Co nikdy nedělat při sexu aneb Největší zabijáci vášně

Žhavá noc, romantická hudba a zastavený čas. Takhle nějak si představujeme sebe při vášnivém sexu, ale realita bývá často jiná. Co děláme špatně? Respektive, co bychom dělat neměli, aby se z divokého milování nestal jeden velký trapas?

zabijaci-vasne-1-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Jestli si chceš užít skvělý sex, tak zapomeň na věci, které ti ho totálně zabijí. Patří tam například dotazy, jestli nemáš celulitidu, ale i přemýšlení, co k večeři. A co dál nedělat při milování?

Otázky na tělo

Tím teď nemyslíme, že bys svého miláčka zpovídala z toho, co všechno v životě prožil, ale otázky na tvé tělo. Snad každá žena má obavy, jestli nemá příliš velké břicho, celulitidu nebo povislá prsa. Ale tuto debatu si nechej, až budeš sedět s kámoškou u vína. Do postele rozhodně nepatří. A co ti má taky ten tvůj, který myslí jen na jedno, a sice na milování s tebou, odpovědět na dotaz, jestli nejsi příliš tlustá? Věř nám, že chlapi nějaký ten faldík neřeší. Samozřejmě, že se jim líbí krásné ženy, ale ty dokáží pohledem zmapovat ještě dříve, než se svléknou. Jakmile s tebou skočí do postele, zajímáš ho a je celý pryč z toho, že se s tebou miluje. Neshazuj se tím, že budeš o sobě pochybovat.

Nuda v posteli? Tohle fakt neříkej

Ozvláštnění sexuálních praktik, obzvlášť v několikaletém vztahu, je vždy žádoucí. Ale na tohle se musíš připravit předem. Například tvého miláčka zatáhnout hluboko do lesa nebo mu milování navrhnout na toaletě v letadle či koupit erotické pomůcky a odít se do vyzývavého oblečku. Ale pokud se s tím svým miluješ už po sté v té samé pozici a najednou mu řekneš, že byste mohli někdy vyzkoušet něco nového, tak ho jen znejistíš. Jestli to něco nového nemáš v záloze, tak to raději neříkej.

Zneklidňující dotazy

Klidně se ho ptej, jak to má rád a jestli se mu líbí tempo. Ale s otázkami to moc nepřeháněj. Spíše vsaď na svou intuici. Dotaz „a jak to budeme dělat“ je zabijákem každého sexu. Ujistit se, že vše děláš dobře, je sice vhodné, ale postačí klidně jednou. Pokud se ho každou minutu budeš ptát, jestli se mu to líbí a jestli vše děláš tak, jak máš, akorát ho tím otrávíš. A o závěrečné otázce „Jaká jsem byla?“ se snad ani bavit nemusíme.

Technologie

Pípne SMS nebo z postele vidíš na otevřený notebook, kde bliká další zpráva na Facebooku? Ať tě ani nenapadne tvého miláčka nechat ještě chvíli čekat a chatovat s tvou kámoškou o tom, kde je zrovna výprodej. Vyzvánějící telefon také nezvedej, i kdyby to mělo být pracovní. Až totiž hovor ukončíš, je dost možné, že se ukončí i všechna nálada na sex.

Myšlenky na cokoli jiného

Na sexu je krásné to, že se při něm odpoutáš od svých problémů. Tak proč si to kazit tím, že budeš přemýšlet nad tím, co uděláš k večeři, a jak druhý den vše stihneš v práci. Zakaž si myslet na takové věci, nebo dokonce o nich mluvit.  Věta „k večeři udělám asi brokolici,“ rozhodně nepatří mezi top, co by muži chtěli od tebe slyšet.

Výslech, jestli nemá syfilis

Zásada číslo jedna je, že když jdeš do postele s někým, koho neznáš, nezapomeneš na ochranu. Pokud ses rozhodla riziko podstoupit a nijak se nechránit, nebo se bojíš, že se nakazíš nějakou nemocí i s kondomem, tak pak tuhle obavu rozhodně nevyslov nahlas. Věta typu „doufám, že nemáš kapavku“ je vlastně už zbytečná, když jste uprostřed vášnivého milování, a věř nám, že romantika v tu ránu půjde do háje.

Ale i muži občas dělají přešlapy: na co vzpomínají naše čtenářky?

Kateřina (28 let): „Tak to já jsem jednou narazila na chlapa, který byl příliš samolibý. Přitažlivý byl hodně, o tom žádná, ale bohužel to až moc řešil. A když jsme byli v nejlepším, tak najednou zaťal svaly na ruce a chtěl po mně, abych si na ně sáhla a ptal se, jestli to stačí, nebo má v posilovně přidat,“ směje se Kateřina.

Pavla (36 let): „Chápu, že při sexu se telefonovat nemá, ale jednou můj muž čekal opravdu důležitý pracovní hovor, takže když se na mobilu, který měl na nočním stolku, objevilo jméno obchodního partnera, vzít to musel. Musím říct, že to bylo docela nepříjemné, nebo možná i srandovní, jak se to vezme,“ vzpomíná Pavla.

Hanka (34 let): „Tak před deseti lety jsem randila s chlápkem, co se při sexu styděl. Podle mě byl krásný, ale je pravda, že měl trochu břicho, a snažil se to skrývat. A když jsme se takhle jednou ráno milovali a bylo ještě šero, tak to neřešil, ale najednou začalo svítat a slunce nám osvítilo pokoj, a on vstal a zatáhl žaluzie,“ přidala svou historku Hanka.

Co podle tebe zabije každou vášnivou chvilku? Stal se ti někdy při sexu tak velký trapas, že bylo po milování? Napiš nám svůj zážitek do diskuze.

Foto: Shutterstock.com

30.5.2019 4:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist