JAKÉ MUŽE NAJDEME NA INTERNETU

Na internetu je každý muž postaven do role lovce, tedy toho, kdo se rozhodne seznámit se, nebo alespoň pobavit se a odpočnout si od manželky a dětí. Na internetu je skoro každý muž obdivuhodně „nezávislý“ na své partnerce a rodině, až má z jeho řečí člověk dojem, že buď máme republiku plnou tolerantních žen, nebo sobeckých a nemilujících potvor, které si svého miláčka nevšímají a ten je pak nucen hledat štěstí a pochopení u něžných dívčích srdéček na pokecu, nebo-li chatu. Ona virtualita, která vylučuje stoprocentní poznání dotyčného, vytváří jakési typové modely mužů, jenž se na chatech pohybují. Rozdělila jsem muže na tři skupinky – lovec, vizionář a antilovec, které se vyskytují v četných podskupinách…

Jaké muže najdeme na internetu

Na internetu je každý muž postaven do role lovce, tedy toho, kdo se rozhodne seznámit se, nebo alespoň pobavit se a odpočnout si od manželky a dětí. Na internetu je také skoro každý muž obdivuhodně „nezávislý“ na své partnerce a rodině, až má z jeho řečí člověk dojem, že buď máme republiku plnou tolerantních žen, nebo sobeckých a nemilujících potvor, které si svého miláčka nevšímají a ten je pak nucen hledat štěstí a pochopení u něžných dívčích srdéček na pokecu, nebo-li chatu.

Ona virtualita, která vylučuje stoprocentní poznání dotyčného, vytváří jakési typové modely mužů, jenž se na chatech pohybují. Tyto modely, nebo spíše modelové chování, nemají mnohdy nic společného s tím, jak muž vystupuje v reálném životě. Na chatu vytváří pseudo obraz sebe sama. Tímto obrazem si často kompenzuje určité nedostatečnosti a problémy z běžného života. Žena nemusí být kněžna Libuše, aby si vyvěštila, co od takových jedinců může očekávat. Nicméně pro lepší přehlednost a hlavně jasnost jsem sestavila určitý klíč k rozpoznání mužských „chatových“ osobností, na které můžete při putování internetem narazit.

Rozdělila jsem muže na tři skupinky – lovec, vizionář a antilovec, které se vyskytují v četných podskupinách. Samozřejmě se nedají popsat veškeré internetové charaktery mužů, ale doufám, že se mi podařilo vystihnout ty nejpodstatnější.

Lovec – Casanova

Casanova je dvorný, příjemný a nikdy by vás neurážel. Naopak se snaží s vámi najít společné téma k hovoru. Pochválí vám všechno, co bude jen možné. Dokáže vám, že jste ta nejúžasnější bytost na světě, čemuž musíte věřit, protože on ví, jakožto odborník, o čem mluví. Na chvíli vám vnutí pocit, že vy jste ta jediná a kouzelná diva jeho života. Pravděpodobně vás pozve na osobní schůzku, pravděpodobně bude okouzlující i tam. Ale až zjistíte, že kromě vás okouzluje dalších deset dívek, přičemž to jeho manželka trpělivě snáší, pochopíte, že více jak trošku tělesného pobavení a možná galantního doprovodu do divadla, od něj chtít nemůžete. Casanova při dostatečném odstupu z vaší strany se může stát ale docela dobrým přítelem, i když musíte se připravit na to, že se bude občas chlubit svými milostnými úspěchy a bude si z vás dělat vrbu, které si rád zapláče na rameni, pokud jeho lovná sezóna nebude úspěšná tak, jak si představoval.

Lovec – Deviant

Tento chlapík se nebude zdržovat vzletnými řečičkami, ale půjde „rovnou na věc“. Zeptá se vás, kolik vám je, zda jste vdaná, bude mámit fotografii a když zjistí, že jste jen trošku přístupná, vypálí dotaz, jaké nosíte prádlo a zda máte ráda sex. Bude se prezentovat svými postelovými výkony a sdělí vám, že ho nejvíc baví sex. Když nebude požadovat erotické hrátky u něj doma právě tehdy, kdy má jeho manželka, či partnerka zrovna noční, bude vás umlouvat k tomu, abyste ho uspokojila po internetu, nebo do telefonního sluchátka. Bohužel značná část těchto sexuálních loudilů se buď vytahuje pouze na internetu a v reálu jejich milostný život kolísá na bodu nula, nebo jsou to jedinci obdaření určitými úchylkami – veškerá ta slůvka končící na ing, pak různí hledači domin, školaček bez kalhotek, či voyeři. Nakonec je asi ale lepší, když se uspokojují tito náruživci „ po drátě“, než aby se dopouštěli nějakého násilí.
Čestnou výjimku mezi lovci asi tvoří homosexuálně orientovaní lidé, pro něž je internet jeden z mála způsobů navázání kontaktu, ať už za účelem navázání citového, či sexuálního vztahu.

Lovec – Nesmělý

Nesmělý lovec by se rád seznámil, dokonce by rád ulovil partnerku, ale tak nějak stále netuší, jak na to. Připadá mu, že neumí tolik obratně konverzovat a sám sebe považuje za poměrně nezajímavého člověka. Dokonce se mu ani nelíbí útoky na ženy ve stylu – Kolik ti je a co děláš? Podvědomě cítí, že to není asi ten pravý způsob upoutání ženiny pozornosti. Když ale shodou náhod objeví ženskou duši, s níž si rozumí, vyklube se z něj poměrně příjemný, hovorný a inteligentní společník, který neobtěžuje každou dívku nabídkou úžasného sexu, ale maximálně ji pozve do kina. Nesmělý lovec občas usedá před monitor opojen alkoholem a to potom okolí, které ho trochu zná, nevěří svým očím. Z upejpavého chlapíka se stává lovec salónů, s nímž si povídá devadesát procent děvčat v místnosti a všechny jsou omámeny jeho úchvatností. Tyto muže bohužel obvykle usurpují pro sebe ženy lovkyně, tedy ty, které nemůžou za nic na světě sehnat chlapa a zkouší své štěstí na internetu. Většinou se z nich vyklubou zakomplexované hysterky a pak běda, naváže-li s nimi nesmělý lovec citový vztah. Schopnost zamilovat se po internetu, u těchto nikým nechtěných žen, je obdivuhodná a jejich chapadla žádostivosti uhranou každého trochu solidně vyhlížejícího jedince.

Příště…Vizionář! 🙂

31.3.2004 12:00| autor: Martina Bittnerová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist