Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Zpověď: Polykat nebo nepolykat? Jeho sperma se mi hnusí!

Zpověď: Polykat nebo nepolykat? Jeho sperma se mi hnusí!

Zpověď: Polykat nebo nepolykat? Jeho sperma se mi hnusí!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Čtenářka Jana | vydáno 17. 01. 2013

Orální sex jste zvládla na jedničku, ale polknout se ne a ne přinutit? Perete se s pocitem viny, protože by ho to mohlo ponížit a zároveň s pocitem na zvracení? Nejste v tom samy!

Po dlouhých letech smutku, beznaděje a zoufalství z těžkého rozchodu, jsem opět zamilovaná a šťastná. S přítelem jsem se seznámila v práci a vůbec to nebyla „láska na první pohled“, spíš naopak, neměla jsem ráda jeho vtípky, kterými bavil kolegy i kolegyně v práci. Říkala jsem si, jak je ubohý a směšný, on ke mně také neprojevoval zvláštní náklonnost. Jako jediní, jsme si netykali a naše rozhovory byly vždy pracovní, strohé a neosobní.

Celý dlouhý rok jsme vedle sebe chodili jako dva nepřátelé. Vůbec mi to nevadilo a jemu zřejmě také ne. Obrat nastal, když nás společný kamarád pozval na oslavu narozenin. Byl nádherný letní den a oslava probíhala pod širým nebem. Jedlo se, pilo, vtipkovalo a já si uvědomila, že není tak protivný, jak se mi v práci zdálo. Vlastně ani nevím, proč jsem ho neměla ráda. Oslava z nás udělala, skutečné přátelé, chodili jsme pravidelně na kávu a já si z Petra udělala vrbu. Vždy byl ochotný naslouchat mým nářkům a dokázal mi poradit z pohledu chlapa.

Jednou jsem byla úplně na dně, bývalý přítel mi nechtěl dát pokoj a neustále si vymýšlel pomluvy, které mi ubližovaly. Petr ochotně naslouchal, když jsem se mu mezi vzlykáním, polykala slz snažila vysvětlit co se děje. Chvíli bylo ticho a pak mi tichým hlasem řekl, že se do mě zamiloval.

Zůstala jsem sedět s otevřenou pusou, protože jsem si uvědomila, že je to asi vzájemné. Nějakou dobu jsme se jen tak jemně oťukávali a jediné co jsme si dali, byla pusa.

Z Petra se stal ten nejúžasnější přítel, byl pozorný, milý a doslova mě nosil na rukou. Začali jsme spolu trávit veškerý volný čas, který nakonec vždy skončil v posteli, protože Petr byl můj pan „Božský“ a jako milenec naprosto nepřekonatelný. Hýčkal mne, rozmazloval a jeho mrštný jazyk mě přiváděl k několikanásobnému orgasmu za večer. Při dalším milování, mě požádal, jestli mi může semeno nastříkat do úst. Trošku mě to zarazilo, ale říkala jsem si proč ne, zkusit se má všechno. Jenže teď přijde to ALE, když mi tam své sperma s rozkošnickým výkřikem nastříkal, začal se mi zvedat žaludek a musela jsem odběhnout do koupelny, abych se nepozvracela. Petr naštěstí nic nepostřehl, když jsem se vrátila, celý vzrušený mě pohladil a zeptal se mě, jestli jsem ho polkla. Vůbec jsem nevěděla, co mu mám odpovědět: „Víš miláčku, málem jsem se pozvracela.“ To prostě nešlo, tak jsem zalhala a řekla, že jsem sperma polkla.

Tato malá lež odstartovala další a další lži. Petr věřil, že mi jeho vyvrcholení do úst dělá dobře a zakončovali jsme tak každé naše milování, jehož závěr, ve mně vyvolával pocity odporu a nelibosti.
Vůbec nevím, co mám dělat, říct mu pravdu? Nevydržím se již dál přetvařovat a hlavně nepozvracet přímo do postele. Nechci o Petra přijít, ale zároveň, nemohu polykat jeho sperma. Snažila jsem se, ale nejde mi to. Poraďte mi, prosím myslíte, že je nějaké řešení? Podařilo se některé z vás překonat odpor v milování nebo jsem jen sama, taková háklivá? Pokud to, nezačnu řešit, stane se pro mne dříve tak úchvatné milování noční můrou a o Petra přijdu. Záleží mi na něm, ale zároveň nejsem schopná s láskou plnit jeho přání.

Další články z rubriky

Komentáře (23)

Datum Autor Nadpis
20. 03. 2014 Lenka ano (reakcí: 0)
06. 01. 2014 lukas :-) (reakcí: 1)
31. 05. 2013 misule14 orál (reakcí: 0)
11. 02. 2013 Z. Holky, polykejte! (reakcí: 0)
03. 02. 2013 Helen reakce (reakcí: 0)
27. 01. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 2)
26. 01. 2013 Adys Orální sex (reakcí: 2)
26. 01. 2013 Adys orální sex (reakcí: 0)
24. 01. 2013 Lucieeee Hnusí se mi to. (reakcí: 1)
21. 01. 2013 Marťa Jak z Bravíčka (reakcí: 0)
19. 01. 2013 gambis ... (reakcí: 0)
19. 01. 2013 Petra Proč ne? (reakcí: 1)
18. 01. 2013 manislava sperma (reakcí: 0)
18. 01. 2013 hana jak prosté (reakcí: 3)
18. 01. 2013 vzteklej pes lol (reakcí: 0)
18. 01. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
17. 01. 2013 jitka che (reakcí: 1)
17. 01. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 0)
17. 01. 2013 Pepa omg (reakcí: 0)
17. 01. 2013 avalsora osobní zkušenost (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

28. 10. 2016 Horoskop Střelec

Nestihla jsi zhubnout do plavek a teď už si říkáš, že to na zimu nemá cenu? Děláš velkou chybu, pusť se zdravého jídl... Celý horoskop

Karta dne

Paže mečů
Informace, kterou obdržíš, v tobě probudí mnoho zmatku a nejistoty. Na zprávu jsi čekala velmi dlouho a počítala jsi se zcela jinou odpovědí. Sdělí ti ji muž, který bu...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist