Femina.cz » Magazín » Zábava » Super návod, jak nazdobit svatební auto

Super návod, jak nazdobit svatební auto

Super návod, jak nazdobit svatební auto

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 03. 03. 2015

Čeká vás svatba a už vám jde hlava kolem ze všech těch věcí, co ještě musíte stihnout zařídit? Ne, že bychom vás chtěli ještě víc stresovat, ale mysleli jste také na výzdobu aut? Chcete přeci, aby vaše svatební kolona byla impozantní, nebo ne? Máme pro vás super tipy a nápady, jak to zmáknout stylově bez stresu a nervů.

Nemusíte propadat panice ani se nervovat, že jste na něco tak důležitého zapomněli, prostě si ke kyticím pro nevěstu a maminky připište na seznam ještě kytice na auta. Nebude to nic složitého, měly by totiž ladit s kyticí nevěsty. 

Auto nevěsty

Co si budeme nalhávat, je to to nejdůležitější auto v koloně. Nikoho přeci nezajímají svátečně nastrojení cizí lidi, tetičky a pubertální výrostci, co se celou svatbou totálně otravují. Všichni chtějí vidět hlavně nevěstu. A tak jim dopřejte pohled vskutku impozantní. Když už jste investovala tolik peněz do nádherných šatů, líčení a účesu, nemůžete teď přeci vyrazit na tu slávu v nějaké staré podrápané škatuli. Auto nevěsty by mělo být vždy to nejluxusnější, takže si dopředu zjistěte, které to bude, případně požádejte o službu přátelé. Mějte na paměti, že by mělo být nejen pohodlné, ale také by se z něj mělo dobře vystupovat a nastupovat. Nechcete se přeci přede všemi rozplácnout jak dlouhá tak široká.

Máme auto, tak teď hurá na jeho výzdobu. Kytice na autě by měla ladit se svatební kyticí nevěsty. Ošem při výběru myslete také na barvu auta. Na bílém autě budou bílé lilie oprvadu hodně nevýrazné. Chcete přeci, aby bylo vidět, že jede nevěsta. Tak dejte výzdobě ty správný grády. Frčí nejen kytice, ale také zdobné šerpy, balonky a kouzelné dekorace kytic s mašlemi. Pokud vyloženě nechcete mít retro svatbu, zapomeňte na panenky a jiné nesmysly. Buďte stylová, ne kýčovitá. 

Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?

Vrchol extravagance: Černé svatební šaty. Jdete do toho?

Svatební šaty jako z pohádky? To je sen každé nevěsty! Ale musí být nutně bílé či smetanové? Někt...

Auto ženicha

Jede na celou tu slávu v koloně jako první a měl by tedy upoutat pozornost. Velmi oblíbenou dekorací na auto ženicha je cylindr, zdobený květinami. Nic nenamítáme, ale rozhodně jej můžete ozdobit i nápaditěji. Pokud máte rádi srandu a nebojíte se extravagance, klidně na kapotu šoupněte postavičku ženicha. 

Ostatní auta

Nezapomínejte ani na ostatní auta, Ovšem s klidem si vyhoďte z hlavy, že je hezkou dekorací křížek z bílé mašle v okně uprostřed s myrtou. Ano, opět pokud máte svatbu ve stylu retro. Jinak vyhodit a začít od začátku. Myrtu zavrhovat nemusíte, ale podle nás bohatě postačí v klopě svatebčanů, na autě stejně vidět příliš nejde. Raději sáhněte po květinách. A nemusí být jen živé. Nádherné dekorace jsou i z květin látkových nebo papírových. Vyhrajte si s mašlemi, nestojí skoro nic, zvláště ty papírové a dokážou udělat opravdu úžasnou atmosféru. Nemusíte nutně zdobit jen kapotu aut. Pokud chcete jít s dobou, pak nazdobte i kliky vozů. 

Aby dekorace vydržela

Pokud už do květinářství zadáte objednávku na svatební kytici na auto, přidají vám k ní i praktickou přísavku na kapotu. Případně můžete kytici pomocí stuh přivázat k bočním zrcátkům. Ale vystačíte si i s obyčejnou izolepou nebo špendlíky. Čím horší počasí, tím důležitější je upevnění, nechcete přeci honit dekorace z auta po celé ulici. Díky bohu za moderní vychytávky jako jsou samolepicí stuhy nebo netkané textilie. Drží skvěle a ještě líp vypadají.  

Tak trochu v americkém stylu

Chcete si svůj den užít na plný pecky a chcete, aby vaši radost sdíleli i ostatní? Nebojte se nazdobit si společný vůz opravdu stylově. K dispozici vám jsou samolepicí nebo magnetické tabulky s nápisy Novomanželé, Nevěsta, Právě oddáni... Auto ozdobte bláznivou změtí mašlí a balónků a nakonec přidejte i slavné plechovky. Budete pak rozhodně nepřehlédnutelní. 

Pro romantičky

Přijde vám auto moc nudné a fádní? Nasedněte ve svůj velký den do kočáru a buďte princezna se vším všudy. Některé agentury nabízejí nejen zapůjčení kočáru i s koňmi, ale také dobové kostýmy. Takže pokud chystáte svatbu na zámku, rozhodně neváhejte. 

Pro fajnšmekry

Není většího svatebního daru pro vašeho miláčka, než když zajistíte svatební vůz z doby dávno minulé. Veteráni u mužů vedou. Umíte si představit, jak bude nadšený, když bude muset auto natáhnout ručně klikou?

Pro vtipálky

Na svatbu nemusíte dorazit jen na čtyřech kolech, klidně vsaďte na dvě. Takové kolo pro milovníky cyklistiky, nebo motorka se sidekárou rozhodně skvěle pobaví. 

Pro milovníky luxusu

Kdy jindy si dopřát luxusu, než v tento velký den. Porozhlédněte se v půjčovně aut po nějaké té luxusní limuzíně a užijte si svůj velký den se vší parádou jako filmová hvězda. 

Pro lenochy 

Nechce se vám ani přemýšlet nad tím, že musíte dělat výzdobu, natož ji realizovat? Obtěžuje vás už samotný výběr auta? Nechte to na profesionálech. Dnes už existují speciální salony, kde vám na svatbu půjčí nejen auto, ale i vám ho celé luxusně nazdobí. 

Ale to už jsme trošku odbočili. Takže zpět k dekoracím. Mrkněte do naší fotogalerie a nechte se inspirovat svatební nádherou.

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
25. 04. 2016 Lucinka ja (reakcí: 2)
12. 03. 2016 jara vyzdoba (reakcí: 1)
14. 11. 2015 prastenec Kýč (reakcí: 0)
05. 03. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
04. 03. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
03. 03. 2015 . . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

28. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Blíží se k tobě změna. Život, který se ti v posledních dnech zdál trošku v chaosu, se uklidní a ty s ním. Dopřej si č... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist