Pannou až do svatby: Slavné ženy, co si chrání věneček!

Ačkoli se to zdá být náboženským přežitkem, i v moderní době najdete řadu žen, které schovávají věneček pro toho jediného pravého. Protože je ale čím dál těžší vdát se okolo dvacátého roku života, často zůstávají pannami do třiceti… i déle.

Úspěšná americká atletka Lolo Jonesová oslaví v srpnu třicáté narozeniny. Je krásná, obdivovaná, vydělává hromadu peněz. Přesto je stále pannou a nevzdává se rozhodnutí posečkat s prvním sexem až do svatební noci. „Je to nejtěžší věc v mém životě. Je to těžší než trénovat na olympiádu a těžší než získat univerzitní diplom. Tolikrát jsem byla v pokušení, měla jsem spoustu příležitostí,“ svěřila se nedávno atletka. Zároveň ale přiznala, že je složité najít muže, který její rozhodnotí pochopí. Všichni prý utíkají, jakmile se dozvědí, že by se kvůli sexu museli ženit.

Velké haló kolem svého panenství vířila také herečka Jessica Simpson, která s prvním milováním čekala do 22 let, kdy se provdala za Nicka Lacheyho. Svazek bohužel vydržel jen tři roky, Jessica se tak musela smířit s tím, že manžel nebude v jejím životě tím jediným.

Panenství si dokážou po dlouhá léta zachovat i nejkrásnější ženy planety. Andílek Victoria’s Secret Adriana Lima to vydržela do 27 let, a to mezitím chodila s Derekem JeteremLennym Kravitzem. Žádný z nich se milování s překrásnou modelkou nedočkal, šťastným byl až basketbalista Marko Jaric, který si ji přivedl k oltáři.

Do třicetidvou let si počkala hvězda seriálu Přátelé Lisa Kudrow, kdy se konečně provdala za francouzského obchodníka Michaela Sterna. „Možná řeknete, že jsem příliš upjatá. Osobně taky dokážu pochopit, co je to obava ze sexu a vlastní sexuality. U mě to však byl spíš pocit, že se chráním pro muže svého srdce. Abych v jeho očích měla velkou cenu,“ uvedla Lisa.

Když Susan Boyle zaujala Británii pěveckým talentem, bylo jí osmačtyřicet let. Do té doby žila sama s kočkou, neznámá, přehlížená. Porotu i veřejnost šokovala prohlášením, že ji dosud nikdo ani nepolíbil, natož aby s někým měla intimní poměr. Od té doby uplynuly tři roky a nikdo neví, zda se v jejím milostném životě něco změnilo. Je však více než pravděpodobné, že odmítla perverzní nabídku jisté produkční společnosti, aby natočila pornosnímek, ve kterém přijde o panenství přímo před kamerou. To každopádně nestálo ani za nabídnutý milion liber…

28.5.2012 4:00| autor: Jana Rysková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist