Marečku, pošlete mi péro

Sedím u počítače, dělám deset věcí najednou, protože je pátek a já bych chtěla vypadnout z práce aspoň o chvíli dřív a jít s holkama na kafe, a najednou mi pípne esemeska.

„Miso, jak jsi chtěla poslat moji erotickou fotku, platí to pořád Ahoj. Marek.“

Že bych musela vidět nějakou erotickou fotku nějakého Marka, to tedy ne. Vzpomínám si, že jsem nedávno chtěla svého manžela vyfotografovat. Mobilem. Ale ne normálně! Chtěla jsem mu vyfotografovat jeho úd! Jeho ztopořený úd! A on nechtěl. Prý není úchyl. No, nevím, co je na tom úchylného, když manželka chce mít svého miláčka v mobilu, ale nepřemlouvala jsem ho. Když nechce, tak nechce.

Ale tohle bylo něco jiného! K něčemu se vám totiž musím přiznat. Miluju mobilní omyly! A už dlouho mi nikdo neposlal omylem esemesku! To bych nebyla já, abych po tom neskočila! A tak jsem hbitě odepsala.

„Misa nejsem. Nemusim se koukat na ciziho pindoura, když se muzu podivat na svyho. Ale poslat to muzes, stara si aspon bude vazit toho, co ma doma.“

Jak jste určitě poznali, zahrála jsem si na chlapa a myslela jsem, že tím mám od neznámého Marka pokoj. Přece nebude posílat svoji erotickou fotku chlapovi Ale omyl! Za chvíli mi mobil pípl podruhé. Když jsem viděla, že je to multimediální zpráva, zatrnulo ve mně. Ajajaj! A taky že to bylo ajajaj! Přišla mi totiž fotografie ztopořené intimní části Markova těla, za kterou by se chlapi, vyfotografovaní v Nei- Reportu, opravdu, ale opravdu nemuseli stydět!

V první chvíli jsem mu chtěla napsat „Hahaha! A tímhle se chlubíš !“, ale pak jsem si řekla, za prvé na něj nebuď zlá, a za druhé, on se přece má čím chlubit! Přesně takhle vypadal tvůj miláček,  když sis ho chtěla vyfotit! Možná má tenhle Mareček nějaké komplexy, když posílá svoje fotky, i když by komplexy určitě mít nemusel! Prostě mi ho přišlo trochu líto, tak jsem mu poslala jinou esemesku.

„No, hochu, ses dobrej. Se starou bych te asi doma nenechal.“

Byla jsem spokojená. Říkala jsem si, vidíš, zvedla jsi mu sebevědomí, udělala jsi mu radost, určitě  asi přece jenom bude mít trochu komplexy, když posílá holkám fotky té intimní části, kterou chlapi většinou na veřejnosti neukazují, a tys ho neztrapnila, naopak, pochválila jsi ho, třeba mu to pomůže, máš prostě dobré srdce, Jiřinko…

Mobil pípnul potřetí.

„Nechceš mi poslat svoji “

Cože ! Já se picnu! Odpověděla jsem mu přece jako chlap! Proč chce fotku chlapa

A opět se vám musím k něčemu přiznat. Na malý, ale opravdu na malý okamžičiček mě napadlo, že když chce, tak mu tedy pošlu „svoji“! Ten by koukal! Ale hned jsem to zavrhla, neodepsala jsem a pracovala. Asi po deseti minutách pípnul mobil počtvrté.

„Nebo se stydis “

Vzdychla jsem si. Tak to ne, chlapečku. Mám práci, nestíhám. Já ti zvednu sebevědomí a ty, místo abys mi poděkoval, budeš pořád otravovat Moje poslední esemeska byla tedy naprosto jednoznačná!
„Chlape, uz nevotravuj! Nahazuju se zeťákem barák. Mame jiný starosti, nez si fotit pera!“

Když si chudák Marek představil špinavého, sedřeného šedesátníka, jak maká na lešení se zeťákem,  přešla ho na erotické fotky chuť a už mi nenapsal.

Odpoledne jsem šla s kamarádkami na kafe, tak jsem jim to samozřejmě hned všechno převyprávěla a ukázala jim i Markovo erotické foto a moc jsme se nasmály. Domů jsem přišla patřičně eroticky naladěná, a protože děti dneska spaly u babičky, udělala jsem lehkou večeři, otevřela lahvinku, a když jsem šla kolem deváté do koupelny, významně jsem se provlnila kolem ložnice.

Můj muž se na mě usmál a šel si otevřít ještě jednoho lahváče. Pivo před sexem mu prý chutná nejlépe! Naložila jsem se ve vaně do pěny, pohupovala se ve vodě a těšila se, že se za chvíli budu pohupovat v rozkoši, v objetí svého manžela…

Za dveřmi koupelny se ozval jeho hlas.

„Jiřinko, máš telefon, mám to vzít “

„Vem to, zlatíčko, a řekni, že jsem ve vaně. Že zavolám potom!“

Zavřela jsem oči a rozkošnicky si přejela dlaněmi po mokrém těle. Máš tělíčko pořád jako holka, to mi řekl můj miláček zrovna včera, když jsem se oblékala… máš tělíčko jako holka…

Dveře koupelny se otevřely. Co se děje

Můj miláček stál mezi dveřmi jako bůh pomsty, vůbec nevypadal na to, že by mi chtěl říct něco příjemného a v ruce držel můj mobil! Jo, milá Jiřinko, chtít po neznámém Marečkovi, aby ti poslal
péro, to se nevyplácí…

18.10.2006 8:26| autor: Irena
Více o tématu: kávaomylSMSšok

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist