Jak zažít skvělý sex? Zapomeňte na mýty, zkuste 6 jednoduchých tipů

Jakým sexuálním mýtům věří muži a ženy nejčastěji? Například tomu, že ženy většinou vyvrcholí při samotném pohlavním styku – tedy zasunutí penisu do pochvy (přitom se tak děje pouze ve 25% případů). A pak je tu taky mýtus o společném orgasmu.

Ti mladí krásní lidé v telce většinou simultánně vrcholí častěji, než kupříkladu snídají. Pravda je ovšem taková že 75% při sexu dosáhne vrcholu 75% mužů oproti 30% žen… Takže pokud se o společný orgasmus pokoušíte ve 22:37 (doba, kdy se lidé nejčastěji milují), vězte, že dosáhnout ho se jen tak nepovede. A co z toho plyne? Nemá cenu pokoušet se o malý zázrak, když se člověk může radovat z příjemných „maličkostí“. Stačí, když orgasmu dosáhnete oba, a když to bude během jednoho pohlavního styku, tím lépe. Pokud stále nevíte, jak jej nejlépe dosáhnout, zkuste některý z následujících tipů.

Nastartujte se

Předehra je základ. A platí to hlavně pro ženský orgasmus. Aby byla účinná, potřebují ženy na předehru dvojnásobek času.

Předehra i pro muže

Je prokázáno, že nejlepší orgasmus je ten několikrát oddalovaný. Takže si s ním taky zkuste trošku pohrát.

Nespoléhejte na četbu myšlenek

Raději mu naznačte, kde se vás má dotýkat.

článek

Mluvte

Pokud se nestydíte, mluvte s ním těsně před sexem o vašich erotických představách. Správně použitá slova dokážou divy. K opravdovému prožitku přispěje „erotické dusno“. Dá se jej docílit ale také například společným sledováním oblíbené filmové erotické scény.

Nepijte alkohol

Alkohol sice bourá zábrany, nicméně znecitlivuje nervová zakončení, dosáhnout orgasmu je pak složitější.

Používejte vibrátor

Nejrychlejší způsob, jak zvýšit množství orgasmů, je použití vibrátoru. A nebojte, je dokázáno, že muži nežárlí. Naopak! Ženy, které se nebojí erotických pomůcek, prožívají milování daleko intenzivněji.

Co vy a erotické hračky? Zkoušeli jste je zapojit s partnerem do vašich milostných hrátek? 

Foto zdroj: profimedia.cz

28.5.2014 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist