Co mužům vadí na ženách, ale bojí se to říct

Každá z nás chce být vždy a za každých okolností naprosto dokonalá a přitom působit přirozeně. Naše usilovné snažení se mnohdy daří – což je sice velmi příjemné pro náš vnitřní pocit, ale například vašemu partnerovi to může občas lézt pěkně na nervy. Tak proč nic neřekne?

Ve většině případů se jedná především o to, že se muži zdráhají ozvat se, jelikož nechtějí vyvolávat hádku. My ženy jsme totiž našimi milými považovány za jakési sopky, které mají skoro vždy těsně před výbuchem. …hlavně ji nerozčílit… 🙂 Jaké jsou tedy naše zvyky a „‚pózy“ , jež naše mužské protějšky vytáčí k nepříčetnosti, ale téměř nikdy nám to neřeknou?

Mluvíme v hádankách a navíc zbytečně zdlouhavě
Máte-li něco na srdci, přejděte rovnou k věci. Nemá smysl „chodit kolem horké kaše“. Tím, že se budete tvářit tajemně jen kvůli tomu, abyste vašemu drahému sdělila, že by u vás např. chtěla dnes přespat vaše kamarádka, dosáhnete jedině toho, že váš přítel usne nebo naprosto ztratí náladu na cokoliv. V horším případě mu rupnou nervy a „začne karneval“. Nesnažte se naznačovat, chlapi to stejně nepochopí…Pokud se vás muž zeptá, jestli se něco děje, vy odpovězte pravdu. Nikdy neříkejte „ne“ nebo „co by se mělo dít“. Stejně to na vás pozná a pokud právě o to usilujete, pak se smiřte s tím, že se zeptá jednou, maximálně dvakrát. Nebude dotírat jako vaše kolegyně, či kamarádka: „Tak co je ti….. copak se ti děje….. ublížil ti někdo…?“ apod. Tyto  ženské  snahy vynutit si pozornost vycvičí muže natolik, že kdykoliv s výše uvedeným divadlem začneme,  bude jim jasné, že se jedná o pitomost a nemá smysl se tím zabývat. Takže pozor milé dámy, ať se jeho pozornost nevytratí úplně!

Uklizený domov ano – sterilní laboratoř ne!
Fanaticky pořádné ženy jsou pro muže něco jako bytosti z jiné galaxie, a proto se jim vyhýbají obloukem. Nemluvte proto o úklidu jako o náplni vašeho života. Nejvíce muže dokáže naštvat nedělní vytírání namísto pravidelné siesty nebo večerní žehlení, které vystřídá jinak zaběhlý rituál mazlení u televize. Pokud nemáte doma chlapa, který svými zvyky připomíná spíše podsvinče, vždycky se dá vydržet to, že mu tu a tam nějaký ten drobeček upadne. Zásadně se mu ihned nevrhejte k nohám v zoufalé touze zneškodnit jím napáchaný nepořádek. Riskujete, že vám začne dělat schválnosti (záměrně bordelařit) a nebo na vás prostě začne nahlížet jako na blázna…

Pochvaly a komplimenty neumíme dostatečně ocenit a navíc ani dávat
Pochvalu od muže vždy přijměte a nestěžujte si na její formu či váhu. Na komplimenty neodpovídejte dalšími otázkami, a i když vaši snahu neocení tak, jak jste si od vykonané námahy slibovala, nebuďte zklamaná – je to přece jen chlap. Buďte ráda, že vás ocenil, v opačném případě si řekne „pro dobrotu na žebrotu“ a příště bude mlčet. Naopak, vy se snažte jej čas od času pochválit – sám si o to prostě neřekne, i když mu to chybí. Proč taky, vždyť takový samec jako on přece nepotřebuje vaše uznání… Ale pravda je, že ano. A hodně. Vlastně není nic, o co by stál víc.

Zveřejňujeme intimnosti
Pokud se ráda kamarádce svěřujete se svým sexuálním životem, raději o tom partnerovi nepovídejte a když, tak jen opatrně. Mezi muži jsou i takoví, kteří to prostě nemohou pochopit a přijde jim to krajně netaktní. Někteří jsou sice úplně stejní, ale přiznání se nedočkáte.

Chtějí nás mít několik v jednom těle – a každou jinou!
Nesnažte se být pořád jen rozumná, zodpovědná a citlivá. Odpoutejte se a udělejte sem tam něco bláznivého. Muži chtějí mít ve svých ženách občas i parťáka, se kterým se vyblbnou. A to bez ohledu na věk. Jindy – to podle jeho chování a dané situace vycítíte – zkuste zase být tou křehkou vílou, která klopí oči jen co se na ni zadívá. Někdy však není úplně od věci upustit od panenské nevinnosti a stát se sprostou zlobivou holkou, před jejímiž zvyky by se i prostitutky červenaly. Důležité je, abyste pro něj nezačala být po nějaké době nudnou, stále stejnou a předvídatelnou osobou. Vždyť muži během svého života prožívají několik pubertálních období, mnohdy i takzvanou mužskou menopauzu, která může, na rozdíl od té ženské, přijít v každém věku.

23.2.2011 4:00| autor: Lucie Elen
Více o tématu: sexy ženauklizený byt

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist