10 znaků jak poznat, jestli je ten pravý!

Toužíte posunout se ve vztahu o kousek dál? Ale kde vzít jistotu, že děláte dobře? Je zrovna tenhle chlap ten pravý? To, zda stojí za to, prozradí deset zásadních a klíčových znaků! Zjistěte i vy, jestli můžete pomýšlet na svatbu!

Jste zamilovaná, takže nosíte růžové brýle. Až po uplynutí určité doby nastává tvrdá realita a začínají drobné komplikace. Kéž by k tomu nikdy nemuselo dojít! (A proto máme tak rády všechny ty pohádky o lásce, která nekončí…) Ale počkat. Dá se předem poznat, jestli je zrovna tahle vaše láska odsouzená k záhubě? Jistě. Ten pravý, pan božský a kompatibilní dokáže deset úžasných věcí. Které?

1. Umí rozesmát 

Smysl pro humor je zásadní vlastnost! Pokud váš partner umí na negativních situacích vidět i nějaké pozitivní stránky, máte vyhráno! Znamená to, že se nehroutí z každé překážky, ale umí ji s humorem překonat a ještě se u toho zasmějete. Tím pádem je velice pravděpodobné, že kdyby nastala nějaká krize, spolu ji jistě zvládnete!

2. Bere vás takovou, jaká jste

Miluje vás. Nechce, abyste zhubla, jinak se oblékala, ani nevyžaduje jiný odstín vaší hřívy. Prostě vás chce přesně takovou, jako když vás poznal! Můžete mu věřit, že se mu nejvíce líbíte po ránu, bez sebemenší známky make-upu. Myslí to upřímně!

3. Plánuje společně s vámi 

Kámen úrazu některých společných svazků netřeba blíže specifikovat. Jeden chce to a druhý ono, ale společně si nesednou a nepromluví si. Pokud chcete založit rodinu, ale on by nejraději procestoval celý svět, věřte, že dřív nebo později se vaše cesty nadobro rozdělí. Ale pokud jste v otázce budoucnosti za jedno, není se čeho obávat!

4. Vyhoví vám v posteli

Sex samozřejmě není úplně to nejdůležitější, ale dá se považovat za jeden ze stavebních pilířů společného života. Jestli si i v tomhle naprosto rozumíte, je všechno tak, jak má být. Za bonus považujte to, když si nebojíte sdělit si svůj názor v intimní oblasti? Lepší už to ani být nemůže!

5. Má vaši důvěru

Ano, někdy je těžké si důvěru zasloužit. Ale když se to podaří, je to nádherné a velké plus, které by bylo škoda utlumovat pochybnostmi.

článek

6. Podporuje vás 

Chystáte se na pracovní pohovor či důležitou schůzi? Pak si umíte představit, jak hřejivá a povzbuzující jsou slova od toho, kdo vás podrží za všech okolností. A kdo jiný by to měl být, než váš milovaný, který se bude zajímat minimálně dvakrát za hodinu, jak se situace vyvíjí. Pan Pravý?

7. Přiznává svoje slabiny 

Slabé stránky má každý. Nikdo přece není dokonalý. Ale pokud si někdo na perfekcionismus přece hraje a nepřizná svoje slabiny, nestojí za nic. Takže, i přesto, že po sobě občas neuklidí talíř po večeři nebo nehodí ponožky do koše na špinavé prádlo, nemusí být zatracen. Tohle jsou malichernosti.

8. Sedí vám po intelektuální stránce 

Máte stejné názory i plány? Vládne mezi vámi shoda? Pak jste si tak zvaně sedli! Nikdo neříká, že musíte mít naprosto stejné IQ, ale není příjemné společně probírat důležitá témata na stejné inteligenční úrovni? Pravda je taková, že muž ve vás bude mít rovnocennou partnerku, která se nebojí říct svůj názor!

9. Získal si vaše blízké

Nevadí vám chodit s ním na oběd k vašim rodičům? Získal si je? Tak to je vítězství na celé čáře! Tenhle zásah si zaslouží deset bodů!

10. Jste s ním šťastná 

Mezi nejdůležitější atributy a poznávací znamení, zda máte čest s tím pravým, patří šepot šestého smyslu. Mluvíte o muži s respektem? Zaplavuje vás náhlý pocit štěstí a spokojenosti, když se ráno vedle něj probudíte? Tak v tom případě máte velké štěstí. Svoji lásku si chraňte a pečujte o ni, protože bez optimální láskyplné zálivky by časem mohla zeslábnout. Vždyť i bodlák potřebuje vodu…

Znáte ještě nějaké další nezvratitelné důkazy stabilního vztahu? Podělte se o ně s námi v diskuzi! A připojte i názor, jak podle vás vypadá ten pravý! 

Foto zdroj: profimedia.cz

28.8.2014 12:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist