5 pilířů rafinovaného flirtu

Jakmile jste ho spatřila, proběhlo vám hlavou: toho prostě musím mít! Neodvážíte se mu to říct přímo, a byla by to také chyba. Ženská rafinovanost přinese lepší výsledky než otevřené svádění. Nenápadně ho přimějete k tomu, aby po vás zatoužil a začal svádět on vás. Jak na to?

Přirozenost

Nesmějí se vám rozklepat kolena. Nesmíte se přehnaně řehtat každému jeho vtipu. Buďte před ním svá a nenucená, jako když se bavíte v kruhu nejlepších kamarádek. Hovor může sklouznout k choulostivým tématům, ale bavte se o nich v obecné rovině, neprozrazujte mu osobní zkušenosti a přání. K tomu se dostanete později, až se lépe poznáte.

Sebevědomí

Veškeré mindráky musejí stranou, nyní jste krásná ženská, na kterou se každý muž podívá se zalíbením – ano, včetně vámi vyhlédnutého idola. Narovnejte se a vypněte hrudník, neschovávejte se v koutě. Když se rozpovídáte o svých vztazích, zájmech či práci, mluvte věcně. Nesnažte se vzbudit dojem, že jste ve všem nejlepší a nepostradatelná, a na druhé straně si ani nestěžujte, že jste neschopná a nikdo vás nemá rád.

Zdánlivý nezájem

Nemusí vědět, že za ním pálíte. Chovejte se nenápadně. Nebuďte všude tam, kde se objeví on. Bavte se s přáteli okolo, povídejte si i s jinými muži (dbejte ale přitom na to, ať nevypadáte příliš provokativně), nehltejte ho celou dobu očima. První krok k flirtu by měl přijít z jeho strany. Měl by si od vás vzít telefonní číslo a zavolat vám jako první. Muži rádi dobývají, tak se nechte dobývat, i když byste se na něho nejraději vrhla hned u baru.

Přímý pohled do očí

Mnohem víc než slovní výzva zabere přímý pohled do očí. Dívejte se mu do očí pokaždé, když s ním hovoříte – nesklouzávejte pohledem k zemi. Oční kontakt je sexy a působí na muže jako afrodiziakum.

Signály přízně

Komplimenty by měl skládat v první řadě on vám, ale i vy byste mu měla naznačit, že se vám na něm něco líbí nebo na něm něco obdivujete. Samozřejmě nemusíte pět celé ódy, stačí, když sem tam poznamenáte, že má zajímavou práci, hezkou košili nebo pěkně stavěná ramena. Zapůsobíte lichotivě na jeho ego, a navíc mu dáte naději, že vás může dostat…

5.10.2010 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist