BOJÍTE SE RAKOVINY HLÍDEJTE SI ORGASMUS!

Rakovina, jak všichni víme, nepatří mezi „nemoci doby“. Ano samozřejmě, je dědičná, holduje nezdravému životnímu stylu, zlozvykům a návykům. Jako doma se cítí u neurotika a všude tam, kde se buňky mohou nepřetržitě a hlavně nekontrolovatelně množit, ale to není všechno. POJĎTE SI NAKRESLIT ORGASMUS. Věřte, že překvapíte sami sebe. Nejenže si uděláte jasný obrázek o tom jak umíte pracovat se svojí životní sílou, ale také si načrtnete skutečnost, jak blízko je rakovina právě Vám!

Rakovina nepatří mezi „nemoci doby“, zastoupené stále obávaným Aidsem, zablokovanou krční páteří, zákeřným meningokokem nebo ucpaným nervovým kanálkem. Zatímco o původu i vzniku Aidsu jsme všichni informování ze všech možných mediálních zdrojů, meningokoka zaháníme očkováním a civilizační počítačové choroby pociťujeme na vlastních zápěstích, o rakovině – moru všech morů, se ještě stále jenom dohadujeme. Ano, samozřejmě, je dědičná, holduje nezdravému životním stylu, zlozvykům a návykům. Jako doma se cítí u neurotika a všude tam, kde se buňky mohou nepřetržitě a hlavně nekontrolovatelně množit, ale to není všechno.

Hovoříme:
o prostředí – staviteli karcinogenu
o stresu – jmenovateli karcinogenu
o těle – hostiteli karcinogenu
a o tělo jde především.

Tělem, tělem živým, protéká neskutečné množství energie, životní síly. Pokud s ní neumíme zacházet, sami sobě můžeme přivodit nemalé problémy, od ztuhlých svalů až po rakovinu. Zní to neuvěřitelně, že? Hmm možná… Kdo by teké tušil, že vše je tak úzce spojené…

Láska stavitel,
energie jmenovatel,
sexualita hostitel.

Tak, zde prosím malá vsuvka, vše výše uvedené je pouze můj neodborný amatérský popis, ovšem pokud se dostanete do ambulance pana doktora Krejčíře například s cystou na vaječníku, zcela jistě vás překvapí, že namísto receptu před vás nejprve předloží papír k „samo diagnostice“.
Na ten bílý arch potom nakreslíte postavu. Schválně si to všichni zkuste. Pokud jste muž, kreslete muže, ženy zase ženskou siluetu. Hotovo? Tak a nyní se rozvzpomeňte 🙂 a do obrázku znázorněte průběh orgasmu. VAŠEHO ORGASMU!

Není to jednoduché, že? Ale věřte, že to rozhodně není taková nesmyslná hloupost, jak se vám nyní jeví. A hned vám také povím proč. Máte-li totiž svůj orgasmus zaznamenán pouze v jediném bodu (dámy v podbřišku), zaděláváte si na cystu nebo…, no není třeba všechno vidět černě. Protože už nyní vystupuje z pozadí otázka: Jak jen to udělat, aby se energie při orgasmu nesoustředila pouze do jednoho místa?

Chce to trochu cviku 🙂 Naučte se více vnímat svoje tělo, svůj orgasmus, svoji energii. Nechejte ji volně proudit po celém těle. Nepatří sem křeč, rozpusťte napětí, otevřete dlaně. Jakmile vás po orgasmu podbřišek bolí, je zle. A nemusíme mluvit jen o podbřišku, jelikož energii můžete najednou pustit třeba do hlavy a ty migrény potom, no to musí být tedy síla! :-(. Uvolněte se, natáhněte nohy a silou vůle doslova vytlačte, energii kousek po kousku z těla ven, úplně ven. Pak si dejte šlofíčka a příště, ten pojem je v tomto případě velmi relativní, si dejte větší bacha. Vždyť je svatá pravda, že jak se k tělu chováme, chová se ono k nám. Reaguje, žije a také bují…mějte ho takové rádi, je přece VAŠE 🙂

Užijte si den a svůj energetický tok.

(Zdroj info L.E.S. – Pei)

27.5.2004 12:00| autor: Markéta Dušková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist