Jak poznat toho pravého

Sníte o princi na bílém koni, o úžasném chlapovi, co vás bude ochraňovat, se vším pomáhat a milovat vás takovou, jaká jste? Navíc bude vtipný, chytrý, tolerantní a samozřejmě taky sexy. A hezká sumička na jeho kontě by také neškodila, co? Tak to bude asi ten pravý.

Ovšem kde takoví muži rostou? Zaručeně v pohádkách ale z těch už jsme trochu vyrostly. Nemůžeme čekat, že k nám přikluše chrabrý hrdina na koni i když Matěji Stropnickému v Máji to v sedle náhodou seklo… Náš vysněný muž asi jezdí autem nebo na kole, jenže na čele mu nápis „Pan Božský“ blikat určitě nebude. Jak potom poznat, že to je on?

SMÍCH A SEX

Určitě netoužíte věčně se dívat na protáhlý a kyselý obličej svého partnera. Proto muž, který vás dokáže rozesmát stojí minimálně za pozornost. Navíc ten, kdo má smysl pro humor se jen tak nekácí z každého problému a nerozbrečí se, když se mu to někdy v posteli nepovede. A pokud se mu navíc v posteli ještě daří, můžete mu připsat další plus. Samozřejmě, že nejde jen o to… Ale ruku na srdce, žít celý život jako vyprahlá Sahara se dá velmi těžko.

MÍT NĚCO SPOLEČNÉHO

Jasně, zní to jako klišé. Společné zájmy, názory a povahové rysy… Jenže ono opravdu nestačí mít jenom společný majetek nebo psa. Když s jedním šijou všichni čerti, nemá stání na jednom místě a pořád by něco podnikal, zatímco druhý by nejradši sledoval v klidu pěkný film, může to být kámen úrazu. Nemusíte dělat všechno stejně, ale určitě vám bude líp s někým, s kým se můžete podělit o společné zážitky.

HLAVNĚ NE NĚKOHO JAKO TÁTA

Možná to znáte, vždycky jste si říkala, že si nikdy nenajdete někoho, kdo by byl jen za mák podobný vašemu tátovi. A najednou je to tady. Má přesně ty nerudné chlapské vlastnosti jako on. Umírá, když má rýmičku a nechává rozházené ponožky po obýváku. Jestli ho ale milujete, není co řešit!

PAN DOKONALÝ

Už jste určitě velké holky, takže vám můžeme prozradit tajemství. Pan Dokonalý neexistuje a je to dobře. Kdyby měl tak extrémně nadpozemské vlastnosti, byla by s ním hrozná nuda. Jen si to představte – dokázal by číst myšlenky, na všechno kývnul, plnil veškerá přání, každý den nosil květiny, luxoval by, chodil s košem.. Žádné vzrůšo. Dejme tedy těm našim normálním chlapům s jejich chybami a nedostatky šanci. Stojí to za to.

TEN PRAVÝ NEDOKONALÝ

Zdá se, že je to docela jednoduché. Stačí poslouchat svoje srdce a to vám docela dobře napoví. Zase klišé? Ano, ale je to prostě tak. Ten pravý je ten, na kterého se těšíte i když jste spolu nějaký ten pátek a on na vás taky. Člověk, který vás poslouchá i když mu vyprávíte holčičí nesmysly a nosí svetr, který jste mu darovala i když měl rád svoji vytahanou mikinu. Muž, který vám přinese čokoládu, protože jste se zmínila, že máte výročí a pohlídá vám psa, přestože trpí alergií na chlupy. Když ale dávají v televizi fotbal, nikam ho nedostanete a s kamarády na pivo prostě taky někdy vyrazí. Ale je vám s ním dobře? Tak co si pak víc přát?

11.6.2010 12:00| autor: Adéla Seidlová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist