Mladší o pár let: Z farmářky krásnou ženou

Novou sérii Mladší o pár let jsem očekávala s obrovským nadšením. Zázraky, které se děly v prvních dílech, mě naprosto nadchly. Uvědomila jsem si, že v dnešní době není nic nemožné a díky pár krémům, zásahu lékařů, rad od stylistů a maskérů můžou být všichni za hvězdu a cítit se skvěle.

Paní Eva (56) mě na první pohled nemile překvapila. Přiznám se, že jsem si nebyla jistá, zdali se jedná o muže či ženu. Jakmile však promluvila, pochopila jsem, že jde o sympatickou ženu, která je v zajetí své těžké práce. Prostě taková ta drsná ostřílená rajtařka, která na své farmě vládne pevnou rukou a nemá čas na to být krásná. Za pět minut dvanáct si uvědomila, že na tom, jak vypadá, v dnešní společnosti opravdu záleží a pustila se do těžkého boje za lepší vzhled.

To, že byla přirovnána k bezdomovkyni, je naprosto logické, i když to musí bolet. Stejně tak jako věk o 9 let vyšší, jež jí přisuzovali kolemjdoucí. Paní Eva svému vzhledu dlouhá léta nevěnovala pozornost, a navíc se u ní neprojevila ani kapka slušného vkusu. Největším problémem byly zuby, které člověku připíšou pěknou řádku let. Už z dílů první řady víme, že pokud člověk nenosí zubní náhradu, dochází k většímu vzniku vrásek v oblasti úst, což byl jeden z největších problému Evy. Problémem číslo dvě byla oční víčka a celkově povislý obličej. To všechno dokáže moderní medicína vyřešit.

Uvítala jsem novinku v podobě „síně pravdy“, která byla opravdu drsná. Kdyby mi někdo ukázal, že za 15 let budu vypadat jako ošklivá babka kořenářka asi bych už nevyšla ze dveří, ale hlavně! Kdyby mi oznámili, jaké nemoci mě čekají! Uaá. Prosím paní Evu, aby dodržovala všechny rady lékařů z genetické kliniky!

Ani ve snu jsem nepočítala s tím, že paní Eva bude ve finále vypadat tak dobře. Po všech procedurách měla samozřejmě mnohem méně vrádek. Jakmile jí ale nandali zubní náhradu, v duchu jsem si řekla: „Ta vypadá,“ a ztratila jsem všechny naděje ve zdárný konec. Ale mýlila jsem se. Po zásahu stylistky, módní návrhářky a kadeřníka vypadala Eva velmi dobře. Celkově prokoukla a opravdu omládla. Jenže stále to nebyla taková pecka jako v první sérii.

Paní Eva mě překvapila až doma. Vypadala skvěle! Slušelo jí to mnohem více než po zásahu profesionálů a bylo vidět, že se i cítí mnohem lépe. Stala se z ní žena, která umí pečovat o svou krásu, ke svému tělu se chová s úctou a její počáteční nevkus se změnil v zájem o módu. Jsem ráda, že její proměna neskončila po dotočení pořadu, ale stále trvá!

7.1.2011 12:00| autor: Pavlína Brettová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist