské a tudíž neprobouzíme v mužích touhu po dobývání. Již není pevně stanovených rolí, a tak se často stáváme sokyněmi mužů, a to jak profesně, tak dokonce také v soukromí. Konkurujeme mužům v zabezpečení rodiny a oni mnohdy lépe zastanou starost a péči o děti. Pokud tento způsob funguje jako forma spolupráce, potom je vše ok., jenže častěji je opak pravdou.

Yang je oheň, který Yin hřeje, nepálí

Nutí vás společenské postavení do mužských uniforem a nepsaných mužských stanov Je snadné podlehnout, ale vězte, že v mužském světě, v mužských šatech a s mužským vyjadřováním, také velmi lehce mužsky vyhoříte. Pakliže si na chlapa hrát nechcete, je ta správná chvíle, aby se popálená ženskost zahojila a ignorovala konvence.

Ve vnějším mužském yangovém světě je to vnitřní ženské potlačeno. Asi jako když vejdete do zakouřené restaurace a chtě nechtě načichnete kouřem, přestože to necítíte. Žena načichlá yangem, je stále ženou a není-li vyhnutí a ona skutečně musí o cosi „bojovat“, je dobré umět oprášit svou levou hemisféru a oslovit (a málem i zaskočit) muže ženskými zbraněmi. Jen tak může být rovnocenným partnerem. Věřte nebo ne, ženských s ženskostí, je jako šafránu a muži je postrádají stejně jako my zase tu opěvovanou mužnost, namísto zavedeného robotismu. (…pan Čapek by se divil, že se jeho robot toliko ujme a bude brzy i lidského, se stejnými funkcemi .-)

Chcete ulovit chlapa

Poprvé nebo znovu Neschovávejte se za své vztahy, nedostatek času, stereotyp, za své komplexy. Probuďte v sobě ženskou a vše s ženskostí spojené. Yangový prvek, (toho chlapa v sobě), dostaňte zpět do rovnováhy. Jak poznáte, že ta ženská jste Vy Poznáte… .-)

(foto: Google.com)

30.10.2006 12:00| autor: Markéta Dušková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist