Femina.cz » Magazín » Zábava » Ženy, které se vymykají normálu. Nebudeš věřit, že vážně existují!

Ženy, které se vymykají normálu. Nebudeš věřit, že vážně existují!

Ženy, které se vymykají normálu. Nebudeš věřit, že vážně existují!

Magazín: Zábava | autor: Lucie Feiková | vydáno 14. 12. 2016

Někdo má „dar“ od přírody, jiný si k originalitě pomůže drahou plastickou operací. Výjimečnost se dnes prostě nosí a vybočit z davu je velké plus. V těchto deseti případech se to vskutku povedlo na výbornou!

Budit pozornost je někdy fajn. Jenže řekněme si upřímně, všeho moc škodí. Ať už v tomhle má prsty Matka příroda se smyslem pro humor, čiré šílenství dotyčných dam, nebo šikovné prsty chirurgů, jedno je jisté. Potkat tyhle ženy tváří v tvář musí být opravdu zážitek. Ostatně, posuď sama!

1. Přednosti těžkého kalibru

Tahle kočka z pláže má pořádně velký majetek! I když si musí dávat pozor, aby se pod tíhou ňader nezavrtala do písku i s lehátkem, pořád si může užít fajn den na slunci. Přece kdo nemá rád koupání? Ale sehnat tuhle velikost plavek je asi fakt oříšek…

2. Reklama na plastiku

Že tady někdo rád tráví čas na operačním sále, to je patrné na první pohled. Je těžké představit si ty ukrutné bolesti zad, které jsou stinnou stránkou obří nadílky. Každopádně „obdařená“ slečna se stala hitem internetu. Jedni ji obdivují, druzí absolutně nechápou. Hádej, do které kategorie patří muži?

3. Vyvážená závaží

Gravitace je největším nepřítelem žen. Věřila bys, že tyhle dary jsou stoprocentně přírodní? S těmi asi není snadná existence. Vždyť ona dáma může při zouvání bot přepadnout na hlavu! A vůbec, jak se s tím asi plave nebo spí?

4. Boky jako skříň

Mikel Ruffinelli je rekordmanka. Není na světě jiného člověka, který by měl větší obvod boků. Mimochodem, okolo těch Mikel to dělá skoro 2,5 metru! Hrdá matka čtyř dětí z toho ale vůbec nedělá tragédii. Naopak! Popularitu si užívá na maximum.

5. Zvláštní proporce

Když máš prso větší než hlavu, je asi něco špatně, ne? Jenže bohužel to vidí a chápou všichni kromě dotyčné nositelky. Ta je na svůj výstřih náležitě pyšná, a proto ho často chodí na kliniku ještě „přifukovat“.

6. Živý mrakodrap

Je zvykem vídat vysoké muže, na těch asi není nic zvláštního. Ale holka, co má 206 centimetrů? Elisany da Cruz Silva musela dlouho hledat přítele, kterému by její výška pranic nevadila. Kolik seznamek asi prolustrovala?

7. Královna korzetů

Trochu bláznivá Němka posunula vidinu útlého pasu na zcela novou úroveň. Tak dlouho trénovala utahování korzetu, až se dostala do fáze, že se nacpe i do toho nejmenšího rozměru. Pro její orgány to musí být děs! Tenhle hazard se zdravím je vážně přehnaný, nemyslíš?

8. Reálný horor

Maria Jose Cristerna byla docela obyčejná dívka. A v tom vězel ten kámen úrazu. Jednoho dne se rozhodla radikálně změnit svůj vzhled a nenechat kámen na kameni. Piercing, tetování a uměle vytvořené špičaté zuby. Chápeš to? My ani náhodou…

9. Zanedbaná manikúra

Všem návštěvnicím nehtových salonů vytřela Christine Waltona zrak. Je v Guinessově knize rekordů, protože její drápy měří neuvěřitelných 107 centimetrů. Tak snad se jí světové prvenství vyplatilo, protože z praktického hlediska si nezaváže ani tkaničku.

10. Drsný pohled

Vykulit oči? Kdo jiný to umí lépe než Kim Goodman! Ta bulvy řádně vytlačí, až z toho jde strach. S tímhle uměním by z fleku mohla strašit děti. Na Halloween masku nejspíš nepotřebuje, stačí zatlačit a ratolesti s křikem prchají!

Která žena tě fakt vyvedla z míry? Napiš nám o tom do diskuze, budeme se těšit na příspěvky! Nás nejspíš všechny, je to síla!

Foto: pinterest.com, gest3.ozok.com, facebook.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
14. 12. 2016 IVANKA294 ... (reakcí: 2)
14. 12. 2016 glady ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

25. 02. 2017 Horoskop Rak

Dnes už od rána nahoď vřelý úsměv a usmívej se na každého, koho potkáš. Uvidíš, že se tvůj den jako mávnutím kouzelné... Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist