Tyto krásky mají botox – jak jim to sluší?

Posedlost dokonalým vzhledem dorazila z Hollywoodu i na českou scénu. Kosmetickým úpravám se nevyhýbají už ani mladé herečky a modelky, které by vypadaly dobře i bez nich. Pojďme se zamyslet, komu chirurg prospěl a kde šlo o vyhozené peníze?

Pokud se vám daří kosmetický zásah v obličeji celého půl roku tajit, znamená to, že si změny asi nikdo nevšiml. Byla tedy vůbec zapotřebí? Můžeme se zeptat herečky Veroniky Nové, která si získala popularitu v seriálu Ordinace v Růžové zahradě. V pouhých 25 letech si nechala do rtů píchnout botulotoxinovou injekci, aby zvětšila jejich objem. „Mám od přírody malou a úzkou pusu,“ vysvětlila. Ačkoli se jí botox ze rtů postupně vytrácí, zákrok opakovat nehodlá. „Myslím, že podobné zásahy už nepotřebuju,“ usoudila moudře Veronika.

Ještě v mladším věku praštila do plastických operací Dominika Mesarošová (25). Umělá ňadra jí dokonce zajistila pozornost médií a kariéru. Plastická operace prsou se u mladých aspirujících modelek dá pochopit. Ale proč si v takhle mladém věku píchat do čela botox? „Když jsem pokrčila čelo, tak jsem měla takové nevzhledné varhánky, teď je to mnohem lepší,“ odpověděla po zákroku Dominika novinářům. Kromě toho si nechala přifouknout také rty, první pohled do zrcadla ji spíš ale vyděsil. Sama přiznala, že v tu chvíli vypadala jak kačer.

Zvětšeným poprsím se nikdy netajila z trůnu sesazená misska Diana Kobzanová (28). Naopak, dokázala ho dobře zpeněžit na lechtivých fotografiích. S přírodními jedničkami se erotické obrázky nefotí nejlépe, a investice se Dianě vrátila mnohonásobně. Na botoxové vyhlazení mimických vrásek v obličeji je ale v jejím věku dost brzo. Co bude dělat, až jí potáhne na šedesát? 

A nebyla by to Agáta Hanychová (25), abychom něco v tomto směru nezaslechli i z její strany. Děvče je to sebevědomé, takže případné nedostatky na kráse jí nijak netrápí. Přesto si nechává pravidelně píchnout kapku botoxu do čela. Jako prevenci! „Nenechávám si toho ale píchat tolik, abych ztratila mimiku. Vždycky jen trochu,“ nechala se slyšet. Bude taková „prevence“ vůbec k něčemu dobrá?

Dlouhý nos by na všechny dvacetileté botoxové kočičky mohla udělat zpěvačka Marie Rottrová. Ta totiž ve svých 69 letech žádný botox nepotřebuje a na svůj věk vypadá skvěle i bez něj. „Nikdy bych si to do obličeje nepíchla, představa, že budu vypadat jako strnulá paní, mě děsí,“ prohlásila. Stejně tak je jí neznámé slovo liposukce. Štíhlou postavu si udržuje pravidelným pohybem a salsou. Plastického chirurga ovšem navštívila i ona. Dvakrát si nechala upravit oční víčka a podstoupila také lifting krku. S blížící se sedmdesátkou má na to nárok, ne?

Trendy boty – velká inspirativní fotogalerie

boty inspirace fotogalerie

10.2.2011 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist