Matka darovala sedmileté dceři voucher na liposukci

Posedlost „živé barbíny“ Sarah Burge plastickými operacemi překročila zdravou míru. Praštěná Angličanka darovala své sedmileté dceři k Vánocům voucher na liposukci v hodnotě 7 tisíc liber. Dívenka si ho prý šíleně přála.

Jednapadesátiletá Sarah věří, že díky nesčetným plastikám, za něž v minulosti utratila přes půl milionu liber, stále vypadá jako barbínka. Její zjev je bohužel spíš odstrašující. Co je horší, svou posedlost dokonalým zjevem přenáší i na dcery. Její jméno plnilo titulky britského tisku už před rokem, kdy vešlo ve známost, že její patnáctiletá dcera Hannah je nejmladší uživatelkou botoxu v zemi. Nyní se mladší dcera Poppy pyšní poukázkou na liposukci v hodnotě 7 tisíc liber (asi 210 tisíc korun). Už dříve přitom od mámy dostala voucher na plastickou operaci prsou, který bude moci využít v šestnácti letech v případě, že nebude spokojena s přírodním poprsím.

Poukázku na liposukci jsem jí zabalila do vánoční punčochy. Na tom přece není nic špatného,“ tvrdí Sarah. „Chce vypadat co nejlépe, a liposukce je jedna z procedur, která se vždycky hodí. Tyhle poukázky vnímám jako investici do budoucna – je to stejné, jako když šetříte dítěti na školu.“ S výroky paní Sarah by se dalo polemizovat. Navíc je těžké uvěřit, že její sedmiletá dcerka doslova žadonila, aby podobnou poukázku našla pod stromečkem. „Přála jsem si nový počítač, zájezd na prázdniny a voucher na plastickou operaci. Když jsem všechno opravdu dostala, bylo to, jako by se mi splnil sen. Všechny kamarádky mi závidí,“ nechala se slyšet malá Poppy.

[[related]]
Případ chodící Barbíny Sarah se podobá loňské kauze šílené matky z Kalifornie, která osobně píchala své osmileté dceři botox, aby jí pomohla uspět v dětské soutěži krásy. „Dcera naříkala, že má na tváři vrásky, a tak jsem jí navrhla, že jí píchnu pod kůži trochu botoxu. Byla nadšená. Protože mě už předtím při podobném zákroku sledovala, nebylo to pro ni nic neobvyklého,“ vyprávěla paní Kerry Campbell bez ostychu do televize. Její veřejné přiznání se jí stalo osudným. O poměry v rodině se začali zajímat sociální pracovníci a holčičku matce odebrali z péče. Mimo matčin dosah bude do té doby, než se případ řádně prošetří.

9.1.2012 12:00| autor: Nataša Slánská
Více o tématu: HannahkalifornieVánoce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist