5 super tipů, jak ho sbalit pouhým pohledem

Dokázat tak sbalit toho vysokého fešáka odnaproti na první pohled, to by byla paráda. Nemusíš však zůstat jen u snění. Naučíme tě, jak si osvojit řeč těla a svést každého muže, na kterého budeš mít zálusk.

Takže jdeme na to a nebude to nic složitého. 🙂

Čtyři a půl sekundy

Normální pohled trvá tři vteřiny, pokud trvá čtyři a půl vteřiny, znamená to, že jsi jistojistě vzbudila něčí pozornost. Oční kontakt mezi dvěma lidmi trvající deset sekund může znamenat dvě věci: buď se v následující chvíli do sebe pustíte, anebo se pomilujete. Prodloužený pohled do očí aktivuje nervový systém, zvyšuje srdeční frekvenci a stimuluje produkci určitých hormonů. Takže chceš-li sbalit vysněného muže, pak to dlouhý pohled zpříma do očí jistí.

„Já balím chlapy zásadně dlouhým pohledem,“ potrvzuje naše první pravidlo četnářka Šárka (27 let). „Vždycky si vyhlídnu nějakého fešáka a lustruji ho pohledem, dokud se nechytí. Pak na chvíli uhnu a čekám, co on na to, pokud se vrátím pohledem k němu a on na mě stále kouká, pak mu oplatím opravdu dlouhým pohledem. Navíc při tom skloním hlavu a podívám se z pod přivřených očí. Většinou se chytí.“ směje se.

Sklouznout a zacílit

Následujícím jednoduchým trikem poznáš, zda má o tebe neznámý zájem. Zahleď se na něj tak, aby si všiml, že se díváš, pak těkej očima po místnosti a následně se zase vrať pohledem upřeným na objekt svého zájmu. Znamená to: „Fakt jsi mě zaujal, a i když jsem si prohlédla i ostatní konkurenty, stále stojíš za hřích.“ Pokud má zájem, podívá se nejdřív dolů, pak nahoru a po pár sekundách na tebe. Pokud uhne pohledem a nevrátí se ani po minutě či dvou, je to bohužel jasné a není třeba se dál snažit.

Flirtující triangl

Na různé části obličeje se díváme podle toho, jak nás dotyčný přitahuje. Při obchodních jednáních nebo při jednáních s cizinci, se zpravidla díváme na trojúhelník: oko, oko, nos. Při jednání s přáteli se trojúhelník poněkud rozšiřuje až na ústa. Když spolu rozmlouvají milenci, trojúhelník se posouvá dál, až na prsa a genitálie. Pokud je flirtování intenzivní, oční kontakt je rychlý a doplňuje ho pohled na pusu. Jestliže tedy kouká nejen vám do očí, ale i na vaši pusu a klidně i dál po těle, je to jasné, má zájem.

článek

„Sbalit chlapa je tak jednoduché.“ směje se třicetiletá Jana. „Pravidlo trianglu používám velmi pravidelně, akorát, že pokud o něj vážně stojím a chci si užít žhavý sex, pak ho prostě rozšířím i mnohem dál, než na obličej. Chlapi celkově mají rádi, když putuju pohledem po celém jejich těle. Když k tomu přidám ještě svůdný úsměv, mám je na udičce.“

Mrknutí

Mozek si spojuje zrychlené pohyby očí s vyšší sexuální atraktivitou. Takže pokud se někomu líbíš, zpravidla častěji mrká. Intenzivní emoce s sebou přinášejí i slzy nebo alespoň zvlhčené oči. A proto se oko brání usilovnějším mrkáním. Jenomže i tady musí být člověk opatrný. „Stal se mi takový trapas. V hospodě na mě usilovně mrkal jeden kluk. Myslela jsem si, že je do mě paf, a já mu nadšeně mrkání oplácela, i když nebyl vůbec můj typ. Později, když přišla kamarádka, jsem zjistila, že na mě rozhodně nemrká, ani mě netouží nijak sbalit, protože je šťastně ženatý, ale má v oku jednoduše tik,“ směje se osmadvacetiletá Pavla.

Rozehraj své půvaby

Vyměnili jste si dlouhé pohledy, sjeli se od hlavy až k patě, prošli jste fází mrkání? Pak je nejvyšší čas pustit se do řeči těla. Rozehraj své půvaby na maximum. Máš krásné dlouhé vlasy? Pak pohoď svou bohatou hřívou a pohled stoč k němu, ať ví, komu je to divadýlko určené. Chceš mu předvést v celé svě kráse bujný dekolt? Nutně se pro něco nahni a dopřej mu, ať se pokochá. Chceš mu ukázat, jak umíš kroutit zadečkem? Pak mu rozhodně dopřej dlouhý a smyslný pohled na jeho hru při chůzi kolem baru. Tady už platí jen jedno pravdilo: Sbal ho!

„Balit kluky bych brala jako svojí hlavní pracovní náplň.“ baví se Lenka. „Je to tak snadé dostat je tam, kam chci. Nehledám žádný vztah, chci se jen dobře bavit, tancovat, smát se a někdy se i pomilovat. Takže rozehraju svůj šarm v celé své kráse, málokdo mi pak odolá. Myslím, že tohle by se měly holky učit ve škole povinně: Používat ženské zbraně. Tak málo nás to umí.“

Foto zdroj: Thikstockphotos.com

15.4.2015 4:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist