Jak zaujmout muže svých snů? Nenápadný dotyk či úsměv dokáže zázraky

Už několik týdnů sníš o svém sexy kolegovi nebo novém sousedovi, co se před půl rokem přestěhoval, a co je prostě k sežrání, ale máš pocit, že pro něj jsi jen vzduch? Jak zapůsobit, aby si všiml tvých půvabů, a přitom ses nemusela příliš okatě nabízet?

muz-snu-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Je příjemné, když se chlapi okolo tebe jen točí, ale jako na potvoru zrovna ten, o kterého bys opravdu stála, tě sotva pozdraví. Poradíme ti, jak v něm konečně zapálit oheň lásky, aby to přitom vypadalo tak, že spíše on sbalil tebe. A přidáváme i několik příběhů našich čtenářek.

Zásada číslo 1: Zaměř se na sebe

Jak zaujmout svého idola? Prostě tak, že budeš tak okouzlující, že zaujmeš všechny, včetně svého idola. Zkrátka místo toho, aby ses zaobírala vysněným chlapem, zaobírej se sebou. Přemýšlej o tom, co tobě udělá radost, co tě hodí do pohody, co tě rozzáří natolik, že si toho všimnou i ostatní. A když si k tomu pořídíš nějaké sexy šaty, musel by být slepý, aby si nevšiml, že kolem něj krouží neodolatelná kráska.

Úsměv, dotyk a dlouhý pohled

Podle hesla, které říká, že méně je někdy více, bys měla v namlouvání být spíše opatrná. Postačí menší náznaky, které ve tvém princi rozžhaví touhu, než se zbytečně pouštět do okázalých námluv. Kdyby to nevyšlo, tak nebudeš mít z ostudy kabát. Postačí, když se na něj usměješ, protože úsměv dělá opravdu zázraky, a vsaď také na dotyky. Samozřejmě, že to neznamená, že se ho začneš dotýkat tak, jako byste už byli dávno milenci, ale při hovoru mu na chvíli polož ruku na nohu nebo ho poplácej po rameni. A když k tomu přidáš pohled z očí do očí, tak by musel být opravdu z ocele, aby si tvého zájmu nevšiml.

Podle typu chlapa

Metodu, jak sbalit chlapa, bys měla ale volit i podle toho, jaký je to typ. Jestli je to Don Juan, co se otočí po každé sukni, a sebevědomí má více než Brad Pitt zamlada, tak zkus spíše hru na nedobytnou a předstírej nezájem. Tenhle typ tě totiž určitě dříve či později na to rande pozve sám. Ale jestli tvé srdce zahořelo po stydlivém muži, tak klidně buď akčnější, ale i tak měj na paměti, že i ten nejstydlivější chlap na světě se umí rozhoupat, a pokud o ženu opravdu stojí, nějaký ten krok k seznámení udělá.

Zkušenosti čtenářky:

Aneta (35 let): „Tak na stydlivky pozor. Protože většina z nich to jen hraje. Já jsem takhle jednou sbalila jednoho, co vypadal jako trouba, který snad neměl ani ženskou v posteli, ale ve skutečnosti to byl pěkný proutník. Hrál to prostě na ten nevinný obličejík, a každá ženská si myslela, že to byla ona, kdo v něm našla opravdového chlapa,“ varuje Aneta.

Žádná velká gesta

Muži nejsou hloupí, a věř nám, že pokud se jim líbí žena, tak jim stačí malý náznak a už přichází s žádostí o rande. Takže je zbytečné je bombardovat dráždivými esemeskami obden a stepovat jakože náhodou před jejich domem každé ráno. Jestli tvůj objekt nemá zájem, nenaznačuj více a rozhodně ho nijak nepřemlouvej. Jediné, co můžeš udělat, je, že si ho přestaneš všímat. Třeba ho tvůj nezájem nakonec dostane, a když ne, tak měj svou hrdost a nedolézej. Když má žena až příliš velký zájem, muž se toho spíše lekne, nechce se totiž hned vázat a bojí se tvé umanutosti.

Zkušenost čtenářky:

Lenka (29 let): „Je to tak půl roku, co se mi líbí jeden tanečník ze souboru, kde také tančím. Nikdy jsme spolu ale pořádně nemluvili, protože jsem se dost styděla, a i když jsem jinak společenská a upovídáná, před ním jsem měla záklopku. Ale jednou jsem se při společném večírku opila natolik, že jsem mu vše řekla, ale kdybych to řekla nějak normálně, byla jsem jak utržená ze řetězu, vyprávěla jsem mu o svých erotických snech, kde většinou hraje hlavní roli a snažila se ho přede všemi líbat. Moc si toho nepamatuji, ale od té doby jsem na něj raději nepromluvila. Co si myslí on, to vůbec nevím,“ říká Lenka, která by nejraději ten večer vzala zpět.

Když indicie nestačí

Nicméně existují případy, kdy prostě letmý náznak nestačí. Kdy si zkrátka tvůj úsměv, rafinované přehození nohy přes nohu či svůdný pohled horko těžko může vysvětlit jako zájem. Jestli jsi s ním například kámoška už od dětství, tak ho prostě nějaký tvůj dotek nepřekvapí. To samé platí u chlapa, co je tvůj bývalý, a ještě má v živé paměti tvou nahotu, takže ho nenápadné vykouknutí tvého lýtka nedostane do rozpaků. Vztahy bývají složité, takže pokud máš políčeno na muže, který například chodil s tvou kámoškou nebo jeho kamarád je do tebe zamilovaný, tak náznaky také nepomohou. Tady je lepší upřímnost a jasné sdělení, jak se věci mají.

Blanka (27 let): „Tak to je přesné. Když mi bylo dvacet, zamilovala jsem do bratra mého kluka. S ním jsem se kvůli tomu rozešla, ale jak jsem měla jeho bráchovi dát najevo, že s ním chci chodit? Když jsem mu zavolala, abychom zašli na pivo, tak nabyl dojmu, že chci sondovat, jestli jeho bratr někoho nemá, protože se chci vrátit. Narovinu jsem mu to ale nedokázala říct, tak jsme spolu nikdy nic neměli a ani nevím, jestli by měl zájem. Kdybych se ale rozhoupala, třeba by to vyšlo,“ lituje Blanka.

Co děláš ty, když se ti líbí muž, který se k ničemu nemá? Máš nějaké tajné zbraně, jak ho ulovit nebo mu narovinu řekneš o svých citech? Napiš nám do diskuze nějaký tip, jak získat mužské srdce.

Foto: Shutterstock.com

9.5.2019 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist