Na velikosti záleží! Jaký penis ženy chtějí?

Že na velikosti pánského nádobíčka záleží, to je jasná věc. Ale ono je to možná ještě horší, než se zdálo. Podle zpovědí žen je totiž hodně podstatné, jestli se jedná o sex v manželství, nebo sex na jednu noc! Vítězí matka příroda či zdravý rozum? A jak to s těmi rozměry vlastně je?

Malý, velký, tenký, tlustý… Co žena, to jiný vkus a priorita. Tím bylo tohle téma poměrně nadlouho uzavřeno. Jenže otázka nutných centimetrů v kalhotách zase začíná být v kurzu. Další nudná studie, říkáš si? Samá voda! Tentokrát se nejedná o obyčejný dotazník, ale velkou kontaktní akci přímo v terénu. Čím jistá povedená partička vědců doslova šokovala dámy? Ukazovala jim dost podivnou krabici se zajímavými komponenty…

Nejdřív teorie, potom praxe!

Výzkumníci na to šli tentokrát od lesa. Využili funkce 3D tiskárny. A z té, ať z ní vyleze cokoliv, vypadá vždycky jako živé. Už tušíš, kam tím míříme? Trefa! Výzkumníci nejprve vytvořili 100 různých velikostí penisů, délek i obvodů. Z toho vzešlo díky unikátní a vychytané technologii 33 prototypů prý ideálních adeptů na mužský pohlavní orgán. To je sbírka, co? Nezbývalo, než posbírat dílo a jít se zeptat těch, kterých se to týká nejvíc. Cíl byl jasný. Zjistit, který model je pod peřinou ten nej!

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti!

Abys zase nemyslela, výstava fešáků nevypadala jako nabídka vibrátorů ze sexshopu. Nikdo nechtěl nikoho pohoršit, ani mu způsobit psychickou újmu. Jen si představ, že jdeš do obchodu pro rohlíky a najednou máš před obličejem nějaký penis. Tak to ne, tahle delikátní situace si žádala jemné zacházení a nenápadný přístup aktérů.

Tvar pánských pokladů byl sice vše říkající, ale jinak se jednalo o plastový válec s náznakem žaludu. I tak bylo všem přítomným jasné, odkud vítr vane. Odpovědi oslovených bořily mýty i naděje. Proč? Zastánkyně hezčí strany barikády mají totiž svoje představy, přes které vlak nejede! Ústupky? Kdeže! Jen výjimečně a pouze o pár milimetrů. Tady je ortel. A některým pánům určitě radost neudělá!

Příležitost dělá zloděje!

Je s podivem, jak bylo skóre vyrovnané a všechny dotázané se shodly téměř na chlup stejně. Pro jednorázový flirt ukázaly na penis 16,25 centimetrů dlouhý. Prostě žádná troškařina. Ovšem pokud by se jednalo o vztah trvající už nějaký pátek, spokojenost by byla s 16 centimetry délky. Zajímavé, že?

Čistě pro srovnání, za všeobecně platný průměr mužských rodinných klenotů platí 12,7 centimetru. Že by někdo někde udělal chybu? Radši jsme se zeptali. Jak moc tedy na velikosti záleží a opravdu je to jiné v náhodné známosti a v dlouhodobém soužití?

Penis prostě nesmí zklamat. A basta!

Svérázný názor na věc má třicetiletá Petra. „No já tedy nevím, ale mně se to celé zdá přitažené za vlasy,“ povídá na úvod. „Cenťák sem, cenťák tam, o to zase tolik nejde,“ dodává s tím, že je přece důležité, jaká kouzla s tím dotyčný čaruje.

Podobně to vidí i sedmadvacetiletá Johana. „Mně je úplně jedno, co je pro někoho dobré k sexu na jednu noc nebo pro vztah,“ uvádí věci na pravou míru. „Já mám svoje velikostní potřeby, pod které rozhodně nepůjdu, to raději prásknu do bot dřív, než k něčemu dojde,“ přiznává bez okolků.

Větší než malé množství…

Souhlasí i pětadvacetiletá Jarka. „Já myslím, že není podstatné, o jaký sex se jedná. Jestli flirt, nebo ten partnerský,“ uvažuje nahlas. „Hlavně, když ve spodkách nečeká něco, co tě zklame na celé čáře,“ směje se. Přesně tak! Co další čtenářka?

Třiatřicetiletá Kristýna říká, že je fakt, že když už se člověk nechá unést jednorázovým flirtem, chce si to vychutnat se vším všudy. „Kdybych šla k někomu domů a on by tam schovával rozměr nula, nula nic, rychle bych volala taxík,“ vyjadřuje svérázně. Ovšem další názor je úplně někde jinde.

„Můj přítel je někde kolem průměru a musím přiznat, že mi to vyhovuje. Když tam jsou city, na velikosti přece zase tolik nesejde,“ tvrdí třiadvacetiletá Eliška. Jo, jo, romantika! Ta má taky svoje místo!

Vidíš to stejně? Že jsou i důležitější věci než velikost? No jsou tací, kteří tohle dost řeší a jsou na titul největšího penisu pyšní. Ach to ego! Mrkni se na deset slavných ve videu! Ti jsou rádi, že se jejich spodky skloňují ve všech pádech! Mimochodem, jestli jsi fanynkou Bena Afflecka nebo Daniela Graiga, přijdeš si na své!

A pro ty, které by snad chtěly najít nějaké ty větší rozměry, tady máme hodně netradiční žebříček. Kde najdeš ty největší penisy?

  • 1. místo: Republika Kongo – průměrná velikost penisu 17,93cm
  • 2. místo: Ekvádor – průměrná velikost penisu 17,77cm
  • 3. místo: Ghana – průměrná velikost penisu 17,31cm
  • 4. místo: Venezuela – průměrná velikost penisu 16,93cm
  • 5. místo: Libanon – průměrná velikost penisu 16,82cm
  • 6. místo: Kolumbie – průměrná velikost penisu 16,75cm
  • 7. místo: Kamerun – průměrná velikost penisu 16,65cm
  • 8. místo: Jamajka – průměrná velikost penisu 16,30cm
  • 9. místo: Panama – průměrná velikost penisu 16,27
  • 10. místo: Peru – průměrná velikost penisu 16,03cm

A jak to máš ty? Záleží ti na velikosti nebo vůbec ne?

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com, profimedia.cz

23.10.2015 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist