Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Vyjel po mě tchán! Co teď?

Vyjel po mě tchán! Co teď?

Vyjel po mě tchán! Co teď?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marie Vendelbergerová | vydáno 29. 05. 2014

Příbuzné si člověk nevybírá, ale i přes problémy se snažíme s rodinnými příslušníky slušně vycházet. Jak se ale zachovat, když se nám stane velká křivda, třeba když nás začne obtěžovat vlastní tchán? Přečtěte si příběh čtenářky - čtyřiatřicetileté Ivany, která o tom ví své.

Než mě Pavel seznámil se svými rodiči, hodně o nich mluvil, zvlášť o svém otci. Byl to pro něj idol, vzor, kterému se chtěl podobat a vyrovnat a to jak po stránce duševní tak i profesionální. Líbilo se mu, jak se otec choval k jeho matce a že se za ta léta, co jsou spolu, na jinou nepodíval, a také to, že jeho otec byl úspěšný ve světě obchodu a měl svou vlastní dobře prosperující firmu. Po takovém vyprávění jsem si sama udělal obrázek a první dojem mě nezklamal.

Jeho rodiče mě přijali jako vlastní, hned mi nabídli tykání a netrvalo dlouho a sama jsem je oslovovala tati a mami. Jeho otec byl opravdu skvělý. Byl milý, hodný, skvěle se choval k manželce, a protože jsem svého otce nikdy nepoznala, brzy jsem ho považovala za svého. Když jsme začali zařizovat svatbu, sám se ochotně nabízel, že mi se vším pomůže. Vozil mě po obchodech, sám mi i zavolal, jak se mám, nebo mě pozval na oběd.

Zkroťte hormony! Návod jak být krásná a štíhlá i ve zralém věku

Zkroťte hormony! Návod jak být krásná a štíhlá i ve zralém věku

Ach, ty hormony! Mohou mít negativní vliv na zdraví, sexuální život, ale také na váhu. Je známo, ...

Pavel měl z toho radost, že tak dobře vycházím s jeho rodinou a hlavně že si dobře rozumím s jeho tatínkem, na kterého byl pyšný. Nevadilo mi, když mě táta obejmul nebo pohladil po vlasech, hlavně to nikdy nedělal, když jsme byli sami. Proto pro mě byl šok, když mě jednou doma přitlačil ke zdi a pokusil se líbat. Odstrčila jsem ho a ptala se, co to má znamenat. Říkal, že se mu líbím už od začátku a že se do mě zamilovat. Pavel je sice jeho syn, ale já potřebuji někoho zkušenějšího a zralejšího a jeho manželství klape jen na oko.

Nemohla jsem to poslouchat, bylo mi z toho na zvracení. Zhroutila se mi představa o ideálním tatínkovi a nejbáječnějším tchánovi. Ten den jsem Pavlovi nic neřekla. Bála jsem se dalšího setkání s jeho otcem, ovšem ten dělal, jako by se nic nestalo. Jeho srandičky a příjemné vystupování pokračovaly dál. Z každé návštěvy se snažím nějak vykroutit, ale vím, že to takhle dál jít nemůže. Pavlovi jsem se stále nesvěřila, bojím se jeho reakce a hlavně nevím proč, ale mám strach, že se to všechno obrátí proti mě.

Jak byste se v takové situaci zachovaly vy? A co byste Ivaně poradily?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
05. 06. 2014 inda - (reakcí: 0)
03. 06. 2014 Pája zkouška? (reakcí: 0)
30. 05. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
30. 05. 2014 glady ... (reakcí: 0)
30. 05. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
29. 05. 2014 viki11 .. (reakcí: 0)
29. 05. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 1)
29. 05. 2014 Em - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

30. 03. 2017 Horoskop Štír

Volné odpoledne si užij s rodinou a přáteli. Čeká na tebe hromada nové práce a na zábavu nebude nějakou dobu čas, tak... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist