Jak zamaskovat šok z malého penisu? 7 rad pro překvapené!

Velikost penisu? Není pro muže citlivější téma! To jejich věčné dilema, jestli je tak akorát a nemusí se stydět ho hrdě vztyčit! Ale ruku na srdce, co je vlastně ta „normální“ míra, která ničím nepřekvapí? My to víme!

Modelová situace. Sedí takhle dva chlápci u piva a svěřují se jeden druhému, že jeho partnerka se tuhle prořekla a nechtěně řekla nahlas tu nejhorší věc na světě: „Můj ex ho měl o dost většího!“ Ledová sprcha? Slabé slovo! A následky? Deprese! Ale počkat, je k ní vůbec důvod?

Skromnost nade vše, hoši!

Podle odborníků je „normální“ velikost o dost menší, než si každý myslí. Hodně se to přeceňuje! Nejrozsáhlejší výzkum penisů v historii, který byl zaměřen na 15 tisíc mužů ve věku 17-91 let, a to z Ameriky, Asie, Evropy i Afriky, by mohl leckteré chlapíky uklidnit. Aspoň si to myslíme. Penis sice nemáme, ale víme, jaké to je, když se nám civí na prsa, která si „zapomínáme v čistírně“!

Chopte se metru, teď přijde ortel!

Průměrný a tedy normální penis je prý v klidovém stavu dlouhý 9,14 cm. Ve zbrani je to 13,10 cm. Prostě normálka. Jinak dlužno dodat, že shromažďování poznatků nebyla v žádném případě procházka růžovou zahradou, jelikož se sem tam zjevili i tací, kteří se vymykali standardu.
Skoro 2,5 procenta mužů bylo obdařeno extrémně hodně a stejný počet připadal i na smolaře, které vědci klasifikovali jako „abnormálně malý penis“. No, není každý den posvícení, ale všichni víme, že historku o malém kašpárkovi a velkém divadle si vymysleli sami muži, kteří moc nevyrostli… Ale i s těmi je nutné v životě počítat!

Mantinely nastavené společností

Tato studie měla i výstižný název „Jsem normální?“. Její závěr byl zveřejněn na webu BJU International (Britská asociace urologických lékařů) a jak už to tak bývá, někdo nad ní zaplakal, jiný se radoval. Konec všem domněnkám! Jaká úleva! „Věříme, že námi získané grafy pomohou lékařům uklidnit převážnou většinu mužů v tom, že jejich velikost penisu je v normálním rozmezí,“ uvedl na výše zmíněném webu hlavní autor studie David Veale, konzultant a psychiatr pro dospělé, který působí v North Hospital v Londýně.

Dodal, že jeho tým bude dál hledat rozdíl mezi tím, co si muži myslí, že je normální a jak na tom ve skutečnosti se svým pohlavním údem jsou.

V duchu děkujete Bohu, že vám byl nadělen partner, který je správně rostlý ve všech směrech? Blahopřejeme! Ale pro svobodné připomínáme motto, že štěstí přeje připraveným! Takže co dělat, když vás potká nemilé překvapení? Můžete se naprosto sesypat jako hříšná Samantha ze seriálu Sexu městě, která ve videu roní slzy…

…nebo:

Postup pro zaskočené ornitoložky

(Jak se zachovat, když se setkáte v posteli s něčím tak malým, že to nestojí ani za řeč.)

  • Můžete šokem protočit panenky, ale věřte, že on si toho všimne. A beztak vám to v ničem nepomůže, protože penis se vytřeštěných očí fakt nelekne tak, že by se okamžitě zvětšil!
  • Zkuste falešně, leč mírně obdivně zamručet a předstírat, že to, co vidíte, je větší, než váš pilník na nehty.
  • Jste-li ve vašem bytě, pošlete ho do obchodu pro nějaké afrodiziakum. Než se vrátí, stihnete přehodit jmenovky na dveřích a budete se modlit, že už k vám netrefí.
  • Vytáhněte z nočního stolku váš osobní vibrátor. S ním přece nejde soupeřit, to je předem prohraná bitva!
  • Omluvte se, že s něčím takovým jste rozhodně nepočítala. Jako důkaz poslouží i fakt, že v ruce držíte balíček kondomů XXL.
  • Předstírejte žaludeční nevolnost a zavřete se v koupelně do té doby, než ho čekání unaví a odejde. Druhý den si obstarejte nové telefonní číslo.
  • Zapalte vonnou tyčku pod hlásičem požáru. Až začne pískat, zahajte evakuaci. V domě přece hoří!

Co na to čtenářky?

„Tak tenhle infarktový stav jsem zažila jen jednou a doufám, že už se to nikdy nestane.“ Svěřuje se třicetiletá Lenka. „Tehdy jsem viděla opravdu toho nejmenšího na světě. Měla jsem co dělat, abych se nezhroutila, ale nakonec jsem si řekla, že to zkusím. Chlapi přeci pořád tvrdí, že s malým se dá hrát velké divadlo. No, tak nedá! I když se snažil, seč mohl, necítila jsem ho vůbec. Takže jsem tam tak ležela jako prkno a pak jsem dostala brutální záchvat smíchu. Urazil se a už se nikdy neukázal. To mi fakt nevadilo.“

„Tak já jsem to docela ustála,“ směje se Kristýna (29 let). „Ale je fakt, že mám mnohem radši, když je chlap vybavený alespoň průměrně.“

„Ono je to sporný, s malým nic neudělá, s moc velkým to taky není žádná hitparáda,“ krčí rameny osmadvacetiletá Jarka. „Co naplat, ideální je průměr. S malým jsem měla sex jen jednou a nestálo to za nic. Byla jsem teda taktní a přetrpěla to předstírajíc, že vím o tom, že se dole něco děje a pak už jsem mu nebrala telefon. Chlapi taky mají raději větší prsa, tak co!“

Co vy na to? Stalo se vám někdy, že vás v ložnici mini či pidi penis vyvedl z míry? Napište nám o tom do diskuze!

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

31.3.2015 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist