Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Deset vět, které od mužů nechceme slyšet

Deset vět, které od mužů nechceme slyšet

Deset vět, které od mužů nechceme slyšet

Magazín: Sex a vztahy | autor: Nataša Slánská | vydáno 12. 07. 2010

Říká se, že dobrá komunikace je klíčem ke šťastnému manželství. Slova umějí potěšit, zahřát, sblížit... ale mohou také zranit a rozdělit. Uvádíme deset vět, které by muži měli radši spolknout, aby si nás udrželi spokojené. Podle manželské poradkyně Pamely Brownové z Philadelphie jsou právě tyto výroky častým startem vážných hádek.


1. Jak můžeš být unavená? Celý den jsi doma s dětmi, zatímco já se dřu v práci.

Kdyby si to s námi manželé někdy mohli vyměnit! Změnili by názor. Snaha o udržení čisté domácnosti a zpacifikování rozdováděných ratolestí dokáže vyčerpat mnohem víc než osm hodin sezení u počítače. Navíc tahle honička nezná něco jako „konec pracovní doby“.

2. Kolik to stálo?
Máte radost z nových botiček, konečně jste si kromě nákupů jídla a dětského oblečení dopřála po dlouhé době něco jen tak sama pro sebe. A jediné, co z vašeho muže na to konto vypadne, je otázka, kolik to stálo. Kolik asi? Určitě třikrát méně než nové autorádio do jeho škodovky.

3. Co sis to udělala na obličeji?

Ženská se snaží být krásná a občas se pokusí získat novou image za pomoci zkrášlujících prostředků. Jsou muži, kteří to ale nedokážou ocenit a budou vám tvrdit, že přirozená jste nejhezčí. Je fajn, že se mu líbíte i bez make-upu. Ale mohl by pochopit, že se občas chcete líbit i sama sobě.

4. Omlouváme se za zpoždění, manželce trvalo věčnost, než se připravila.

I kdyby to byla pravda, určitě jste se zdržela jen proto, abyste vypadala po manželově boku co nejlépe. Čili to mládí jste v koupelně trávila jen kvůli němu.

5. Mluvíš přesně jako tvoje matka.
Maminky a tatínky prosím do manželských hádek nezatahovat. Stačí urazit protějšek, urážka se nemusí týkat nikoho dalšího. Krom toho: ano, jsme děti svých rodičů, ano musíme jim být aspoň v něčem podobní...

6. Všechno tomu dítěti dovolíš.
Výchova je dneska mnohem volnější než byla dříve a spousta maminek nechce držet své drobečky ve strohé disciplíně zákazů a příkazů. Přesto určitě nedovolíte všechno. Nedovolíte čmárat vodovkami po tatínkových fakturách, nedovolíte skákání z okna. To může být váš protiargument.

7. Ta polívka vypadá, jako by ji už přede mnou někdo jednou pozřel.
Nejsme profi kuchařky a večeře nevypadají vždycky jako z hotelu Intercontinental. Ale vaříme pro naše miláčky s láskou... a přejeme si, aby naše jídlo bylo s láskou přijímáno.

8. Od svatby ses změnila.
Ať chcete nebo ne, lidé se časem mění. Však váš muž se také dost změnil, i když si to možná nehodlá připustit. Nikdo nemůže čekat, že se váš svatební den zakonzervuje navěky a oba zůstanete stejně krásní jako tenkrát.

9. Já jsem ti to říkal.
Někteří pánové si dost zakládají na své neomylnosti. I když jste tvrdila opak, nakonec se jeho předpovědi vyplnily, a může vítězoslavně pronést výše uvedenou větu. Ano, miláčku, měl jsi pravdu, jako vždy.

10. Nikdy jsi mě neměla opravdu ráda.
Tak pozor, pozor, o copak se to tady váš drahý snaží? Má to být snad vydírání, abyste projevila psí lásku a ve všem ustoupila? Víš, můj zlatý, vzala jsem si tě jenom kvůli tvým penězům, nebo snad ze soucitu... Podobná obvinění nejsou zkrátka nikdy na místě.

 

Podívejte se i na 10 vět, kterými ho rozparádíte!

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
30. 01. 2012 magic11 - (reakcí: 0)
19. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
20. 07. 2011 Lydia001 Věty (reakcí: 0)
18. 07. 2011 helenadon pravda (reakcí: 0)
18. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
01. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

30. 03. 2017 Horoskop Ryby

Dnes tě to bude táhnout do přírody. Udělej si příjemnou procházku, načerpáš sílu na další dny. Užívej si první sluneč... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist