Deset kroků, jak ulovit milionáře

Nikdo nepochybuje, že se chcete vdávat z pravé lásky. Přiznejme si však, překypuje-li vaše pravá láska penězi na účtě, je to bonus, kterým nikdo nepohrdne. Nezaškodí proto lovit v takových vodách, kde se pohybují dobře situované rybky oplývající jak šarmem, tak majetkem.

1. Investujte do sebe
Ani Popelka se nemohla ukázat na plese před princem umouněná, v poloroztrhaných šatech. Dbejte o svůj účes i make-up a oblékejte se podle rad zkušených stylistek. Nemusíte vyhazovat peníze za Versace, to by zavánělo marností. Víte přeci, že řada milionářů ráda chodí v ošoupaných džínách. Stačí být pěkně upravená… a udržovat si postavu.

2. Vzdělávejte se
Nedoufejte, že si vás nějaký milionář vyhlédne za kasou v supermarketu, případ Honzy Nedvěda je ojedinělý. Bohatým mužům imponují vzdělané ženy… a není výjimkou, že si je vyhlédnou už při studiích. Na škole ostatně potkal princ William svou milovanou Kate, životní lásku tímto způsobem našel také zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg. Není nutné pádit za chlapečky z bohatých rodin, stačí narazit na inteligentního muže s potenciálem.

3. Vyhledávejte akce vyšších kruhů
Vernisáže, filmové premiéry, slavnostní otevření místního aquaparku… tady všude se můžete setkat s osobami z vyšší společnosti a padnout někomu do oka. Samozřejmě je při této příležitosti vhodné vědět něco o umění a kultuře, abyste mohla zahájit rozhovor na úrovni. Na rozdíl od hrdinek staré dobré komedie Světáci si s Hynaisovou oponou bohužel nevystačíte.

4. Buďte decentní
Když už jsme u té konverzace… Přirozenost je určitě nejdůležitější krok ke získání sympatií. Drobné porušení bontonu může vypadat roztomile (ostatně, kdo dneska bonton pečlivě dodržuje, když nepočítáme Elišku Haškovou?), ale slovník by se měl přesto držet v mezích slušnosti. Vyhněte se vulgarismům, pomluvám a konfliktům s okolím.

5. Cestujte
Bohatí cizinci bývají většinou bohatší než bohatí Češi. Pomýšlíte-li na zámožného Američana, který bude schopen zaplatit letenky na svatbu celé vaší rodině, vyražte na dovolenou do letovisek, kde se takoví jedinci scházejí. Populární je v tomto ohledu italské Porto Ercole, Cap Cana v Dominikánské republice nebo osvědčená Mallorca.

6. Zajímejte se o světové dění
Měla byste mu dát najevo, že od života po jeho boku neočekáváte jen celodenní masáže a společenské recepce. I když bude vydělávat tolik peněz, že sama nebudete muset pracovat, budete si muset najít vlastní pole zájmů a věnovat se nějaké bohulibé činnosti, například charitě. Nezavírejte se do vlastního mikrosvěta, sledujte zprávy, zajímejte se o komunity a naznačte mu, že vám jejich osud není lhostejný.

7. Získejte kulinářské dovednosti
Budete se muset připravit na večery, kdy domů pozve významné obchodní partnery nebo svého šéfa. Při takové příležitosti byste měla umět připravit vhodné pohoštění, zpestřené nějakou tou kulinářskou kuriozitou. Láska prochází žaludkem… a sympatie vlivných osob ze světa obchodu také.
[[related]]
8. Přiučte se sportům bohatých

Lekce golfu nebo jízdy na koních se vám nikdy neztratí. Dobře situovaní mladíci mívají také rádi tenis a lyžování ve vyhlášených horských rezortech.

9. Netlačte na pilu
Hlavně nenápadně! Nakonec musí sbalit on vás, ne vy jeho. Nevnucujte se, nechte se dobývat. Vzbuďte v něm pocit, že nejste snadná kořist a jeho peníze jsou vám ukradené.

10. Dobře ho prověřte
Není milionář jako milionář. Některý mohl peníze zdědit po svém otci a neumí s nimi zacházet. Rozfofruje je dříve, než vám stačí koupit zásnubní prstýnek. V jiném se může skrývat podvodník, kterého vám nakonec odvede policie (ani jeho miliony nemusí být žádná výhra, jestli si je nosí domů v krabici…) Dobře si tedy prověřte, do jaké míry je váš cíl čestný a perspektivní, abyste nakonec nezplakala nad výdělkem.

23.5.2012 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist