Návod (ne)jen pro muže: 5 nejvzrušivějších míst ženského těla! Máš to taky tak?

Rozkrok jako nejerotičtější oblast? To si možná myslí muži, ale ženy to mají úplně jinak. Tady je 5 míst, které jsou pro ženy vzrušivé tak moc, že hravě dosáhnou orgasmu. Doporučujeme mužům jako povinnou četbu před spaním. Někteří totiž pořád neúnavně hledají tam, kde je jen samá voda!

Společnost vyrábějící kondomy ráda provádí erotické výzkumy. Naposledy ji zajímalo, kde všude mají dámy ukryté rozbušky vášně. Vyhnuli se oblasti pod kalhotkami a výsledek pátrání po stopách rozkoše byl velmi překvapivý!

Mapa? Součást sexuální výbavy!

Celý průzkum nebyla žádná troškařina. Zúčastnilo se ho 2300 žen. Všechny dotázané na sebe práskly, co je přivede nejkratší cestou do nebe. I bez soulože jako takové. Pánové, stačí jen vědět, kudy se vydat. A že na rozvášněném těle ženy je hodně možností, o tom není třeba diskutovat. Tohle je olympiáda těch nej bodů! Máš to taky tak?

1. místo a zlatá medaile – bradavky

Tohle jsme možná tak trochu tušili. Kde jinde kromě rozkroku by se mělo začít? Jasně, že prsa! K téhle navigaci se přiklonilo celých 35 procent oslovených.

Jenže aby to nebylo zase tak snadné, prý nestačí s růžovým terčem jen tak halabala točit jako s čudlíkem na mikrovlnce. Stimulace má svá pravidla. Jemně, něžně, s citem. Když se přidá jazyk, události naberou rychlost Pendolína! Ale pozor na silné kousnutí, to totiž funguje jako ruční brzda. Třicetiletá Monika nám to potvrdila.

„Mě jednou můj milenec kousnul do bradavky tak silně, až mě přešla veškerá chuť na cokoliv,“ vysvětluje a dodává, že bojovala s chutí mu to vrátit na jeho nejcitlivějším místě. Aby věděl pro příště. Tak to by byl rychlý proces.

2. místo a zasloužené stříbro – krk

Přiznej se, že když ti milý zapíná řetízek, taky se v tobě probouzí touha. Nejsi jediná! Ztotožnilo by se s tebou 29 procent zúčastněných. Převážná většina uvedla, že líbání na šíji považuje za nejsmyslnější činnost milostných hrátek a že tímto činem se nikdy nic nezkazí. Naopak! Dokonce to přivodí náladu, která na začátku úplně chyběla. Ano, i pod tohle bychom se s klidem podepsali. Souhlasí i pětadvacetiletá Kristýna.

„Líbačka na krku je pro mě něco tak úžasného, že za chvíli nevím, čí jsem,“ uvádí s úsměvem. „Ten můj to moc dobře ví, tak vždycky startuje špičkou jazyka nejdřív za uchem,“ končí tajnou zpověď. To bychom si taky nechali líbit!

3. místo a čestný bronz – zadeček

Třetí příčku překvapivě neobsadily ušní lalůčky a ani rty. Posadil se na ni hrdě zadeček! 15 procent z řad něžného pohlaví si při jemném hlazení této partie už pomalu sundává svršky. Což ovšem není jediný způsob, jak zabrnkat na tu správnou notu.

Pokud ho milenec decentně poplácá, je to k vášnivému milování přímá linka bez dopravních omezení! Důraz se klade zejména na to, jak silně ho udeřit. Jen symbolicky, samozřejmě! Modřiny fakt nikdo nemá rád. Není to 50 odstínů šedi… Své o tom ví třiatřicetiletá Johana.

„Když mě můj přítel chce naplácat, připadám si jak v pornofilmu a hned mě to úplně rozpálí,“ popisuje situaci. „Oni ty hry na zlobivou studentku a přísného učitele mají něco do sebe,“ mrká tajemně. Aby ne, je to léta prověřená záležitost!

Zvedáme kotvy a přesouváme se o pár centimetrů jinam. Je třeba to přece probádat všude.

4. místo a podceňovaná zóna zad

Humor stranou. Pokud ti tvůj přítel nabídne masáž, v kolika případech z deseti to vážně skončí jen u toho? No, odpovídat nemusíš, je nám to jasné. Uvolňující hnětení zad nebo lehké škrábání dělá s šesti procenty té hezčí populace naprosté divy. A my to chápeme a s bramborovou pozicí souhlasíme ve všech směrech. Taková husí kůže se jen tak nevidí, viď? A máloco tomu jde tak naproti jako tohle. Třiadvacetiletá Katka na to nedá dopustit.

„Já prostě doteky na zádech úplně miluju. Vydržela bych to hodiny,“ říká. „Pro mě je tohle nejlepší předehra, jakou si jen můžu přát,“ vysvětluje. „A je pravda, že bez toho si neumím sex vůbec představit,“ ještě dodává zasněně.

Blížíme se k závěru naučné stezky. Kde je poslední tečka, která spustí všechny hříšné myšlenky světa? Ta je tak trochu do počtu. Nebo snad ne?

5. místo a bříško

Není to zvláštní? Čím více se nenechavé ruce blíží do klína, tím menší ohlas to způsobí! Bříško se sice na seznamu hříšných míst umístilo taky, i když je od první příčky na míle vzdálené. Každopádně čtyři procenta statečných žen uvedla, že buď mají depku z faldíků, nebo je to lechtá. Takže tady ano, ale jen tak nenápadně a hlavně málo! Pětatřicetiletá Jana přikyvuje:

„Když manžel zabrousí kamkoliv kolem pasu, způsobuje to u mě spíš opačný efekt,“ začíná bez okolků. „Po dvou dětech už to není jako kdysi, tak se nebráním, když to úplně vynechá,“ uvádí věci na pravou míru. Tyhle důvody jsou celkem pádné, co myslíš?

Tak co ty na to? Jsou tahle místa i tvá oblíbená? Jestli ne, je nejvyšší čas to zjistit. Vidět tyhle partie pod palbou zájmu jsme mohli v nejoblíbenějším filmu všech dob. V Hříšném tanci. Je vážně nadčasový! Mrkni na ukázku. Záda, zadek, krk, je tam všechno! I když… v náručí Patricka, jehož smrt oplakaly miliony fanynek, by roztála asi každá!

Foto zdroj: Profimedia.cz

29.9.2015 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist