Pane, pojďte se seznámit…

Jak jsem slíbila, vyzkoušela jsem se seznámit přes seznamovací agenturu a přiznávám se, že jsem v rozpacích. Nevím, jak se s vámi podělit o zážitky, které když shrnu v jedno, vyjde mi, že jsem v šoku.

Předem upozorňuji – nemám nic proti oné seznamovací agentuře! Ta funguje perfektně. Je založená na poměrně vychytaných principech, jako je například to, že stejně je nejdůležitější  první dojem, který získáte maximálně do tří minut. Tato agentura se jmenuje Rychlý rande a celé seznamování probíhá v tomto duchu.

Jaroušek, což je majitel, to vše řídí tak, že se opravdu nemusíte bát, že se ztrapníte. Jak sám říká: „Trapno tady nemusí být nikomu, uvědomte si, že jste všichni na stejný lodi.“

Celý proces začíná tím, že se při vstupu zaregistrujete a vyberete si přezdívku určenou pro tento večer. Muži se mohou stát smrkem, jilmem, kaštanem, ořechem atd., a ženy pro změnu orchidejí, růží, konvalinkou nebo třeba fialkou.

Ženy se po jedné rozsadí ke stolkům a čekají až to Jára spustí. To, když se stane, znamená, že muži se také posadí ke stolkům k dámám a začíná kolečko seznamování – každý s každou 3 minuty. Je to opravdu chytrý, protože si uvědomte, že během necelé hodiny poznáte třeba i patnáct mužů a máte v tom takový guláš, že vám utkví v paměti jen ten, kdo na vás udělal nejsilnější dojem.

Na konci dostanete čas, během kterého si v dotazníku zaškrtnete s kým byste se chtěla setkat. Pakliže je zájem oboustranný, agentura předá kontakt. Nemusíte se bát, že vaše údaje budou předané nějaké třetí osobě – za to se agentura zaručuje! Celé toto seznamování probíhá bez trapasů a je na úrovni.

Tak proč jsem v šoku, že

I když jsem tam šla hlavně proto, že potřebuji napsat článek, tak přece jenom mě přepadl pocit, že i já se chci seznámit. Zvolila jsem taktiku – vyptávat se bude muž. A upřímně řečeno, asi jsem nebyla připravená na otázky typu – „Ty asi moc nesportuješ, viď “, nebo – „Koupeš se radši v plavkách nebo bez “, „Co říkáš na skupinový sex “. Až jsem se někdy divila, jak mohou být tři minuty dlouhé.

Nicméně jsem si zaškrtla dva pány. Byli to jilm a modřín. Shoda nenastala. Odcházela jsem s pocitem, že jsem něco jako hadr. Uvědomila jsem si, že kdybych ty pány poznala v hospodě nebo na nějaké narozeninové sešlosti, tak si jich snad ani nevšimnu. A přesto mi bylo líto, že jsem se nikomu nelíbila. O nic nejde, ale podruhé už to zkoušet nebudu.

Tímto vás chci upozornit, že se to může stát každému – i vám. Anebo můžete dopadnout jako jedna slečna, která tam přišla sama a odešla vysmátá a zadaná. Je to na vás. Rozhodně se není za co stydět a je to rozhodně lepší, než sedět doma a čekat.

Milé dámy, slečny a holky, jestli se chceme seznámit, musíme pro to něco udělat – vyrazit ven mezi lidi a je jedno, jestli s kamarádkou nebo sama. Hlavně nečekat na zázraky a být připravena na to, že realita může i bolet.

Jo, teď mě napadá, jestli jsem vám minule neslíbila, že budu vtipná No nic, mějte se krásně, a kdyby jste věděli o nějakém volném dvoumetrovém blonďákovi, tak mi ho klidně nahrajte. Na oplátku.

Vaše Verča

PS: Podrobnosti o této seznamovací agentuře najdete na http://www.rychlyrande.cz/

PPS: Byla jsem pomněnka.

22.11.2005 12:05| autor: Veronika
Více o tématu: seznámení

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist