Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Vyjel po mě tchán! Co teď?

Vyjel po mě tchán! Co teď?

Vyjel po mě tchán! Co teď?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marie Vendelbergerová | vydáno 29. 05. 2014

Příbuzné si člověk nevybírá, ale i přes problémy se snažíme s rodinnými příslušníky slušně vycházet. Jak se ale zachovat, když se nám stane velká křivda, třeba když nás začne obtěžovat vlastní tchán? Přečtěte si příběh čtenářky - čtyřiatřicetileté Ivany, která o tom ví své.

Než mě Pavel seznámil se svými rodiči, hodně o nich mluvil, zvlášť o svém otci. Byl to pro něj idol, vzor, kterému se chtěl podobat a vyrovnat a to jak po stránce duševní tak i profesionální. Líbilo se mu, jak se otec choval k jeho matce a že se za ta léta, co jsou spolu, na jinou nepodíval, a také to, že jeho otec byl úspěšný ve světě obchodu a měl svou vlastní dobře prosperující firmu. Po takovém vyprávění jsem si sama udělal obrázek a první dojem mě nezklamal.

Jeho rodiče mě přijali jako vlastní, hned mi nabídli tykání a netrvalo dlouho a sama jsem je oslovovala tati a mami. Jeho otec byl opravdu skvělý. Byl milý, hodný, skvěle se choval k manželce, a protože jsem svého otce nikdy nepoznala, brzy jsem ho považovala za svého. Když jsme začali zařizovat svatbu, sám se ochotně nabízel, že mi se vším pomůže. Vozil mě po obchodech, sám mi i zavolal, jak se mám, nebo mě pozval na oběd.

Zkroťte hormony! Návod jak být krásná a štíhlá i ve zralém věku

Zkroťte hormony! Návod jak být krásná a štíhlá i ve zralém věku

Ach, ty hormony! Mohou mít negativní vliv na zdraví, sexuální život, ale také na váhu. Je známo, ...

Pavel měl z toho radost, že tak dobře vycházím s jeho rodinou a hlavně že si dobře rozumím s jeho tatínkem, na kterého byl pyšný. Nevadilo mi, když mě táta obejmul nebo pohladil po vlasech, hlavně to nikdy nedělal, když jsme byli sami. Proto pro mě byl šok, když mě jednou doma přitlačil ke zdi a pokusil se líbat. Odstrčila jsem ho a ptala se, co to má znamenat. Říkal, že se mu líbím už od začátku a že se do mě zamilovat. Pavel je sice jeho syn, ale já potřebuji někoho zkušenějšího a zralejšího a jeho manželství klape jen na oko.

Nemohla jsem to poslouchat, bylo mi z toho na zvracení. Zhroutila se mi představa o ideálním tatínkovi a nejbáječnějším tchánovi. Ten den jsem Pavlovi nic neřekla. Bála jsem se dalšího setkání s jeho otcem, ovšem ten dělal, jako by se nic nestalo. Jeho srandičky a příjemné vystupování pokračovaly dál. Z každé návštěvy se snažím nějak vykroutit, ale vím, že to takhle dál jít nemůže. Pavlovi jsem se stále nesvěřila, bojím se jeho reakce a hlavně nevím proč, ale mám strach, že se to všechno obrátí proti mě.

Jak byste se v takové situaci zachovaly vy? A co byste Ivaně poradily?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
05. 06. 2014 inda - (reakcí: 0)
03. 06. 2014 Pája zkouška? (reakcí: 0)
30. 05. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
30. 05. 2014 glady ... (reakcí: 0)
30. 05. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
29. 05. 2014 viki11 .. (reakcí: 0)
29. 05. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 1)
29. 05. 2014 Em - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Pro pocit úžasné hebkosti a měkkosti...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 20. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

20. 01. 2017 Horoskop Beran

Přecitlivělé nervy tě potrápí již od časného rána, pocit, že se celý svět spiknul proti tobě, bude tak silný, že nebu... Celý horoskop

Karta dne

Král poháru
Skvělý den naplněný radostnými událostmi a pocity, můžeš se těšit na skvělou spolupráci s muži narozenými ve znamení Ryby, Raka nebo Štíra. Ty, která toužíš po lásce a...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist