5 věcí, které dělají všechny čerstvě zamilované holky a nikdy by to nepřiznaly!

Potkali jste se u vody, byli na prvním rande a vypadá to, že všechno šlape tak, jak má. Přiznej si, že jsi zamilovaná jako puberťačka… Myslíš na něj stokrát denně, ale to není to nejhorší. Také děláš těchto pět věcí, které bys nikdy nepřiznala?

1. Hypnotizuješ mobil

Za poslední hodinu jsi minimálně dvacetkrát překontrolovala stav baterie, sílu signálu a hlasitost vyzvánění. Samozřejmě ho s sebou nosíš všude. Náhoda je blbec a co když ti zavolá zrovna, když se budeš sprchovat? To nemůžeš propásnout! Radši telefon při koupeli usadíš na pračku. Tak bude mokrý, no a co?

Náš názor: Ruku na srdce, my chápeme tvůj stav, ale všeho moc škodí a tohle už hraničí se závislostí! Buď mu trošku vzácná, neuškodí, když nebudeš neustále dostupná.

2. Dáváš mu přehnané role. Už teď!

Bude mít vaše dítě oči po něm, nebo spíš po tobě? Jaký asi bude otec? Nebude ve stáří trpět nějakými nemocemi? Tohle ti lítá v hlavě. Představuješ si ho v situacích, na které je vážně ještě čas! Myšlenky, jaké si zřídíte důchodové pojištění, nech ještě u ledu.

Náš názor: My víme, je to těžké… Máš pocit, že vy dva to spolu dožijete a žádná jiná možnost prostě neexistuje. Ale pozor na ukvapené závěry, ať nejsi zbytečně zklamaná. Prostě šetři sebe i jeho. A dej si pozor i na následující bod. Podle něj poznáš, že už to fakt přeháníš.

3. Lustruješ sociální sítě

Colombo je oproti tobě ořezávátko. Sháníš veškeré informace. Speciálně se zaměřuješ na holky, které mu lajkují profil. A takové si hodláš náležitě pohlídat! Uvědom si, že on fungoval s přáteli ještě dávno před tím, než jsi mu vtrhla do života. Je normální, že občas narazíš na fotku, jak někde někoho objímá.

Náš názor: Kdybys aspoň byla placená od hodiny… Nejsi? Tak svoji energii investuj do něčeho užitečnějšího a nechovej se jako ostatní. Podle britské studie, kterou má na svědomí Ellen J. Hesper, lektorka v oblasti médií, vyplynulo, že partnera na internetu sleduje 44 procent žen! Zaskočilo ti z toho? Tak hlavně, že jíš. Anebo ne?

4. Přestáváš přijímat potravu

Jsou dvě varianty, proč se to děje. Buď jsi prostě nervózní a nemůžeš jíst, nebo bereš v potaz možnost, že v nejbližší době se před ním budeš svlékat. Ani jedno nemá co dočinění se zdravím! Nějaký ten den detox ničemu nevadí, ale jestli tahle situace trvá, měla bys s tím vážně něco udělat!

Náš názor: Možná to ke všemu přeháníš i se cvičením. Teď už ale stejně nic nedoženeš, když rande máš zítra. Vykašli se na to, nějak bylo, nějak bude… A poslední důkaz, že se ti pěkně zapalují lýtka a lítáš v pubertální zamilovanosti?

5. Vzdáváš se svých koníčků

Za normálních okolností by sis šla zahrát s kámoškama volejbal. Ale teď je jiná situace, takže budeš sedět doma a čekat. Až a jestli vůbec se dotyčný ozve. Co kdyby si s tebou chtěl někam vyrazit, a ty jsi neměla čas? Jestli plánování svého času necháváš na něm, zamysli se nad sebou.

Nás názor: Bojíš se, že když ho jednou odmítneš, tak ho to odradí. Ale ono to někdy funguje přesně obráceně. Udělej ze sebe cenné zboží, které není pro každého kupce. Tobě i jemu to prospěje.

Jak ještě poznat, že jsi vážně beznadějně zamilovaný případ? Když koukáš na romantické filmy, a že je teď sleduješ ve velkém, vždycky si představíš vás dva jako hlavní hrdiny! Které snímky máme na mysli? Mrkni na video! A vytáhni kapesník…

 

A jak to funguje u tebe? Kolik věcí z tohoto seznamu děláš ty, když do toho spadneš? Napiš nám o tom do diskuze!

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

26.8.2015 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist