Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Romantiku nahradila nuda všedních dní? Víme, co s tím!

Romantiku nahradila nuda všedních dní? Víme, co s tím!

Romantiku nahradila nuda všedních dní? Víme, co s tím!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Sára | vydáno 02. 10. 2014

Jste zamilovaná, všechno vám připadá růžové, úžasné, růžové brýle jsou ještě růžovější a vy se vznášíte v oblacích. Pak přijde první malá neshoda, nad kterou mávnete rukou a s úsměvem partnerovo chování omluvíte. Za několik týdnů či měsíců už vztah není tak růžový, jak se vám zpočátku zdálo, přijde rozčarování, zklamání a vy nevíte co s tím.

Co teď, jak dál?

Pojďte se podívat na pár tipů, co muži opravdu velmi špatně rozdýchávají.

Hanka, chodila s Petrem sedm měsíců, vztah byl plný vášně. Když spolu začali bydlet, přišlo rozčarování. Hana se domnívala, že Petr bude neustále zamilovaný, jenže ten když svoji „kořist ulovil“, neměl důvod pokračovat v lovu dál. Hanka ho často sekýrovala, denně ho zahrnovala výčitkami, když Petr nereagoval, protože neměl rád konflikty, vybouchla ještě víc a pak přestala na několik dní i týdnů komunikovat. Což Petrovi vyhovovalo ze všeho nejvíc. Když spolu začali mluvit, Hana chtěla řešit nedořešené a Petr byl zoufalý, protože si myslel, že je zbytečné vracet se k minulosti, navíc zapomněl, oč vlastně Haně šlo. Tak se točili v začarovaném kruhu další měsíce, až Petr nevydržel a s Hanou se rozešel, samozřejmě, že to nebylo v klidu, ale při divoké hádce, vzduchem začaly lítat talíře i oblečení.

Co muži nesnášejí?

 • Výčitky všeho druhu, sekýrování, hubování, rýpání a do toho ještě nesmyslné narážky, kterým nerozumí.
 • Pokud se dotknete jeho citlivého místa, buďte si jisté, že se s vámi rozejde, tak jako to udělal Petr.
 • Buďte přímočaré, narážky ani mlčení nezabírají, muži vůbec netuší, co po nich pak partnerka chce.

Vychytávky do kabelky. Víme, bez čeho se neobejdete!

Vychytávky do kabelky. Víme, bez čeho se neobejdete!

Dámská kabelka není rozhodně jen módním doplňkem, ale také skrýší pro drobnosti a potřebné věcičk...

Co je základ, dobrého vztahu?

 • Správná komunikace a ruku na srdce, milé ženy, jde vám to nebo patříte k těm, které vylítnou jako fůrie a myslí si, že tím vyřeší všechny problémy?
 • Muži jsou opravdu jako malé děti a správným postojem, můžeme dokázat hodně.
 • Pokud muži s úsměvem vysvětlíte, kde je problém, budete krátká, stručná a rychlá, pochopí také on. Sáhodlouhé vysvětlování a vyčítání přestane vnímat po třech minutách.
 • Dopřejte mu také čas a ticho, které potřebuje, když přijde z práce domů. Buďte k sobě velkorysí a snažte se problémy nepřenášet do dalších dní, prostě je vyřešte a udělejte si usmiřovací rituál, je jedno jestli skočíte do postele, podíváte se na film nebo připravíte dobrou večeři. Nezapomínejte na to, že muž je zrcadlem ženy a to, co na něm kritizujete, často máte sama nevyřešené nebo jste to nedořešila v jiném vztahu. Někdy je pohlazení, úsměv a objetí mnohem víc, než sáhodlouhá vyznání lásky, které muži stejně přestanou vnímat.
 • Pokud cítíte, že rozhovor nezvládnete bez emocí, běžte si zaběhat, uklízejte, tancujte, vložte negativní energii do něčeho tvořivého, když to zvládnete, nejen, že na sebe budete pyšná, ale nakonec zjistíte, že vlastně o nic nešlo. Nedělejte ukvapené názory a hlavně, nenechávejte si radit od kamarádek, které samy nezvládly ukočírovat svůj vztah a jsou zhrzené, osamělé a nešťastné.

Šťastné i nešťastné konce

Hana velmi brzy litovala a žádala Petra o návrat, opět se neponaučila, nedopřála mu čas a bombardovala ho telefonáty, zprávami i osobními návštěvami. Petr se ještě víc stáhl do sebe a nakonec vše vyřešil novým vztahem. Hana je neustále plná emocí, Petra pomlouvá a nepřipustí, že by na rozchodu mohla mít také svůj podíl. Pokud nepochopí, stále bude přitahovat stejné typy mužů a vztah nevydrží déle než rok.

Jak jste na tom vy, milé čtenářky, zvládáte komunikaci s partnerem? Dopřáváte si navzájem volný prostor a nevyžadujete po něm za každou cenu společnost? Respektujete se navzájem?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
03. 10. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
03. 10. 2014 glady ... (reakcí: 0)
02. 10. 2014 Brouček .. (reakcí: 0)
02. 10. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

26. 03. 2017 Horoskop Střelec

Do života ti přichází nový muž. Bude mladý a pohledný a tobě se z něj zatočí hlava, ale nenech se unést na vlně vášně... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist