Víte, v čem spí? Co o něm říká jeho „pyžámko“…

Pyžamo, trenky nebo třeba jen roucho Adamovo… To, v čem váš drahý spí, vám o něm může mnohé prozradit. Pojďte to zjistit!

Spáč naháč

Muž, který ulehá do postele nahý by se dal označit jako pohodář, který se nebude trápit tím, že nemá dost vypracované bicepsy – jednak proto, že je vypracované má, ale hlavně proto, že má sebevědomí. Také ví, na čem opravdu záleží. Ovšem pozor – většinou je to i tak trochu „dívkař“ a není až tak složité ho klofnout – a to i v případě, že momentálně chodí s vámi.

Krteček a kalhoty (od pyžama)

Dá hodně na to, aby vše bylo „jak má být“. Rozhodně ocení vaše svůdné noční košilky. Jestli od něj chcete, aby předvedl skvělé sexuální výkony, musíte ho rozpálit a vzrušit – a to lze již zmíněným prádlem a nebo intimním a inspirujícím prostředím.

Boxerky nebo slipy

Nebude mu vadit, když budete přirozená, nenalíčená, ani když si na noc vezmete jen volné tričko. Je rád, když má pohodlí. Není to vyznavač honby za módními trendy a nepotřebuje slyšet, jak je úžasný. Asi bude potřebovat inspiraci, pokud jde o sex.

článek

TT – trenýrky a tričko

Muž, vyznávající „spací filozofii TT“ je velmi citlivý, a proto se nevyplatí na něj chvátat v čemkoli. Asi se cítí před vámi zranitelný, ale až se jednou ocitne všechno to oblečení vedle postele, budete si gratulovat k tomu, jak úžasného chlapa jste potkala. Je přímočarý, ale když miluje, pak bez výhrad!

Pyžamo po dědovi

Tento typ mužů doporučujeme již při první „společné noci“ vysvléknout do jednoho z výše zmíněných modelů. V opačném případě totiž hrozí, že se z něj v nejbližší době začne stávat přesná kopie nevrlého a sex zavrhujícího starce.

Luxury man

Existují také muži, kteří by se dali přirovnat k prvnímu prototypu – Spáč naháč:-). Jedná se o majetné chlapíky, kteří si dopřávají luxusní pyžama ze střiženého lesklého saténu – obvykle rudé či tmavě modré barvy. Na ty však pozor! Především, pokud mají na hrudi ještě svůj monogram. Může se jednat o „prince na bílém koni“, což není však tak pravděpodobné, jako spíš to, že jde o prachobyčejného narcisa. A nebo je prostě gay.

Čtěte: Jak poznáte, že žijete s narcisem

Foto zdroj: profimedia.cz

8.1.2015 12:00| autor: Lucie
Více o tématu: narcispyžamo

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist