Mateřství znamená také postarat se sama o sebe

Mateřský pud velí ženám postarat se o své děti co nejlépe. Stejně důležité je ale zabezpečit sebe pro případ, že se něco stane. Možná právě chováte své dítě v náručí, možná se na něj teprve těšíte, možná už mu zašíváte roztrhané kalhoty. Nikdy není příliš pozdě zamyslet se nad tím, jak mu zajistit co nejlepší budoucnost.

Nejlepší matkou je spokojená žena
Pro ženu je mateřství velká životní změna, v jejím životě se objeví nový človíček, který vyžaduje veškerou její pozornost a téměř všechen čas. Ženy se v takovém případě často přestanou soustředit na sebe a přemýšlejí jen a jen o dítěti. Nejlepšími matkami ale většinou bývají ženy, které se dokážou realizovat, jsou spokojené a mají v životě pocit jistoty.
Jedním ze způsobů, jak zajistit rodinu i sebe pro možné nepříznivé životní situace, je životní pojištění.

Jen málo žen ví, že do letošních Vánoc je možné na pojištění dost ušetřit. Od 21. 12. totiž vstupuje v platnost nařízení Soudního dvora EU, podle kterého nesmějí ženy a muži při uzavírání pojistných smluv dostávat rozdílné sazby. Výsledkem bude dražší pojištění pro ženy.

Konec diskriminace v pojištění

Ženy mají v současnosti nižší pojistné sazby u životního pojištění, protože podle statistik žijí déle a je u nich nižší pravděpodobnost vzniku pojistné události. Podle EU je však tento přístup diskriminací. Od 21. prosince nesmějí pojišťovny nadále přihlížet k pohlaví klienta, a pojištění pro ženy tak výrazně podraží.

Česká pojišťovna chce v tomto ohledu vyjít ženám vstříc, a proto se snaží o nadcházejícím zdražení ženy včas informovat. Zároveň se tak skýtá výjimečná příležitost uzavřít letos do 20. prosince životní pojištění ještě s nižší sazbou. Rozdíl mezi starými a novými sazbami pak není v žádném případě nepatrný – v některých případech může jít až o 80 %.
V rámci této informační kampaně České pojišťovny je pro ženy připravena i zajímavá soutěž, ve které mohou vyhrát stylové šperky značky Swarovski či okouzlující parfém Versace.

Soutěž o šperky Swarovski a parfém Versace

Stačí pouze vyplnit jednoduchý formulář na soutěžních stránkách Myslíme na ženy.

Pro prvních tři sta zaregistrovaných soutěžících je připraven drobný přívěšek ve tvaru srdíčka značky Swarovski. Kromě toho se každý týden losuje sedm výherců parfému Versace Bright Crystal. Po skončení soutěže, tj. 2. 12. 2012, proběhne slosování o hlavní ceny – náušnice, náramek a kolekci šperků Swarovski. Úplně všichni zúčastnění navíc získají zajímavé slevy na některá pojištění u ČP.

27.10.2012 12:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist