Krása podle mužů: 8 drsných mužských požadavků na ideální ženu

Hodiny, které stráví ženy u zrcadla líčením se, česáním a zkoumáním sebe samé, jestli jí to alespoň trošku sluší, by se nejspíš nedaly vůbec spočítat. Ale má to všechno vůbec cenu? Víš, jaký je mužský ideál krásy? Možná se snažíš úplně zbytečně. Vyzpovídali jsme muže a tady máš jejich 8 drsných požadavků na ideální ženu.

1. požadavek: Ladné křivky

Plná pevná a velká ňadra jsou přímo poklad! I menší prsa však mohou slavit úspěch, pro muže je to hračka, kterou milují bez ohledu na velikost. Fascinuje je jejich tvar, pružnost, jemná kůže – a taky vůně, kterou prý bradavky vydávají při sexu. Bujné poprsí má ale přece jen přednost, muž je podvědomě vnímá i jako ideální nástroj pro kojení jeho dětí. Velice ho vzrušuje rýha mezi ňadry, snad tě neurazí, když prozradíme, že mu připomíná zadek, což je další sexy symbol.

2. požadavek: Nápadné pozadí 

Snažíš se hubnout a sleduješ v zrcadle, jestli máš konečně menší zadek? Klidně s tím přestaň. Není sice žádoucí mít ho v rozměrech Věstonické Venuše, ale vezmi na vědomí, že podobně jako u prsou, tvoří jeho tkáň z části tuk, což vytváří z hlediska mužů příjemné obliny – a když hubneš, tak je ztrácíš. Čím více se ženské tělo liší od mužského, tím víc je pro ně příslibem úžasného sexu i budoucího mateřství. Super zpráva pro věčné dietářky, co říkáš?

3. požadavek: Zlatých 70 procent

Nesmíš být moc svalnatá, to bys byla spíš za chlapandu, ale zase ne vyzáblé anorektické chrastítko. Širší boky, úzký pas a bujná ňadra, to je mužský sen. Poměr šíře v pase a boků by měl být 70-80 %. A jestli majitelka takového těla ještě boky při chůzi mírně pohupuje, jsou muži pozorující ten úkaz schopni vrážet hlavou do lamp veřejného osvětlení. Ani silnější ženy nejsou ze soutěže vyloučeny, musí mít však již řečený poměr pasu a boků. V minulosti kvůli tomu dámy trpěly v krutě sešněrovaných korzetech, nedovolujících téměř dýchání. Dnes si některé nechávají operativně odstranit spodní žebro… Jak toho docílíš ty, necháme raději na tobě.

4. požadavek: Dlouhé nohy 

Čím delší, tím více muže vzrušují. Minisukně nohy ještě prodlouží, stejně jako lodičky, navíc chůze na vysokých podpatcích je nesmírně vábivá. Ovšem, pozor, musí se to umět, jinak je to spíš směšné. Muže odpuzují nohy jako párátka, líbí se jim pěkně tvarované nohy, nevadí jim ani malinko silnější, i tady platí, že tělesný tuk a zaoblení lýtek odlišuje nohy muže a ženy.

5. požadavek: Ploché břicho

Zatímco břišní tanečnice v Orientu mohou mít mírně vyklenuté břicho, což se tam považuje za sexy, v naší kultuře je in „plošina“, je to navíc znamení, že žena není těhotná a mohou se o ni muži ucházet. Jestli nosíš topy a bolerka s odhaleným plochým břichem, určitě se o tebe muži perou. No a pokud máš piercing v pupíku s blýskavým kamínkem, to už aby sis vzala s sebou pomalu bodyguarda. 🙂

6. požadavek: Držení těla

Kolikrát ti to říkali doma – narovnej se, nehrb se… Opravdu to funguje. Když se narovnáš, prodlouží se ti šíje, vyniknou prsa, mírné prohnutí bederní páteře zvýrazní zadek. No a jestli chceš vypadat velmi svůdně, vysuň bok, aby vynikl pas a polož si na něj ruku.

7. požadavek: Dětská tvář

Ideálem je dívčí, ba až dětská tvář, s vystouplými lícními kostmi, drobnou spodní částí, velké oči a malý nosík. Takový zjev v mužích budí ochranitelské pudy, protože působí něžně a bezbranně. Ne každé z nás takový obličej příroda nadělí, proto občas vypomáhá i plastický chirurg. Hlavně v Asii a Jižní Americe jsou ženy a dívky přímo posedlé podobnými úpravami. Nemusíš ale hned jít pod kudlu, pomůže i šikovné líčení. Na tváře patří nepatrný nános tvářenky, to abys vypadala, že jsi plachá a umíš se ještě červenat. Nezbytná je červená rtěnka, to je barva, která na muže působí nejvíc. Čím nápadnější a širší jsou ústa, tím jasnější erotická pozvánka…

8. požadavek: Dlouhé vlasy

Krátké vlasy se sice dají bleskově upravit a nedá to tolik práce, nicméně odjakživa u mužů vyhrávají ženy s dlouhými vlasy. Dlouhé, zejména však dlouhé světlé vlasy, jsou pro ně známkou mládí a ženskosti. Takže dost bylo krátkých střihů, je čas nechat si narůst dlouhé vlasy. Nebo ne?

Ještě se neukvapuj, protože co muž, to jiný názor. Podívej se do naší fotogalerie. Muži z různých koutů světa si měli pomocí grafického programu vytvořit ideální ženu, budeš žasnout, jak moc se liší podle jednotlivých zemí ideál krásy. 

Foto: shutterstock.com, pinterest.com

21.9.2016 10:00| autor: Mirjana Červenková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist