Jen pro tu jednu noc…

Milé dámy, holky a slečny, přeji krásného Valentýna a věřte, že v tom nejste samy. Toto je můj skorovalentýnský příběh.

Znáte to jak se s někým potkáte a přeskočí taková jiskra, že neřešíte kdy, kde a co se stane Jednoduše ztratíte hlavu

Mně se to stalo minulý týden. Byla to smršť a bylo to krásný. Ale… Jak rychle to začalo, tak rychle to skončilo.

Nechci vám tady popisovat co se stalo jen se potřebuji svěřit nebo spíš probrat takové ty věci jako jestli mu zavolat a být trapná nebo mu nezavolat a tím pádem se stát největším konzumentem červeného vína na Vinohradech (teď mě napadá, co bych tak dělala kdybych bydlela v Dejvicích).

První dva dny se to dá vydržet. To ještě z té noci vyžijete, ale pak… Pořád si musím opakovat, že jsme dospělí lidé a že je jedno jak to dlouho mezi námi trvalo, hlavně že to bylo pěkný, tak proč si to ošklivit nějakýma definicema a nějakým stíháním se (JEHO).

Když se vám něco takového stane a vy zjistíte, že na něj myslíte 24 hodin denně, taky vás napadá kolik asi tak myšlenek má on pro vás  A co děláte, když máte při loučení chuť mu říct, že byste si to ráda zopakovala a že by to nemuselo být jen o té jedné noci Já si většinou okusuji tváře a říkám ty nejtrapnější vtipy na světě.

Myslíte si, že jsem hodně naivní, když mě občas napadne, že se neozývá proto, že je nesmělý No jo, zase kdyby byl takový stydlín, tak spolu asi nejdřív půjdeme do kina než do postele.

Vím, že ho potkám, protože máme oba dva stejný oblíbený bar, kde už máme řádně prostátý ďolík, ale jak se mám chovat Co říct Víte čeho se nejvíc bojím Studeného ČAU. Nebo taky toho, že tam bude se slečnou, ke které se bude znát. V tomto případě mi prosím držte palce ať jdu ihned domů a ať se v této situaci držím hesla: „STOP STAV ŠNAPS!!!

Milé dámy, holky a slečny, přeji vám ať máte krásné a jasné vztahy a ať muži, které potkáváte jsou mužní.

Vaše Veronika

PS: Ví o tom moje kamarádka a naše komunikace po mobilu byla asi taková:

       Bára: Přišel

       Já: Ne.

       Bára: Trpíš

       Já: Jo.

PPS: On byl první muž v mém životě, který řekl, že mám krásné tělo. A aniž by si to uvědomil, tak ze mě sejmul několikaletou kletbu. Možná to byl význam té noci.

14.2.2006 12:05| autor: Veronika

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist