Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Probuďte utlumenou lásku

Probuďte utlumenou lásku

Probuďte utlumenou lásku

Magazín: Sex a vztahy | autor: PR článek | vydáno 30. 12. 2009

Již po několika měsících vztahu opadávají milencům z očí růžové brýle a začnou vidět partnera v realističtějším světle. A to je období, kdy se rozhoduje o budoucnosti vztahu, zda bude následovat brzký rozchod, nebo se oba ujistí, že si stále rozumí, a že respektují odlišnosti a povahu toho druhého.

 

A my jsme pro vás připravili návod, jak se lépe zorientovat ve vztahu, jak se správně rozhodnout, zda je potřeba utužit vztah nebo urychlit jeho konec.


Nejlepší je udělat si sama před sebou jasno, co nám na partnerovi nejvíce imponuje, co nás nejvíce odpuzuje, jak spolu trávíte čas, zda máte společné koníčky, jestli si spolu pravidelně alespoň 20% společného času povídáte, jak vám to klape v posteli (jak často je milování trochu vynucené partnerem) a zkusit si představit, jak by to klapalo za pár roků, kdy už partnera budeme brát trochu jako kamaráda / přítele a nebudete vášnivě zamilované.


Společná témata rozhovorů – minulost, rodina, hobby, škola atp. se brzy vyčerpají a je třeba mít společnou notu, abyste nemusely předstírat zájem, a opravdu jste se rády bavily s tím druhým.
Je zbytečné riskovat vztah bez budoucnosti, případné těhotenství a výchovu dítěte bez otce, když už po roce intuitivně cítíme, že jsme si nenašli toho pravého.

V každém případě, pokud se rozhodneme ve vztahu setrvat a budovat ho, je třeba zapomenout na staré rány a traumata, na zhrzené lásky a jít do toho naplno. Prostě zde jednoznačně platí heslo: „Odvážnému štěstí přeje“. Takže se nebojte případného odmítnutí či rozchodu a řekněte si, že on je vaším princem na bílém koni, že mu chcete být za všech okolností dobrou a věrnou partnerkou a teprve pak můžete totéž očekávat od něho. Prostě buďte vždy o krok vpřed a příkladem. Je to sice často krok do neznáma, ale uvidíte, že se vám to vyplatí a v dobrém vrátí. Jinak by to byl polovičatý vztah, nikdo by nebyl šťastný a v lepším případě prožijete nudný život bez překvapení, bez emocí a hlavně bez lásky po boku víceméně kamaráda…

Jednou z možností, jak prohloubit společnou lásku, je strávení večera v romantickém prostředí při svíčce a klavírních serenádách v útulné restauraci. Můžeme Vám doporučit Golemův restaurant , který je kousek za Prosekem v Praze 8. Mimo jiné tu dělají i nádherné svatby, když už budete mít o vztahu zcela jasno. Je zde velmi spokojený i náš prezident Václav Klaus , naše slavice Lucie Bílá a další .


Měly byste ale vzít také v úvahu, že muži se cítí poněkud rozpačitě, když je kolem nich více romantiky než při sledování Terminátora v kině, takže je můžete nalákat na spousty pohárů z automobilových závodů do vrchu vystavených na baru v této restauraci - majitel je totiž nejen gurmán, ale i závodník.
Pokud byste se chtěly obětovat, tak pozvěte partnera na projížďku v rychlých motokárách v nedalekých Letňanech, začne se vás dívat úplně novým pohledem, začne si vás více vážit, bude vás brát více jako rovnocenného partnera do života a samozřejmě vám začne bez reptání vycházet vstříc i ve vašich zálibách a přáních.


Prostě ve vztahu musí být rovnováha, oba se musí snažit vycházet tomu druhému vstříc, pokud chcete muže upřímně překvapit a potěšit, nekupujte mu oblečení ani jiné věci, které se líbí vám, a rády byste něco podobného dostaly od svého partnera. Zajímejte se o jeho záliby, poptejte se nenápadně u jeho kamarádů, u jeho otce, po čem touží a co je jeho snem.


Přejeme vám vztah plný lásky, štěstí a pohody.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
16. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
23. 07. 2011 helenadon láska (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

26. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Máš chuť pustit se do něčeho nového? Není nic jednoduššího, než se přihlásit do nějakého kurzu nebo semináře. Nejen, ... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist