Nová vychytávka do postele. Kondom, co odhalí pohlavní choroby!

Vědět, s jakými breberkami má člověk co dočinění, a to bez absolvování jakýchkoliv testů? To je poslání nově vyvinutého kondomu. Ten ihned po styku napráší, jestli nějaká vášnivá chvilka náhodou neměla následky. Tahle bomba jde za chvíli do prodeje!

Opravdu víš, s kým spíš? To je podstatná otázka 21. století. Co se týče pohlavních chorob, podle posledních dostupných informací pražského Sexuologického ústavu počet nakažených závratně stoupá a pořád nemá konce. Chlamydie, syfilis, kapavka, herpes, to je jen zlomek nebezpečí, které číhá za každým rohem. Chceš být pod peřinou v bezpečí? Jedna možnost by tu byla. A je to pecka!

Nápad za milion

Vymyslet chytrý kondom, co zastoupí v diagnóze pohlavních nemocí lékaře, to je opravdu slovo do pranice. Na něco takového jsme dlouho čekali! Jenže bacha, nemá ho na triku žádný tým vědců z vyhlášené univerzity, ale trojka studentíků ze základky. Ne, to fakt není vtip. Hoši se právě s tímhle projektem přihlásili do soutěže mladých vynálezců a ani zdaleka netušili, co jejich počin způsobí.

Tři mušketýři s pláštěnkou

Jmenovitě jde o Muaze Nawaze, Daanyaala Aliho a Chiraga Shaha z londýnské Isaac Newton Academy. Tihle podnikavci ještě ani neoslavili patnácté narozeniny a už mají k sexu hodně co říct. Jejich našlápnutý kondom s názvem S.T.EYE má v sobě indikátor, který se zabarví podle druhu nemoci, a to na základě kmenu přítomných bakterií. A co jednotlivé barvy?

Když zezelená, jedná se o chlamydie. Žlutá signalizuje herpes, fialová ukazuje na papillomavirus a modrá rozhodně není dobrá, protože znamená syfilis. Podle slov samotných tvůrců je to úplně nová technologie, která má lidem usnadnit život. Tak tohle by šlo, ne?

Panic není nanic

Chtěli jsme udělat něco, díky čemuž bude detekce škodlivých pohlavně přenosných chorob bezpečnější než kdykoli předtím. Lidé budou moci podniknout okamžité kroky v soukromí svých domovů, aniž by podstupovali invazivní proceduru u lékařů,“ uvedla šikovná trojice mladíků

Asi je zbytečné ptát se, jestli kluci soutěž vyhráli. Jasně, že jo. Za první místo dostali tisíc liber a slávu jak Brno. Co nevidět pojedou na výlet do Buckinghamského paláce, kde se uskuteční velká sláva na počest představení tohoto výrobku. Konečně se také zveřejní i jeho cena, která je zatím střeženým tajemstvím. No, klobouk dolů před touhle skupinkou. Ještě si s holkou nestihli dát pořádně ani pusu a už mají v rukou bezpečný sex dospělých! Těch výhod, co z jejich unikátního vynálezu plyne…

Plusy barevného zázraku

  • Domácí použití jako odhalení nevěry? Jasan! Jestli jsi stoprocentně věrná a parťákovi se stejně kondom rozsvítí jako světla na fotbalovém hřišti, co to asi znamená? Že tvůj hřebeček si pravděpodobně někde vyhodil z kopýtka…
  • Dotyčný ví, o jakou chorobu se jedná – a ihned. Žádná ostudná návštěva venerologie a zpovídání se ze svých hříchů. Ono k tomu stejně dojde, ale člověk alespoň ví, s čím tam vlastně jde. To se taky počítá!
  • Bezpečí. Když budeš vědět, že u chlapa je to se zdravím na hraně, ukážeš mu dveře a počkáš, až se z toho vyhrabe.
  • Bylo by ti trapné, vybalit na svého spolunocležníka otázku, jestli netrpí breberkami? Teď už to nebude nutné. Poznáš to i beze slov.

Co si myslíš o této kondomové inovaci? Půjde na dračku? A jak jsi na tom s kondomy ty? Vždycky a všude, nebo nikdy a nikde? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem. A mrkni také do naší fotogalerie, kde najdeš fakt podivné šaty z kondomů.

30.5.2016 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist