Femina.cz » Magazín » Krása » Dívka se snažila zamaskovat velký nos. Plastika jí splnila sen

Dívka se snažila zamaskovat velký nos. Plastika jí splnila sen

Dívka se snažila zamaskovat velký nos. Plastika jí splnila sen

Magazín: Krása | Komerční prezentace | vydáno 26. 10. 2015

Pavlína celý život řešila, jak zamaskovat svůj velký křivý nos. Nejednou přemýšlela o plastice, vždy však couvla. Nakonec se rozhodla jít za svým snem. Plastické operace nosu, kterou podstoupila na klinice Esthé, rozhodně nelituje.

Už jako malá holčička si vyslýchala posměšky spolužáků. Neustále řešila, jak skrýt velký nos, naučila se fotit z jednoho úhlu, ke chlapcům se vždy stavěla tou „lepší“ stranou. „Mám koutky na rtech spadlé směrem dolů a to působí dost přísně. Vše navíc podtrhoval můj nos. Měla jsem pocit, že ze mě dělá ježibabu,“ vysvětluje svou frustraci dívka, která je ve skutečnosti pravý opak, veselá a optimistická.

Operaci jsem chtěla jen u jednoho lékaře

A tak začala brouzdat po internetu, kde narazila na doc. MUDr. Jana Měšťáka, CSc. z kliniky Esthé. Zjistila, že se jedná o špičku mezi plastickými chirurgy a rozhodla se, že pokud podstoupí operaci, bude to jedině u něj. Na cestu do Prahy nebo placenou konzultaci však neměla prostředky, proto dlouho zůstalo jen u zbožného přání.

Štěstí nebo náhoda tomu chtěla, že se s docentem Měšťákem setkala na přednášce na univerzitě v Brně. I přes počáteční ostych a strach z odmítnutí nakonec lékaře vyklepaným hlasem oslovila. A dobře udělala, jeho odpověď pro ni byla naprosto ohromující.

Slečno, vy máte typické makedonské rysy. Tento typ nosů mám nejraději. To se ťukne tady a tady a za půl hodiny máme hotovo. Vezměte si moji vizitku, napište mi e-mail, něco s tím uděláme,“ řekl Měšťák, který studentce dokonce přislíbil 20% slevu.

Každému bych přála alespoň 2 minuty s docentem Měšťákem

Po nějaké době se Pavlína konečně ocitla v ordinaci lékaře na klinice Esthé v Praze. Operaci na jednu stranu moc chtěla, na druhou si nebyla jistá. Měla provinilý pocit, že na sobě páchá něco špatného.

Konzultace s energickým doc. Měšťákem však všechny obavy rozptýlila a vnesla jí do žil nové odhodlání. „Přála bych každému, aby měl alespoň 2 minuty možnost si s tímto člověkem podat ruku, podívat se na něj a prohodit s ním pár slov. Nezapomenutelné,“ popisuje setkání s plastickým chirurgem Pavlína, která odcházela z konzultace nejen s termínem operace, ale také s pocitem, že potkala člověka, na kterého nikdy nezapomene.

Mám strach. Bojím se, že budu brečet. A hodně

V den zákroku byla Pavlína nervózní. Fotila se, prohlížela v zrcadle, nebyla si jistá, jestli je to opravdu to, co chce. „Mám strach. Bojím se. Bojím se, že budu brečet. A hodně,“ takové pocity si prožívala. Zvědavost však nakonec vyhrála. „Kdybych to neudělala, přemýšlela bych o tom celý život a na stará kolena bych třeba byla nešťastná,“ vypráví o tom, co ji nakonec přesvědčilo.

Rekonvalescence byla u Pavlíny velice rychlá. Kamarádka, která měla s operací nosu zkušenost, ji varovala, že bude muset dva měsíce odpočívat. Ona však byla fit už čtyři dny po zákroku a vyrazila opalovat se na přehradu.

Velice se těšila na výsledek, zároveň však pociťovala obavy. Zbytečně. Operace nosu splnila všechna její očekávání. Stala se jemnější, decentnější, a přitom zůstala svá.

Pokud uvažujete o operaci, svěřte se do rukou skutečných profesionálů

Dnes je dívka neskutečně vděčná. Konečně nemusí řešit, jak zamaskovat velký nos. Je velice ráda, že zvolila pro operaci právě kliniku Esthé a především docenta MUDr. Jana Měšťáka, který v ní okamžitě vzbudil naprostou důvěru.

„Pokud uvažujete nad operací nosu, nebojte se našetřit si a zaplatit si za pořádné profíky se zlatýma ručičkama, kteří vám vykouzlí úsměv na tváři. Věřte tomu, že to stojí za to,“ uzavírá Pavlína, která už nemyslí na to, jak skrýt velký nos.

Svůj celý příběh Pavlína zveřejnila na svém blogu vasnivacestovatelka.cz

A co vy, netrápíte se náhodou zbytečně?

Komerční prezentace

 

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
13. 08. 2016 jo JO (reakcí: 0)
29. 10. 2015 baraval větší nos (reakcí: 0)
26. 10. 2015 adma Pardon, (reakcí: 0)
26. 10. 2015 adma No jo, (reakcí: 0)
26. 10. 2015 adma No jo, (reakcí: 0)
26. 10. 2015 adma No jo, (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

24. 03. 2017 Horoskop Býk

Příliš často na tebe dotírají myšlenky, že jsi k ničemu, že tě nic nebaví. Než se propadneš do úplné deprese, zkus lé... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist