Kavitace

Už je to nějaká doba, co se objevili první alternativy klasické liposukce. První vlaštovky jsou už dávno za náma, metody neinvazivní liposukce dospěly a výsledkama přímo ohrožují "krvavou" liposukci.

 

Proč kavitace
Kavitace, tedy liposukce bez řezání, je rychlá, bezbolestná a účinná. Možná také proto se těší vzrůstající oblibě. Není to sen? Zajít si před divadlem na manikúru, ke kadeřníkovi, na liposukci…. To by tak bylo. Technologie ale pokročila nejenom v mobilech a PC, ale i zdravotnictví a kosmetice. Proč by mnohé salony na ultrazvukovou liposukci poskytovali garanci BEZ VÝSLEDKU NEPLATÍŠ? A co víc, liposukce ultrazvukem nemá jojo efekt.
Není kavitace jako kavitace
Pracujeme s nejlepšími a nejmodernějšími přístroji. Jestli vyrobí lepší, určitě je u nás najdete. I proto se můžeme jenom pousmát, když v diskuzích čteme o zážitcích paní, která byla na 7 let starém kavitačním veteránu a píše, že kavitace nefunguje. Není kavitace jako kavitace. Jsou jenom dobré a špatné stroje, stejně jako se najdou dobří a špatní doktoři.
Mít dobrý pocit
Váš dobrý pocit je stejně důležitý jako výsledky, kterých se snažíme dosáhnout. Před samotnou kavitací spolu vše projdeme a řekneme Vám, jakých výsledků chceme dosáhnout. Nemusíme si hrát s centimetry. Jsme rádi, když si k nám paní vezme těsné džíny a těší se, jak se do nich po kavitaci hezky vejde. Chceme, aby jste výsledky OKAMŽITĚ cítili. Není naším zájmem Vás zbytečně tahat na více sezení. Je jen na Vás, jestli budete chtít přijít znova, třeba na jinou partii, nebo Vám výsledek stačí.
Proč my
Ano, naším cílem je poskytovat skutečnou hodnotu v příjemném prostředí za reálné ceny. I proto jsme dlouze vybírali ty nejlepší přístroje, ať to stojí co to stojí. Ceny pro Vás ale máme příjemné, začínáme na 1990 Kč. Najdete nás přímo u Karlova mostu na Malé Straně v Praze.
1. Kavitace je bezpečná.
Zdravý člověk se vypořádá s uvolněným tukem naprosto přirozeným způsobem. Při těžkém poškození jater a ledvin se kavitace neprovádí.
2. Kavitace nebolí.
Ano, bezbolestná liposukce nebolí, nepoškozuje kůži, není se z ní nutné zotavovat. Prostě vstanete a den pokračuje.
Během ultrazvukové procedury můžete pociťovat podtlak, způsobený používáním vakuové hlavice.
/wp-content/uploads/files/fdgargagawef.jpg

 

3. Kavitace není drahá.
Ceny začínají na 1990 Kč. Pokud si necháte ošetřit více partií, můžete počítat s klesající cenou za partii.
4. Kavitacenetrvá dlouho.
Maximální délka ošetření ultrazvukem je 40 minut (kavitace) + lymfodrenáž dle partie (v ceně), max 30 min.
5. Ultrazvuk s vakuem zacílí přesnou partii.
Vakuum jemně nadzvedne povrch kůže a tak je ultrazvuk v ideálním kontaktu přímo s danou partií.
6. Kavitace nemá jojo efekt.
Tuk se prostě vyplaví. Po zákroku začínáte s čistým štítem a je jen na Vás, co se bude dít dál.
7. Kavitace je skutečná.
Nechceme Vás tahat na 10 ošetření ani Vám nabídnout sedmé ošetření zdarma. Centimetry Vám mizí před očima a je bežné, že u nás klient stratí jedno konfekční číslo.
Více informací na: www.slimngo.cz/

5.4.2010 12:00| autor: PR článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist