Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Pět důvodů, proč jsou muži rádi ve vztahu

Pět důvodů, proč jsou muži rádi ve vztahu

Pět důvodů, proč jsou muži rádi ve vztahu

Magazín: Sex a vztahy | autor: Libuše | vydáno 05. 11. 2014

Samozřejmě je táhne jejich přírodní pud. Ale existují i další významné faktory, které muže drží v partnerském svazku. Dbejte na to, aby žádný z uvedených u vás doma nechyběl, a váš miláček bude navždy váš!

1. Mohou dát najevo slabost

Po pravdě řečeno, muži potřebují milostný vztah více než ženy. My holky máme kolem sebe kamarádky, kterým se svěřujeme s každým sebemenším trápením, pláčeme jim na ramínko, zatímco muži mají tendenci dusit problémy v sobě a hrát si na drsoně. Přítelkyni se ale mohou otevřít a projevit i svou citlivější stránku. Jsou tací, co přiznávají, že jen v přítomnosti své partnerky mohou být opravdu sami sebou. "Když jsem s kamarády, cítím se jako součást party. Je to skvělý pocit, užíváme si, ale můžete mi věřit, že vedle svojí slečny jsem to mnohem víc já," říká David (29).

2. Cítí výzvu a motivaci

Když vidíte špatně oholeného muže v sepraných kalhotech, svetr plný žmolků, hned vám proletí hlavou otázka, copak nemá ženskou? Pravděpodobně nemá. My ženy jsme pro muže motivací, aby o sebe dbali, holili se, používali deodoranty a udrželi tělo v přitažlivém tvaru. Zadaní muži se kromě toho obvykle víc snaží i v profesním životě. Chtějí ženě ukázat, že budou schopni zabezpečit rodinu a vůbec... že jsou borci. "Přítelkyně mě 'nutí' na sobě pracovat, vypadat dobře, sledovat konkurenci. Nechci přeci, aby mi utekla s jiným," vysvětluje Alan (32).

3. Mají se na koho těšit

Pro zamilovaného muže je dívka jeho snů bohyní. Myslí na ni cestou do práce, promítá si její imaginární obraz na stěnu kanceláře, nemůže se dočkat, až bude zase chvíli s ní. Však to znáte, v tomto ohledu my ženské nejsme jiné. "Celý den je příjemnější. Když je v práci nuda nebo se něco nepovede, vzpomenu si na to moje sluníčko a hned se cítím líp," popisuje své pocity čerstvě zamilovaný Pavel (24).

7 nejdivnějších věcí, které lékaři našli v lidském těle. Je to síla!

7 nejdivnějších věcí, které lékaři našli v lidském těle. Je to síla!

Doktor? Ten těžký život má! Dlouhé služby, krátké výplatní pásky - zkrátka nic moc! Ale za to se ...

4. Mají s kým sdílet život

Pro muže je nesmírně důležité vědět, že se někdo zajímá o jejich problémy, dělá si o ně starosti, podporuje je v jejich aktivitách. "Byl jsem kolikrát naštvaný, když jsem se zdržel v práci a přítelkyně mi volala, co se mnou je. Co by asi se mnou bylo? Lítám jak hadr na holi a telefonát mě zdržuje. Ale když mi pak jednou v podobné situaci nezavolala, trochu mě to hryzlo. Najednou mě mrzelo, že o mě nemá starost," přiznává Luboš (29).

5. Nechybí jim sex a přísun jídla

Základní biologické potřeby se ve vztahu naplní mnohem snáze než ve staromládeneckém stylu života. Láska často prochází žaludkem a sex je také silným pojítkem - odbourává stres a snižuje frenkvenci hádek. Ale to vám nemusíme povídat. To určitě dobře víte z vlastní zkušenosti.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
05. 10. 2015 Helen domácnost (reakcí: 0)
06. 11. 2014 Stendy - (reakcí: 0)
06. 11. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
06. 11. 2014 viki11 .. (reakcí: 0)
06. 11. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
06. 11. 2014 glady ... (reakcí: 0)
05. 11. 2014 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

03. 12. 2016 Horoskop Kozoroh

Zahoď strach a nerozhodnost a směle se pusť do realizování všech svých snů a plánů. Bude se ti dařit na výbornou. Sta... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Máš před sebou úžasný den naplněný krásnými city, radostí a láskou. Setkání s dávným přítelem ti velmi příjemně změní pohled na život. Dávej pozor v případě, že jsi za...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist