Neandrtálec a já

Miluji podzim. Sbohem odhalené léto! Myslím si, že právě podzim je ze všech ročních období nejtolerantnější a nejméně podléhá všem těm módním diktátům. Je takový barevný, a tak nějak příjemně zahalený… A také nám začíná čas svařáčků, punčů a babinců.

Nedá mi to, abych si nevzpomněla, jak jsem koncem června seděla se svými přítelkyněmi na zahrádce, srkaly jsme mojito a věřily, ne, věděly, že tohle léto vše změní. Konec průšvihům a samotě! A hlavně, JÁ potkám JEHO!

Netrvalo ani týden a já měla pocit, že mé kamarádky jsou ty největší zrádkyně na světě.  Proč mi neberou mobil Že jsou u moře No a ! To je ty jejich miláčkové zaměstnávají natolik, že mi nemohou odpovědět ani na jednu z mých deseti zoufalých esemesek

Nesnáším léto. Nevím co na sebe. Čím zahalit to, co bych teoreticky měla odhalit Mám pocit, že to je neřešitelný problém. A to už vůbec nemluvím o tom, jak jsem začátkem července potkala nádherného, blonďatého neandrtálce. Neandrtálec = velmi vysoký muž, zdánlivě neupravený, leč voňavý, na první pohled drsňák, který se ovšem v noci mění v toho nejúžasnějšího a nejněžnějšího milence… myslím si tedy já.

Tenhle neandrtálec pracoval v baru v letním kině na Střeleckém ostrově. Ten bar mu dokonce patřil, takže to byl neandrtálec šéf, a to je velmi neodolatelná kombinace.

Pan N si mě ze začátku vůbec nevšímal. Nevadí, mám totiž psa, který se stejně vyvenčí jen na Střeláku, takže tam s ním stejně budu muset denně chodit. A to by v tom byl čert, abych nezabodovala!

Zkrátím to. Koncem sprna měl můj pes o 4 kila méně, které se jakoby zázrakem usadily na mém bříšku. Proč Protože jediný způsob, aby si mě pan N všiml byl, pořád si chodit pro pivo nebo kofolu.

Vše vyvrcholilo posledním večerem při závěrečném promítání, kdy jsem narazila na jeho slečnu. Objektivně musím říct, že holka žádnej zázrak – vysoká, hubená blondýna. Holky říkaly, že jsem hezčí. Sice jí nikdy neviděly, ale já holkám věřím.

Myslím si, že chlapec pěkně prohloupil. Škoda. Kdyby mě viděl teď, na podzim, příjemně zahalenou… Ale co, já už ho stejně nechci! Nemám čas. Mám své přátele, svařáček a… depresi. Ale jenom tu podzimní. Miluji podzim.

A co vy  Krásně se zahalte a vyražte vstříc podzimu.

PS: Hýčkejte si své přátele a kamarády.

PPS: Potkala jsem úžasnýho chlapíka. Je to herec a má slečnu. V pátek to musím s holkama probrat.

16.10.2005 12:05| autor: Veronika

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist