Toužíš mít dva chlapy najednou? Vyzkoušej wifesharing!

Nudí tě sex s partnerem, vyzkoušeli jste společně už kdejakou novinku a rádi byste svůj sexuální život ještě nějak zpestřili? Nabízí se žhavý hit, tzv. wifesharing.

wifesharing-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Pokud jsi někdy snila o tom, mít sex s úplně cizím mužem, jen tak pro radost, a nikdy jsi k tomu nenašla odvahu, teď máš příležitost. A zrovna tak v případě, že tajně sníš o tom, stát se objektem zájmu hned dvou chlapů najednou.

O romantiku tady nejde

Princip je jednoduchý. S partnerem si pozvete cizího muže nebo ženu na sex.  Pochopitelně nečekej žádnou romantiku, tady se jde rázně a rychle do akce. Zapomeň na svíčky, romantiku, v tomhle případě jde jednoduše o to, pořádně si užít. Nejde o velkou lásku, ale o to splnit si tajné sexuální sny. Bez výčitek. Každý ze zúčastněných, který se totiž zaregistruje na casual dating portálech přesně ví, do čeho jde. Nemůže dojít k nějakému omylu, k nesplnění nějakých očekávání. Jde o frivolní večírek, kdy se boří sexuální tabu. Je to anonymní, navíc si všichni splní sny, po kterých touží.

Vědomá nevěra s otevřenými kartami

V podstatě jde o jakési půjčování partnera či partnerky někomu dalšímu. Ostatně doslovným překladem wifesharing je právě ono půjčování manželek. V podstatě jde vlastně o záměrnou vědomou nevěru, kde se hraje úplně s otevřenými kartami. Aktéři jsou si vědomi, o co jde.  Vzniká spousta seznamek vysloveně na toto téma a také mobilních aplikací.

Proč to zkusit? Máme hned čtyři důvody:

1. Oživíš svůj milostný život

I jinak skvělý sexuální život může procházet nějakou krizí. Někdo se nudí a neví, co doma má – a tohle může být příležitost, jak to znovu objevit. Pokud ti chybí sexuální energie, máš pocit, že tě partner ignoruje, tohle je pokus, jak trochu provětrat zatuchlé vody.

2. Prolomíš nudu a monotónnost

Každé ráno se probouzíš vedle stejné tváře a možná ti to přijde už docela všední. Zdá se ti, že je nevyšší čas, posunout se dál. Experiment může být zajímavý. Znovu si uvědomíš, co tě baví, co chceš, nabije tě to.

3. Budování důvěry

Pokud jsi ochotná poskytnout svého partnera nějaké jiné ženě, znamená to, že mu maximálně věříš. A že věříš i sama sobě, že si ho dokážeš udržet, že nepodlehne svodům, aby od tebe odešel. Tahle akce prostě vyžaduje maximální otevřenost a důvěru.

4. Nové zkušenosti

Sexuální zkušenosti se nedají vyčíst z knih, to určitě sama dobře víš. Prostě nejlepším učitelem je vlastní prožitek. Můžeš se naučit nové věci, které tvůj vztah posunou dál.  A to ti může pomoct.

A co výpovědi účastnic?

Jitka z Pardubic říká: „Toužila jsem po tom mít dva muže najednou. Není to o tom, že bych byla promiskuitní. Jenom jsem si prostě chtěla vyzkoušet ten pocit být královnou, které se najednou věnují dva chlapi. A protože mám opravdu otevřeného partnera, který se nebojí a sám rád experimentuje, tak jsme se rozhodli to zkusit.“ A její dojem? „ Senzační. Nikdo neočekává víc, než že si prostě užijeme krásný sexuální večer se vším, co k tomu patří.“

A co ty? Nebránila by ses takovému zážitku?

Foto: Shutterstock.com 

30.4.2019 4:00| autor: Helena Stejskalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist