Typy mužů, kteří jsou náchylní k podvádění. Na tyhle si dej pozor!

Kdo by to byl řekl? Ten vysoký chlápek, co má založený profil na sociální síti, moc rád poslouchá rockovou hudbu a ještě rozumí počítačům, je ta nejhorší partie ze všech. S tímhle tě prý šťastná budoucnost nečeká!

profil-nevernika-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Co si budeme vykládat, rozhodně žádná z nás nechce být ve vztahu s někým, komu věrnost nic moc neříká. Souhlas? Pak se ale nabízí zásadní otázka. Dá se vůbec něčemu takovému předejít, a nejlépe s dostatečným časovým předstihem? Podle vědců není nic snazšího! Dle jejich názoru se stačí zaměřit na jisté výstražné signály, kterými disponuje každý chronický „zahýbač“. Podle čeho tedy bezpečně poznáš chlapíka, od něhož je lepší dát ruce pryč?

Výška jako překážka? Zřejmě ano

Ačkoli jsi zapřisáhlá fanynka filmového kurýra Jasona Stathama, který v Hollywoodu patří k těm nejmenším střízlíkům, v reálném životě volíš raději vyšší muže? Tak to máš pořádný problém, děvče. Nechceme tě strašit, ale právě „dlouháni“ prý tíhnou k polygamii!

Tedy alespoň tak to sdělují závěry studie internetové seznamky pro zadané, kterou lze najít pod názvem Illicit Encounter. V nich by ses dočetla, a to doslova, že pánové s výškou okolo 180 centimetrů mají značné sklony k podvádění. To ale vůbec není dobrá zpráva, což?

Nadšenec do počítače? Vezmi nohy na ramena

Muži, kteří mají blízko k oblasti IT, sice díky brýlím i zápalu pro moderní technologie budí dojem, že neumí do pěti počítat, ale tichá voda břehy mele. Přesně takhle by se dal citovat hlavní poznatek průzkumu, kterého se zhostil mezinárodní seznamovací portál Ashley Madison.

Odborníci, kteří ho mají na svědomí, tvrdí, že hlavní strategie „ajťáků“ spočívá v tom, že se snaží ohromit svými technickými znalostmi. Mimochodem, to se jim také daří, protože pro převážnou většinu žen je pojem „hardware“ španělskou vesnicí.

Závislák na sociálních sítích. I tady je něco špatně

Zajímavá fakta vzešla i z amerického výzkumu publikovaného v magazínu CyberPsychology, Behavior & Social Networking Journal. Tenhle vědecký počin je vlastně varováním, neboť z něj vyplývá, že čím častěji zastánce silnějšího pohlaví využívá sociální média, tím větší má tendence k mimomanželským pletkám.

Kámen úrazu vlastně spočívá v tom, že on-line jedinci jsou až po uši ponoření do virtuálních vztahů, zatímco osudy těch skutečných je nechávají naprosto chladnými. Jako fakt chceš někomu hrát „druhé housle“ a pak být ještě za blbce?

Drž se dál také od posluchače rockové hudby

Svojí troškou do pomyslného mlýna přispěli i provozovatelé internetové seznamky eHarmony. I oni totiž provedli své vlastní pátrání s cílem odhalit, kteří pánové nemají právě čestné úmysly. Jakmile experti trochu nahlédli do profilů několika tisíc uživatelů, bylo hned jasné, odkud vítr vane.

Na základě této sondy došli tvůrci stránek pro jedince hledající lásku k názoru, že celých 42 % nevěrných dává přednost rockové hudbě před ostatními žánry. Co že tvůj nový objev poslouchá v autě? Není od věci se na to zaměřit…

Co ty na to? Myslíš, že podle těchto varovných signálů se dá vážně odhalit nevěrník? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky. A pokud jde o tu rockovou muziku, ve videu je žebříček nejlepších 50 songů. To jen abys věděla, co u chlapa slyšet vážně nechceš.

Foto: Shutterstock.com

19.10.2018 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist