Valentýnské dárky – co nás naštve a co potěší?

Každá z nás dostává ráda dárky – ostatně, ženy v tomto směru vynikají. Proto jsme se rozhodli podat mužům pomocnou ruku a poradit jim, jaké dárky, nás naštvou a jaké naopak vykouzlí na našich tvářích onen kýžený úsměv.

Když jdete se ženou v obchodě, tak běhá sem tam a všechno se jí líbí. Řekl byste si, že dárek pro ženu je velmi jednoduchá věc, ale když přijde svátek, narozeniny nebo výročí tak jste v koncích! Tento stav jistě každý zná a proto vám poradíme jaký dárek můžete koupit a co o vás může prozradit.

Květina – nezbytnost!
Je asi nejosvědčenější dar pro ženu ať již v podobě řezané, nebo ještě nějaký čas živé v květináči (než ji vaše drahá přítelkyně zahubí ;-)). Pozor! Jako drobný dárek je velice žádaná i květina přes plot utržená!
Značí: touhu přiblížit se ženě a porozumět jí, citlivost a romantiku.

Plyšový mazlík je fajn
Velice oblíbená věc. Ovšem o vás to napoví, že jste citlivý, hravý a romantický. Bohužel to může napovídat i o vaší nedospělosti. Na začátku vztahu je to vnímáno jako roztomilé, ale jen málo dospělých žen touží mít doma poličku plnou plyšáků – až na sběratelky, tam je to samozřejmě jiná!
Značí: ze začátku roztomilost, později bezradnost

Luxusní prádélko udělá dojem
Dárek nejen pro ženu ale i pro vás. Dejte si dobrý pozor na výběr velikosti, protože prádélko o číslo menší ženu potěší, ale příliš si ho neužijete protože ho nebude nosit, ale naopak byť jen o číslo větší dokáže ženu urazit a naštvat (o tom že koupíte prádélko o 2 čísla větší ani nemluvím…). Nejlepší je, zavolat si na pomoc její nejlepší kamarádku.
Značí: vášnivost, ale i sobectví, nebo touhu po rovnocennosti

Praktický dárek musí být pěkný dárek
Hrníčky, skleničky, povlečení, ponožky atd.. Každý to zná, všichni to dostáváme 🙂 Když už jí chcete dát něco praktického, tak ať je to něco, co si doopravdy přeje a potřebuje. A ať je to hezké, jako by si to vybarala ona sama.
Značí: nepochopení pro city, romantiku a ženy celkově, a pokud se dárek povede: šikovnost v domácnosti, spolehlivost

Perly, šperky, drahé kamení – tím nikdy nic nezkazíte!
Ženy to mají velmi rády a často mají vtipné poznámky, že chtějí něco „malého a nechutně drahého“. Tímto vtipkováním se nesmíte nechat zmást, protože to myslí naprosto vážně i když se budou tvářit, že ne. Pokud ovšem neznáte dobře její vkus, je dobré si nechatporadit, opět ideálně od její kamarádky. Aby se vám nestalo, že třeba koupíte něco zlatého, když se jí líbí stříbro, a naopak…
Značí: snaha hýčkat a rozmazlovat, ale i podmanit si ženu

Věnujte srdce (nikoliv své vlastní)
Co by to bylo za chlapa kdyby z poutě své milované nepřinesl srdce. Když už ne vystřílené, tak alespoň perníkové.
Značí: touhu a stesk, spolehlivost, stálost a ohleduplnost

Erotický dárek, nebo erotická pomůcka – všema deseti
Pro partnery, kteří spolu chodí delší dobu to může být věc která velmi oživí vztah i sex. Velmi nevhodný je ovšem k výročí, nebo k svátku zamilovaných!
Značí: důvěru, vášnivost, sebejistotu

Čokoláda vždycky potěší
Je mnoho druhů čokolád a jak je známo, ženy (až na výjimky) čokoládu a zmrzlinu nadevše milují. Zjistěte, na jakých bonbonech či pralinkách frčí ta vaše, a jimi ji zahrňte!
Značí: snaha o rozmazlování, pochopení, velmi malá fantazie, volnost

Parfém je jistota
Spadá do dárků, kterých si užijete v hojné míře sám. Důležité je zvolit správný druh který má žena ráda (a který se líbí i vám). Musí splňovat obě tyto podmínky, v opačném případě bude jeden z vás trpět…
Značí: inteligence, porozumění, vřelý vztah k ženám

Zkuste polštářek
Velmi pěkný dárek, který pokud má správný tvar může být i velice romantický, zejména pokud s ním půjdete ke své milé přes celé město a nebudete ho schovávat do batohu.
Značí: smyslnost, originalitu, zasněnost a nestálost

Věci do kuchyně a domácnosti rozhodně ne!
NAPROSTO NEVHODNÉ!! Pouze vhodně odůvodněný dárek je únosný. Například kvalitní kávovar pro milovnici kávy, s příslibem toho, že v něm budete partnerce dělat tu nejlepší kávu na světe. Ale vysavač, žehlička, nebo dokonce prací prášek… ať vás to ani nenapadne!
Značí: otupenost vztahu, nadřazenost, nezájem

Vyhněte se sobeckým darům!
Co tím myslíme? Abyste své drahé polovičce jako překvapení rozhodně nekupovali lesbické porno DVD (to můžete koupit, kdy se vám zachce, ale ne jako dárek pro ni). To samé platí případě nářadí, byť by bylo seberůžovější, sady dvou pivních půlitrů, nových stěračů apod.
Značí: nadutost, sobeckost

14.2.2011 12:00| autor: El

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist