Smyslná nebo chytrá? Zjisti, jaká jsi podle barvy svých vlasů

Něco na tvrzení, že povaha ženy se dá poznat podle barvy jejích vlasů, je. Přirozený odstín na nás dokonce „práskne“ i to, jaké jsme v posteli. Takže, pokud tě zajímá, jak jsi na tom, jak tě okolí (ó ano, hlavně muži) vnímá, právě teď se to dozvíš!

vlasy-4-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Blondýnka    

Jsi majitelkou blond hřívy? Pak jsi romantická, něžná duše. Někdy až moc citlivá, někdy kapku naivní, toužící po opravdové nehynoucí lásce. Naproti tomu jsi ale přelétavá a častá milostná dobrodružství ti nejsou cizí. Není se však čemu divit. Na muže plavovláska působí jako magnet. Nedokážou totiž odolat jejímu sexappealu a erotičnu, které okolo sebe šíří všude tam, kde se objeví. A ona zase nedokáže odolat jejich nadbíhání. Věděla jsi, že přírodní blondýnka produkuje více ženského pohlavního hormonu estrogenu, než majitelky jiné barvy vlasů? Joo, muži to mají velmi těžké…:-)

Proto si spousta žen blond barvu tak oblíbila. I když si tím nepřičarují více estrogenu, u mužů slaví úspěch. A to i přesto, že v posteli to s blondýnkou zase tak žhavé není. V sexu bývá celkem konzervativní a s experimentováním u ní muž nepochodí. Díky tomu hrozí v posteli nuda a stereotyp.

Brunetka

Jestli jsou tvojí ozdobou vlasy hnědé, stojíš nohama pevně na zemi, víš, co od života chceš a nebojíš se si o to říct. Nemáš potřebu někomu něco dokazovat, na nic si nehraješ. Jsi přirozená, empatická, máš skvělou intuici a dokážeš vycítit, co druhý potřebuje. To muži velmi oceňují.

Celkově hnědovlásky vnímají jako velice spolehlivé, pracovité, šikovné, a proto si je často vybírají jako partnerky pro život. Vyhovuje jim žena klidná, vyrovnaná, která jim zajistí spokojené a šťastné soužití. A co víc, ani náhodou s tebou muž nezažívá nudu. A to ani v posteli. Ty totiž moc dobře víš, jak na něj, abys ho rozpálila. Jsi skvělá milenka. Jsi smyslná a dokážeš své ženské zbraně využít naplno. S tebou se muž zkrátka cítí jako v ráji…

Černovláska

Je tvojí chloubou černočerná hříva? Potom jsi kapku samotářka a své chmury si necháváš pro sebe. Na muže však působíš tajemně a dráždivě nedostupně. Učiněná Femme Fatale. A to je zatraceně přitahuje a vzrušuje. Prahnou po tobě jako lovci po své kořisti a tvoje zdánlivá nedostupnost jim nedá spát. Loví tě, dobývají tě, touží po tobě. Co oni ale nevědí, je to, že tebe samotnou tohle hrozně moc vzrušuje, že to potřebuješ. Pokud ale dojde na sex, už to tak slavné není.

Žena s havraními vlasy touží po pozornosti a chvále i v posteli, ale bohužel mnohdy není co chválit. Ačkoliv sex jako takový se jí líbí, milování s ní většinou postrádá fantazii a dokonce si může počínat značně neobratně. Ale i navzdory tomu muži černovlásky zbožňují a tento nedostatek jsou ochotni přehlédnout. Jejich tajemná uhrančivá krása je prostě dostává.

Zrzka

Pyšníš se touto ohnivou barvou vlasů? Vášeň a temperament jsou tvé druhé jméno. Neznáš nudu a nic pro tebe není tabu. A to ani v sexu. Proto muži tolik touží právě po zrzce. Žena se zrzavou kšticí se v posteli nebojí odvázat, ráda zkouší nové věci, je aktivní, je smyslná a velmi náruživá. Je zkrátka v sexu náročná a muž se musí opravdu hodně snažit, aby ji uspokojil. Odměnou mu však bývá skutečně nezapomenutelný erotický zážitek.

Ale nejen vášnivostí je rusovláska pověstná. Dokáže být také velice empatická, citlivá a někomu může připadat až příliš otevřená. A pokud máš pocit, že tvůj život je jedna nekončící vzrušující jízda a každá maličkost tě rozhodí, potom věz, že za to může nízká hladina antistresového hormonu. Specialita rusovlásek. Ale co. Pořád lepší než nuda, viď?

Tak co ty na to? Sedí to? Poznáváš se? 

Foto: Shutterstock.com

15.2.2018 6:00| autor: Petra

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist