Partnerský horoskop: Koho bude milovat živelný Střelec?

Jestli Střelci něčeho opravdu mají na rozdávání, tak je to sebevědomí. A i když ho třeba uvnitř tak silně necítí, mají dar kolem sebe šířit velmi silnou auru. Divoká romantika a optimismus, Střelec je živel, který vždy ví, kam mířit.
Jak si sedne s ostatními znameními?

Beran
Tady o u obou kombinací pohlaví překypuje dobrým sexem. Není příliš nápaditý, ale pro oba maximálně uspokojující. Střelci se tu kupodivu daří krotit tvrdohlavou Beraní povahu a tyto páry bývají velmi úspěšné i v profesní kariéře. Umí se domluvit, neexistují závažné komunikační problémy.

Býk
Pokud je Střelec muž, dochází doslova k explozi úžasné lásky, Býčice mu doslova učaruje a snese jí modré z nebe. On zase imponuje jí a s chutí mu uspokojí jeho obrovskou chuť na milování. Býk muž může být ze Střelkyně poněkud nervózní, protože má rád usedlost, kterou Střelkyně dvakrát nemusí. Pokud se domluví, mají šanci na úspěch, protože jejich sexuální život je parádní!

Blíženci
Ať se sejdou jakkoliv, mají tito dva pocit, že jsou pro sebe stvořeni. Co jeden nemá, doplní ten druhý. Neustálé přelévání energií ve vzrušujících vlnách. Všechno v jejich společném životě je úžasně vzrušující, nejen sex.

Rak
Pokud Střelec bude respektovat jistou pomalost své Rakyně, potom spolu mohou vytvořit harmonický pár. Muž Rak pak může být poněkud zaskočen temperamentem Střelkyně, která využívá sex jako lákadlo na svého milého – nutno říci, že se jí to daří a nic nedodá Rakovi víc sebevědomí, než sex s Račicí.

Lev
Těžko hledat slova, prudké a vášnivé milování, gejzíry emocí i činů. Pokud je Střelec muž, pak si Lvice trošku počká na tu první postelovou divočinu, její milý totiž vyžaduje jistou fázi dvoření a onoho napjatého čekání. Bude však stát za to!

Panna
Panna ráda svému Střelci obětuje část svého života i sebe sama. Střelec toho rád využije, sklony mít svou ženu jako ochránkyni krbu, aby se muž mohl realizovat, tu jsou. Záleží na nich, jak se s těmito rolemi popasují. Střelkyně bude naopak modlou a idolem pro svého muže– Pannu.

[[related]]

Váhy
Tato dvě znamení umí vytvořit především velmi kvalitní přátelský vztah. Na něm může vyrůst i něco milostného, nebudou u toho padat hvězdy z nebe a třást se zeměkoule, ale fajn to bude. Funguje tu uvolnění a akty hluboké důvěry, ve kterých je možno plnit i ta nejtajnější sexuální přání.

Štír
Štírka, která padne na Střelce, se ho chytí jak klíště. Ideální muž, na ničem víc nezáleží.  Podobně je to i naopak: Střelkyně si často nechá život manipulovat Štírem. Je to asi jediné znamení, které má tak velký vliv na sebevědomé Střelce.

Střelec
Vzájemný zápas. Italská domácnost plná rozporů i vášnivých smiřování. Za svou lásku by šli světa kraj, aby jí zítra vyhodili z okna. Pokud jde o dvě lesbicky zaměřené ženy, je tu tato energie lehce zjemněna a tyto dámy spolu mohou nějakou dobu vydržet. Ale stejně… dřív nebo později nastane zápas.

Kozoroh
Hlasitý a báječný sex, vybraná vysoká společnost – to je touha obou dvou. Zajímavé je, že tito dva bývají často velmi hezcí, takže v té „elitě“ nejsou za šedé myšky nejen svým chováním. Že by ten výběrový pár, který evoluce určila jako hodný dalšího rozmnožování?

Vodnář
Tito dva vypadají vizuálně nesourodě, ale je to většinou osudové setkání pro oba. Pro život nelze najít nikoho lepšího. Při sexu se boří zem a padají hvězdy. Nutné však je, poskytovat si stále dostatek pozornosti, a to nejen v posteli.

Ryby
Ideální pro volný vztah. Pokud si dopřejí nějakou tu chvilku o samotě, rádi se k sobě vrací. Jinak hrozí přesycení. Sex je hanbatý a rozhodně se ani jeden nestydí. Probouzí v sobě ty nejskrytější touhy.

Foto zdroj: profimedia.cz

28.11.2012 8:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist