Ženské zbraně v hlavní roli

Opravdu máte dojem, že musíte vypadat jako modelka, abyste probudila nebývalý zájem mužů? Nemusíte! I v nevýrazné ženě se může probudit vamp. A snadno!

Být sexy a žádoucí neznamená mít dokonalý vzhled, nýbrž se ve svém těle cítit dobře. Kdo to může zhatit? Osobní sebedůvěru nabourá přítomnost člověka, jehož vzhled je oproti standardu trošku výše – pak totiž zkoumáme své nedostatky a ovládá nás nejistota. Nejlépe nám je pak ve společnosti lidí, kteří jsou na stejné úrovni jako my, neb nás nikterak neohrožují. Jenže co když se tak trochu chceme přiblížit světu, který nás láká? Vše je možné, i magická proměna! Nejprve se zaměřte na svoji schopnost snášení a rozdávání doteků. Dotek musí vyjadřovat lásku, porozumění, pozitivní postoje. Pokud pohlazení vyvolává úzkost nebo jiné špatné pocity, pravděpodobně si trauma nesete již z dětství, což s sebou v dospělém věku přináší nejeden problém s partnerskými i sexuálními vztahy.

Strachem dojem neuděláš
Na svém okolí to taky poznáte hravě. Takoví lidé mají okolo sebe vybudovanou zeď, jsou odtažití a na každý vstřícný postoj reagují bázlivě. Strach z fyzického kontaktu jim působí odpor k vlastnímu tělu. Nemá-li někdo rád své tělo, nedokáže, aby ho milovali i ostatní. Nejlepším řešením je navštívení odborníka, který odhalí, zda problém nevznikl tehdy, když se otec s matkou nesnažili přetvořit lásku v milující dotek. Jen slova prostě nestačí…

Pokud patříte mezi ty, které se pouze stydí a potřebují ukázat, jak se proměnit ve femme fatale a získat tak muže svých snů, vyzkoušejte následující (opravdu jednoduchý, leč účinný) postup tzv. „kocourolap“.

Rozvlňte boky
Taneční kurzy jsou výborným prostředníkem mezi sebevědomím a pohyby, o nichž jste zatím nevěděla, že jste jich schopná. Proniknutí do tajů salsy nebo paso doble je příslibem intenzivnějších erotických prožitků a lepšího sebepoznání. Přihlaste se do kurzu!

Mějte poblíž mazlíčka
Pohlazení domácího zvířátka patří mezi léčivé dotykové terapie a ten, kdo sdílí domácnost s něčím chlupatým a tulícím, je podle výzkumů šťastnější. Pořiďte si společníka, který vaši přítomnost a pozornost ocení!

Buďte sexbombou – hned!
Kdo by v dětství nesnil o tom být herečkou? Máte příležitost. Staňte se někým jiným, než doopravdy jste. Na jeden večer, jednu noc, pár let – jak je komu libo. Důležité je zahrát svoji roli správně. Jestliže si myslíte, že větší výstřih nebo rudá rtěnka na muže zabírají, ale nejsou nic pro vás, zkuste se převtělit do slečny, jež ve vás tyto trochu závistivé pocity vyvolala! Rozhoďte vlasy, nasaďte úsměv, rozepněte knoflík u košile a říkejte si v duchu: „Jenom otestuji, co se ve mně skrývá. Budu to brát jako casting na obsazení hlavní role ve filmu“. A muži budou tát jako nanuk na slunci… A jestli nevíte, jak si vytvořit nenucený sexy vzhled, přečtěte si článek Jak docílit sexy vzhledu?

Hýčkejte se
Po návštěvě kadeřníka, manikérky, kosmetičky se vždy cítíme jinak – výjimečně, nově a atraktivně. Tělo je spokojené, že dostalo svoji dávku zkrášlení, tak proč na tom nepostavit své kroky k lepším sexy zítřkům? Choďte do salónů krásy častěji a mějte se ráda! O tom, jak vám může kosmetička pomoci, se dozvíte v článku Je návštěva kosmetiky přínosem?

Přivolejte si partnera
Podle vesmírných zákonů špatné myšlenky přitahují špatné lidi, pocity a situace – průšvihy se nabalují. Pozitivní mysl a radost ze života má moc přivolávat to hezké. Pozitivní myšlenky jsou mnohonásobně silnější než ty negativní, tak si neříkejte, že nejste dost krásná, nebo nikdy nepotkáte prince svého srdce – pravděpodobně se tak opravdu nikdy nestane, když se o tom sama přesvědčujete každý den…

Velké tajemství
Když už si dotyky a sebevědomí takhle hezky natrénujete, musíte toho využít ve svůj prospěch! To největší tajemství úspěchu je tak snadné! Líbí se vám ten hezoun na baru? Projděte okolo něho, položte mu jemně ruku na záda nebo rameno a s úsměvem se optejte: „Dovolíš? Potřebuji projít.“ Tím, že jste se ho dotkla, odtrhnete se od většiny dam, které na něho vrhají pohledy, a již vás bude úplně jinak registrovat! Ve druhém kole ho musíte přesvědčit, že je ve vás ukryto zlato. A máte vyhráno. Neboť tak se rodí pravé sexbomby!

27.4.2010 12:00| autor: Simona Pavelková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist