Pořád na začátku

Taká vás někdy přepadne pocit, že jste pořád na začátku, že jste ještě nikam nedošla nebo že neustále začínáte od nuly

Nevím, co se stalo, ale v poslední době opouštím svůj zvyk (zlozvyk) žít v představách a utápět se minulostí. Začínám si uvědomovat přítomnost – což bude nejspíš věkem anebo mám pozorovací talent, tudíž mi nemůže uniknout například to, že mé vrstevnice mají v zaměstnání své pozice, mají své muže, dítě (dokonce děti!!!).

Dobrá, budeme porovnávat. Tak například já jsem se vzmohla na velmi pěkný a krachující obchůdek, který bych ráda časem dotáhla na velmi pěkné a krachující vetešnictví.

Dále pak jsem se vzmohla na několik moc hezkých platonických vztahů a na dva nehezké opravdové.

Samozřejmě nesmím zapomenout na svůj zvěřinec. Zde bych vám ráda na základě vlastních zkušeností doporučila, že když jste bez peněz, tak asi nebude ideální si pořizovat čistokrevného psa. Velikého. Na druhou stranu má určitě něco do sebe, když pejskovi servírujete maso a sobě suchou rýži…

Myslíte, že si stěžuji Omyl! Jen chci říct, že vůbec nemám pocit, že bych nežila. Naopak. Takové starosti mají taky něco do sebe. Třeba to, že když ten den nemáte průšvih, tak ho prožijete jako Vánoce. Také jsem se naučila smát se malérům – stejně je musíte řešit, tak nač se ještě hroutit, že A víte co je ještě dobré na tom, že jste tzv. „sociálně zaostalá“ a „vztahový analfabet“ Umíte se radovat z maličkostí… A taky máte nos na opravdové přátele (bohužel, co se týče chlapíků, tak ten nosánek zas tak dobře nefunguje).

Milé dámy, holky, slečny, Vám, které jste dosáhly všeho po čem jste toužily přeji, ať vám to štěstí vydrží co nejdéle!!! No a nám „průšvihářkám“ přeji ať se umíme smát a hodně sil do všech těch začátků.

Vaše Veronika

PS: Teď mi došlo, že se ze mě stala holka do nepohody.

PPS: Jo a ještě bych ráda případné zájemce o moji ruku upozornila na to, že člověk si na lepší zvykne raz dva – to pro případ, aby nedošlo k mýlce, že toužím bydlet pod mostem.

6.3.2006 12:05| autor: Veronika
Více o tématu: minulostomylVánoce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist