Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Umí vám to dobře udělat pusou?

Umí vám to dobře udělat pusou?

Umí vám to dobře udělat pusou?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Helena Stejskalová | vydáno 26. 09. 2012

„Nevadí mi, když má muž malý penis, protože i s malým nástrojem lze dokázat velké věci, “ říká třicetiletá Martina. „Vadí mi ale, když jsou mu fuk moje potřeby a zanedbává můj chrám lásky, protože mám nejraději uspokojení pusou. Považuju ho za akt naprostého odevzdání,“ vysvětluje.

Muži si užívají kouření penisu a většina partnerek jim ho dělá s ohromnou chutí a dobře. Naopak už to ale tak časté není. Někteří partneři se možná podobného kroku trochu bojí. Spousta žen by ale z jejich strany uvítala větší odvahu.

„Několikrát jsem příteli v hovoru nenápadně naznačovala, že by mne moc potěšilo, kdyby mi vylízal fifinku, ale měla jsem pocit, že je z toho trochu nesvůj, tak jsem raději stočila hovor jinam. Přitom předešlý partner to dělával a já bývala bez sebe blahem. Uvědomila jsem si, že to pro mne znamená mnohem víc než klasická soulož. Je to mnohem intimnější akt, připadám si, že jsem jenom jeho,“ říká zasněně pětadvacetiletá Klára.

Existuje hodně žen, které mají podobný názor jako ona. Dotyk ústy na nejintimnějších místech je pro ně zpečetěním vztahu a silnějším prožitkem než orgasmus při běžné souloži.

Nalaďte se na tělo partnerky
Ostatně, i Kámasútra nabádá partnery, aby jazykem sály a dráždily chrám lásky svých milenek. Proč jsou tedy muži v těchto ohledech tak nesmělí a opatrní, když i nejslavnější příručka lásky jim podrobně radí, jak na to? Za vším hledej strach. Domnívají se, že by své milence mohli ublížit, dopustit se něčeho nevhodného nebo rovnou vyvolat trapas či ostudu, kterou jim budou ženy dlouho připomínat. Právě proto platí, že udělat ženě radost pusou by mělo být záležitostí párů, v nichž už si oba jsou jisti, že spolu chtějí být a nejde jenom o přelétavé známosti na jednu nebo pár nocí. Muži pak snadněji odhazují zábrany a přestávají mít někde vzadu v podvědomí schovaný strach ze selhání a potupení své mužnosti. Více pak vnímají tělo partnerky a jsou schopni se na něj správně naladit.

Postup pro nesmělé
Co ale dělat v situaci, kdy by muž rád partnerce vyhověl, ale není si jistý, jak její intimní nástroj uchopit a zahrát na něj? Nesmíte jít na partnerku nijak hrr. Zaměřte se nejdřív na její erotogenní místa, která dobře znáte. Dejte jí pusinku na ucho, jakoby omylem se dotkněte jejích bradavek, dělejte zkrátka to, o čem víte, že ji potěší. Postupně se přesouvejte níž a níž, až k jejímu klínu. Pohlaďte stehna, prsty dobývejte stále bližší a bližší území. Když budete cítit odezvu, pomalu přisajte ústa. Něžně líbejte a hlaďte jazykem její fifinku, vnímejte její záchvěvy, pokud vám dá žena najevo, že můžete přitlačit, nebojte se a udělejte to. Jemně vsuňte prsty dovnitř, možná se vám podaří objevit i tajemný bod G.

Jaké chyby muži při lízání dělají?

 • Jsou příliš hrr. Ženy mají rády něžnou předehru. Ta je správně naladí, než dojde na věc.
 • Sají příliš silně. Žena není půllitr piva, tudíž neočekává, že ji muž vycucne na ex.
 • Přestanou ve chvíli, kdy se partnerka dostává do varu. Každému páru, i takovému, který se k sobě sebelépe hodí, chvilku trvá, než se sehraje v různých oblastech života, sex nevyjímaje. Muž by proto měl naslouchat jejímu tělu a pokud si s ním ještě neví rady, klidně se zeptat, zda ještě chce a jak. Dnešní partnerky už jsou natolik poučené, že se nebojí dát najevo svůj názor a nebudou tiše ležet a trpět něco, co se jim nelíbí.
 • Nechají toho v okamžiku, kdy partnerka dosáhne orgasmu. Zatímco muž je od přírody nastavený tak, že po milostném akce unavený usne, žena naopak očekává, že s ní bude partner sdílet chvíle doznívání krásného zážitku. Právě tyhle okamžiky podle žen sbližují a vytvářejí intimitu.

Máte rády, když vás partner přivede k orgasmu pusou? A jak je na tom on? Jde mu to, nebo se ještě má co učit?

Další články z rubriky

Komentáře (21)

Datum Autor Nadpis
06. 01. 2016 Viktor vylízat do sucha (reakcí: 0)
02. 03. 2014 LucieRomca nejlepší (reakcí: 0)
24. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
13. 10. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
12. 10. 2012 aknela11 hmmm (reakcí: 0)
08. 10. 2012 gambis ... (reakcí: 0)
07. 10. 2012 Unwanted Je úžasný (reakcí: 0)
07. 10. 2012 Darkwood Umí vám to... (reakcí: 0)
01. 10. 2012 forjames ... (reakcí: 1)
01. 10. 2012 kontakt51 Nakonec nic jinéího nezbývá (reakcí: 3)
01. 10. 2012 Mimi Někdy musí být žena trpělivá (reakcí: 0)
30. 09. 2012 manislava udělat pusou (reakcí: 0)
30. 09. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
28. 09. 2012 jerenika + (reakcí: 0)
27. 09. 2012 doublefantasy ehm :) (reakcí: 1)
27. 09. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
27. 09. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
26. 09. 2012 aknela11 Umí (reakcí: 0)
26. 09. 2012 LucieRossi . (reakcí: 0)
26. 09. 2012 monca07 :-) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist