Mladší o pár let: Vzhled je na prvním místě

Mladší o pár let mě vždy bavila, průběh měl většinou spád a lidé mi byli svým způsobem sympatičtí. Nyní mě proměna neokouzlila. Nikterak mě neuchvátila a vím, že zítra si s mými kamarádkami, které jsou nefalšované fanynky pořadu, nebudu mít o čem povídat.

Aktérkou dalšího dílu se stala paní Eva (57), žena, která nejde pro slovo daleko a s nikým se nemazlí. Má jasný cíl, za nímž si jde a doufá, že si odpáře pojmenování babička. Eva je silná kuřačka a života si umí užívat plnými doušky. V mládí prohýřila bezpočet nocí a alkoholu se nevyhýbala. Nyní se už uklidnila, ale o své zdraví stále nepečuje.

Nikdy jsem nepotkala člověka s tak přesnou představou o svém vzhledu. Paní Eva věděla, jaké chce operace, jak se jmenují a jak zhruba by po nich měla vypadat. Navíc už po jedné operaci víček byla, a proto ji byly odoperovány pouze ty spodní. Operace proběhly lehce, ale následné hojení nebylo perfektní. Eva totiž nebyla schopná ani na chvíli schovat krabičku cigaret, a proto ji trápily otoky. Naštěstí časem i ty ustoupily a Eva mohla podstoupit další zkrášlující procedury. Jejím velkým snem byl úsměv jako z Hollywoodu, který taky dostala, a musím uznat, že jí hodně přidal na kráse, a hlavně na pěkném úsměvu. Jak jinak 🙂

Paní Eva neomládla pouze v obličeji, ale podstoupila i omlazení dekoltu a krku, který nyní může poctít velkými výstřihy, jež nebudou vypadat nepatřičně. Byla jsem překvapená, pro mě vcelku novou metodou aplikace výplní do rtů, které když se vám nelíbí, můžete jednoduše vyndat. Eva však výplně příliš nepotřebovala, měla hezké rty i bez pomoci lékařů.

Po všech operacích nastoupil na scénu tým estétů, kteří by ode mne tentokrát dostali maximálně chvalitebnou. Vlasy byly na věk Evy příliš odvážné a její omlazení nebylo natolik výjimečné, aby si je mohla dovolit. Líčení také nepůsobilo nikterak profesionálně. Kouřové stíny nedovolily vyniknout Eviným očím a působily jako malé vyhaslé uhlíky. Rudé rty byly už příliš. Základní pravidlo líčení zní, že nemůžete maximálně zvýraznit oči i rty. Pokud jsou tak výrazné rty, musí být jemné líčení očí, a naopak. Jinak budete opravdu vypadat jako klaun.
Outfit
byl ovšem skvělý! Vypasované černé sáčko pěkně zvýraznilo pas. Bílá košile s černou mašlí byla úchvatná a úzké kalhoty zdůraznily Eviny štíhlé nohy.

Přestože jsem byla během proměny značně skeptická, nakonec to nedopadlo úplně špatně. Eva vypadala dobře hlavně po nějaké době, na návštěvě doma. Snad se z Evy stala žena, která o sebe dokáže pečovat i bez odborníků a její proměna bude na hodně dlouhou dobu. Doufejme však, že se Eva nestane zajatkyní plastických operací.

 

8.2.2011 4:00| autor: Pavlína Brettová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist