Zlepšete váš vztah za 7 dní!

Prochází váš vztah krizí? Nevadí! S námi ji zvládnete překonat. Zaměřte se na problémy a snažte se je vyřešit krok po kroku. Uvidíte, že za pouhých sedm dní bude váš vztah klapat jako na začátku!

První den: Poslouchejte

První a důležitou věcí, která může zlepšit váš vztah, je poslech. Žádné rychlé a povrchní rozhovory, ale aktivní rozhovor o problému. Rozhovor si naplánujte, vypněte si mobilní telefon a s partnerem udržujte oční kontakt. Čím více se dokážete naslouchat, tím otevřenější vztah si vybudujete.

Druhý den: Jděte na rande

Pod slovem rande se nemyslí rychlá večeře ve vaší oblíbené italské restauraci. Naplánujte si dlouhý společný večer. Začít můžete v hudebním baru, kde si vyslechnete několik skladeb od stylového klavíristy, pak se projděte po parku či městě a zamiřte na večeři. Měli byste si užít věci, na které během běžných dnů nezbývá čas a nedívat se během rande neustále na hodinky.

Třetí den: Naplánujte si něco, co jste spolu ještě nikdy nedělali

Jako noční rande, i taková aktivita vás může spojit. Vyberte něco společně, co vás zajímá a láká. Nemusí jít o typicky adrenalinový zážitek jako skok z letadla padákem. Jděte si zahrát ruletu do kasina nebo si zajezdit na motokárách. A po absolvování společné aktivity si promluvte první dojmy.

článek

Čtvrtý den: Vyčistěte vzduch

Vyjasněte si všechno kolem vašeho vztahu. Čím déle budete svou nespokojenost v sobě dusit, tím hůř se vám bude o tom mluvit. Nevyhýbejte se ani nepříjemným tématům, které jste cíleně odkládali. Vyložte na stůl všechny karty a pracujte s tím, co máte. Musíte udělat krok vpřed stůj co stůj.

Pátý den: Vyzkoušejte něco, co váš partner miluje

Stále před vámi vzpomíná golf, ale vy jste ho vždy ignorovala, neboť golf nebyl zrovna vaším šálkem kávy? Nebo toužil vyzkoušet rafting či snowboarding? Splňte mu takovou touhu a přidejte se k němu.

Šestý den: Udělejte jeden pro druhého něco malého a milého

On vám může na oběd uvařit nějakou specialitu, vy s ním večer půjdete na basketbalový zápas. Jde o to, abyste přežili den spolu a měli z toho radost.

Sedmý den: Vyzkoušejte si nový život

Po takovém týdnu byste měli prožít jeden pohodový den. Můžete zůstat ležet v posteli nebo se můžete vydat na výlet. Problémy již neřešte, měly by být vyřešeny a jen si užívejte jeden druhého.

Foto zdroj: profimedia.cz

2.1.2015 12:00| autor: El
Více o tématu: dárkykrizerandevýlet

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist