Výstražná znamení

Proč je tak těžké, nechtít po mužích aby se chovali přesně tak, jak chceme my?

Jak je možné, že někteří lidé dokáží přesně vycítit, co v tu chvíli potřebujete, a jiní, i když jsou vašemu srdci nade všechno blízcí, nemají ani ponětí. Někdy třeba jen chytit za ruku, nebo trochu pohladit a ano, občas taky člověk (nutno uznat, většinou žena) potřebuje opravdu silně obejmout. Málokdy si o to ale dokáže říct, protože vždy je tu možnost, že její prosba nebude vyslyšena. Nebo ne tak, jak by si přála. A nevím, jestli něco může situaci ještě víc zhoršit, než prosba o pomoc, která nemá odezvu…

A pak je protivná. Vyčítá všechno, co jí před tím nevadilo (alespoň on si to myslí), a ono jí to třeba vůbec nevadilo, nebo (a to je pravděpodobnější) měla jen dostatek energie a pozitivní vůle, aby to překonala s lehkostí a velkorysostí.

Všichni víme, že o svoje věci se musíme starat, aby nám dlouho vydržely. A že vyžadují neustálou péči, aby vůbec fungovaly. A proto mají svoje kontrolky a výstražná znamení. Když se vám vybije mobil, jste upozorněni. Většinou dostatečně brzy na to, abyste zakročili. I lednice má svou kontrolku která hlásí, když potřebuje odmrazit. Auto vozíme pravidelně do servisu, a když se s ním zachází šetrně, slouží dlooooouho dobře. To, samozřejmě, když si zvolíte ten správný typ pro vás.

Takže, když už konečně muž najde to, co hledá, nového „bavoráka“ který se leskne a každý se za ním otočí, skvělé Porsche, rychlé a agresivní, nebo „saaba“, který zdaleka není tak vyzývavý, ovšem o to větší poklad ukrývá pod kapotou, a můžete se na něj spolehnout, když už si tedy muž tu svoji „značku“ najde, neměla by taky mít kontrolku? Zelená – jsem v pohodě, dělej si co chceš, se mnou, nebo beze mně. Žlutá – potřebuji kamarádku, nech mně jít a pak pro mně, prosím, přijeď. A červená –  jsem v p**eli, prosím, usměj se na mně, řekni mi, že jsem úžasná a miluj mně a nepřestávej, než se rozsvítí zelená. A v pravidelných intervalech potřebuji servis, jestli je už kontrolka červená nebo ne, a já pak budu fungovat dlooooouho dobře.

31.12.2007 12:00| autor: Adéla Seidlová
Více o tématu: náladypocityporsche

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist